PetSafe 100m Little Dog

Obojok PetSafe Little Dog je vhodný najmä pre malé plemená od 1 kg až do 15 kg. Tento obojok disponuje funkciou zvuku a impulzu v 16 úrovniach až do vzdialenosti 100 metrov. Prijímač je ponoriteľný a funguje na batérie. Prehľadný vysielač s LCD digitálnym displejom je vybavený tlačidlom s funkciou booster- automaticky zvýši intenzitu korekcie o 2 úrovne.

 

 

 

3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

PetSafe 100m Little Dog

Petsafe Little Dog je spolehlivý způsob, jak ovládat svého psa bez vodítka. Tento výcvikový obojek vám pomůže naučit vašeho psa novým povelům a zvládnout špatné chování na dosah 100 m. Obojek Petsafe je vhodný pro nejmenší plemena psů od 1 do 15 kg. Petsafe Little Dog disponuje funkcí zvuku a impulsu, který je nastavitelný v 16 úrovních. Obojek je vybaven i užitečnou funkcí pro rychlé vysílání intenzivnějšího impulsu, booster. Úroveň intenzity korekce je při 2 Booster funkci o dvě úrovně vyšší, než je běžně používaná takzvaná výcviková úroveň. Toto "pohotovostní" tlačítko pak lze použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná. Přikoupením přijímače je možné výcvik rozšířit až pro 2 psy. Přijímač je vybaven vodotěsnými vlastnostmi pro krátkodobé ponoření až do 1,5 m. Malý digitální displej zobrazuje nastavenou intenzitu korekcí a stav baterie na ovladači.

 

 

 

Dosah obojku

S obojkem Petsafe Little Dog zajistíte výcvik vašeho psa na vzdálenost maximálně 100 m. Hodí se proto k méně náročnému výcviku v domácím prostředí nebo na zahradě, kde není velmi členitý terén.

 

Typ korekce 

Petsafe Little Dog má ve výbavě 2 druhy korekce: zvuk a elektrostatický impulz, který můžete nastavit na škále 16 úrovní. Obojek je vybaven i užitečnou funkcí pro rychlé vysílání intenzivnějšího impulsu, booster. 

 

Baterie a nabíjení

Přijímač obojku i vysílačka fungují na 2 ks 3-Volt Lithium CR2032 baterie.

 

 

Vodotěsnost

PetSafe Little Dog je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1,5 metru, maximálně však po dobu 30 minut s označním IPX7. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve špatných podmínkách (les, bahno, okolí vody) a pes může proběhnout vodou. Vysílačka u PetSafe 100 je odolná pouze proti dešti a sněhu.

 

Počet psů

PetSafe Little Dog Trenér umožňuje cvičit pouze jednoho psa.

 

 

Displej

Malý displej zobrazuje úroveň korekce, stav baterie a výběr psa, takže se snadno zorientujete pro případ výcviku 2 psů. 

 

 

Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná do 56 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3 cm, výšku 11,5 cm, hloubku 2,5 cm. Přijímač má šířku 2 cm, výšku 2,5 cm, hloubku 2,67 cm.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Korekce zvuk a impuls
 • Nastavitelná úroveň impulsu v 16ti úrovních
 • Funkce Booster
 • LED kontrolky stavu baterie
 • Digitální displej
 • Vysílačku lze zavěsit na krk
 • Jednoduché ovládání
 • Obojek pouze pro 1 psa

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro nejmenší psy
Pro malé psy

Technické parametry

Dosah 100 m
Síla impulzu 16 úrovní
Délka obojku 56 cm
Napájení na baterie
Funkce impuls + zvuk + booster
Počet psů 1 pes
Délka obojku 20 až 65 cm
Funkce Zvuk + impuls
Nastavení impulzů 16 úrovní
Počet psů 1 pes
Vodotěsnost Vodotěsný
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače baterie
Baterie v přijímači CR2032
Baterie ve vysílači CR2032
Displej Ano

Obsah balení

 • Vysílač
 • Přijímač
 • Šňůrka na vysílač
 • Testovací výbojka
 • 4x Baterie CR2032
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.