Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC

Speciálně navržený výcvikový obojek Micro TT 402 SSC od světoznámé značky Martin System je proslulý svým technologickým náskokem. Ergonomicky tvarovaná malá vysílačka i přijímač a kompaktní provedení vám zajistí zcela pohotový výcvik vašeho psa. Martin System Micro TT 402 SSC funguje na vzdálenost 400 metrů a disponuje funkcemi zvuk, impulz, který si nastavíte v 9 úrovních. Na ovladači si vyberte ze 4 možných kombinací zvuku a impulzu. Obojek se zapíná pomocí magnetu na vysílači. Varianta pro 2 psy disponuje dvěma přikládanými obojky v balení dva obojky.

Výběr varianty produktu
 • Počet psů

8 290 Kč 6 851 Kč bez DPH
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC

Speciálně navržený výcvikový obojek Micro TT 402 SSC od světoznámé značky Martin System je proslulý svým technologickým náskokem. Ergonomicky tvarovaná malá vysílačka i přijímač a kompaktní provedení vám zajistí zcela pohotový výcvik vašeho psa. Martin System Micro TT 402 SSC funguje na vzdálenost 400 metrů a disponuje funkcemi zvuk, impulz, který si nastavíte v 9 úrovních. Na ovladači si vyberte ze 4 možných kombinací zvuku a impulzu. Obojek se zapíná pomocí magnetu na vysílači. Varianta pro 2 psy disponuje dvěma přikládanými obojky v balení dva obojky.

 

 

Dosah obojku

Martin System Micro TT 402 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 400 metrů. Dosah 400 metrů je vhodný pro základní ale i profesionální výcvik psů. Martin System TT 402 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, ale poslouží i v lese.

 

Typ korekce

Martin System Micro TT 402 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impulz, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System Micro TT 402 SSC osazena 3V baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je osazen CR2 3V baterií.

 

Vodotěsnost

Martin System Micro TT 402 SSC je dodáván s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno, ale nesmí dojít k dlouhodobému ponoření do vody. Vysílačka odolá pouze běžnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System Micro TT 402 SSC je možné použít pro trénink až 2 psů najednou bez ztráty funkcí. Pro variantu výcviku dvou psů jednoduše zvolte balení se dvěma přikládanými přijímači. 

 

Displej 

Martin System Micro TT 402 SSC disponuje kvalitním LCD displejem s ukazatelem korekce, počtu psů a síly impulzu.

 

Délka obojku

Martin System Micro TT 402 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Hmotnost 42g. Přijímač má šířku 5,5cm, výšku 3,5 cm, hloubku 2,2 cm a jeho váha je 34 gramů.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnost upozornění pouze zvukem
 • impulz v 9 úrovních
 • LCD displej
 • kvalitní a propracovaný materiál
 • velká výdrž baterie
 • malá vysílačka
 • velmi lehký kompaktní přijímač
 • dosah jen 400 metrů

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy

Technické parametry

Hmotnost přijímače 75g
Napájení vysílače 3V baterie
Výdrž přijímače 1 měsíc
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Nastavení vibrací nemá
Nastavení zvuku ano
Baterie ve vysílači CR2430
Frekvence 869,5 MHz
Napájení přijímače 3V baterie
Hmotnost vysílače 42 g
Vodotěsnost Vodotěsné
Počet psů až pro 2 psy
Nastavení impulzů 9 úrovní
Funkce Zvuk, impulz
Délka obojku 20 až 55 cm
Rozměr vysílače š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Displej LCD nepodsvícený

Obsah balení

 • Vysílačka
 • Přijímač Micro Trainer
 • Kontaktní body 11 mm
 • Polyuretanový řemínek šíře 19 mm
 • Lithiová baterie 3V CR2430 1x
 • Lithiová baterie CR2 3V
 • Neonová zkušební výbojka
 • Zajišťovací řemínek na ruku pro ovladač
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.