!!!  FUNGUJEME pro vás a vaše miláčky na 100% ✅ OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý den a ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00 !!!
Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC
Martin System Tiny Trainer TT 202 SSCMartin System Tiny Trainer TT 202 SSCMartin System Tiny Trainer TT 202 SSC
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Martin System TT 202 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9ti  úrovních pro nastavení síly. Obojek vám umožní cvičit i 2 psy na vzdálenost až 200 m, a je proto vhodný pro běžný základní výcvik psa. Na výběr máte z nastavení 4 režimů funkcí. Zařízení funguje na baterie a běžný déšť není pro výcvik překážkou.

Výběr varianty produktu
 • Počet psů


Další varianty:
8 290 Kč 6 851 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 09. 11. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Martin System TT 202 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9ti  úrovních pro nastavení síly. Obojek vám umožní cvičit i 2 psy na vzdálenost až 200 m, a je proto vhodný pro běžný základní výcvik psa. Na výběr máte z nastavení 4 režimů funkcí. Zařízení funguje na baterie a běžný déšť není pro výcvik překážkou.

 

 

Martin System je průkopník patentované technologie zajišťující stabilitu korekčních impulzů. Ty obvykle nechtěně kolísají v intenzitě v závislosti na změně podmínek prostředí - vlhkost vzduchu, teplota, namočení. Martin System se zaměřil na odbourání tohoto omezení.

Elektronický výcvikový obojek TT 202 SSC můžete nastavit pro jedno ze 4 možných typů korigování: impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění. Díky progresivní technologie SSC máte zajištěnou stejně silnou stimulaci za nejrůznějších vnějších podmínek.

 

Zapínání na magnet usnadní vaše zacházení se zařízením.

Výcvikový obojek TT 202 SSC je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů do otevřených terénů, kde nehrozí větší snížení dosahu.

 

Dosah obojku

Martin System TT 202 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 200 m. Dosah 200 je vhodný pro základní výcvik psů v běžných podmínkách nebo otevřeném prostranství, kde nedojde ke snížení dosahu. Martin System TT 202 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, na zahradě, v parku apod.

 

Typ korekce

Martin System TT 202 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impulz v 9ti úrovních pro nastavení síly. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru  pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System TT 202 SSC osazena baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je na 3V baterii CR2 a vydrží 1 rok a při častém pužívání až 1 měsíc.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 202 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 202 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy. 

 

Displej 

Martin System TT 202 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji se zobrazí typ korekce, počet psů a síla impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 202 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnost upozornění pouze zvukem
 • impulz v 9 úrovních
 • LCD displej
 • kvalitní a propracovaný materiál
 • velká výdrž baterie
 • malá vysílačka
 • dosah jen 200 metrů

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Hmotnost přijímače 75g
Baterie v přijímači CR2
Výdrž přijímače 1 měsíc
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Nastavení vibrací nemá
Nastavení zvuku ne
Baterie ve vysílači CR2430
Frekvence 869,5 MHz
Napájení přijímače 9V baterie
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Vodotěsnost vodotěsný
Počet psů až pro 2 psy
Nastavení impulzů 9 úrovní
Funkce zvuk + impuls
Délka obojku 20 až 55 cm
Rozměr vysílače š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Displej LCD nepodsvícený

Obsah balení

 • Vysílačka
 • Přijímač Tiny Trainer 1x (2x po zvolení varianty)
 • Kontaktní body 14 mm
 • Polyuretanový řemínek šíře 19 mm
 • Lithiová baterie 3V CR2, 1ks a CR2430
 • Neonová zkušební výbojka
 • Zajišťovací řemínek na ruku pro ovladač
 • Křížový šroubovák (pro otevírání bateriového prostoru ovladače)
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.