Martin System TT 1000 SSC
Martin System TT 1000 SSCMartin System TT 1000 SSCMartin System TT 1000 SSC
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC

Martin System TT 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, impulz v 9 úrovních pro nastavení intenzity a 4 kombinace korekcí na výběr. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na vzdálenost až 1000 m. Zařízení funguje na baterie a je vodotěsné do deště. Společnost Martin System je světové uznávaná za patentovanou technologii stability korekčních impulzů.

Výběr varianty produktu
 • Počet psů


Další varianty:
8 690 Kč 7 182 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 08. 02. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC

Martin System TT 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, impulz v 9 úrovních pro nastavení intenzity a 4 kombinace korekcí na výběr. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na vzdálenost až 1000 m. Zařízení funguje na baterie a je vodotěsné do deště. Společnost Martin System je světové uznávaná za patentovanou technologii stability korekčních impulzů.

 

Martin System vybavuje své výcvikové obojky funkcí programovatelných tlačítek pro vaše vlastní nastavení. Na ovladači si tak můžete vybrat ze 4 nastavení kombinace zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění). Najdete si tak nejefektivnější metodu pro výcvik vašeho psa.

 

Společnost Martin System je za své technologické inženýrství proslulá a mezi nejzajímavější patentované technologie beze sporu patří stabilita intenzity impulzů, která nekolísá v závislosti na změně podmínek prostředí, vlhkosti a teploty vzduchu atp.

Zapínání na magnet je dalším faktorem, který spolu s ergonomickou vysílačkou a přijímačem ulehčí váš výcvik. Ergonomické zpracování vysílače  navíc zajistí pohodlí pro leváky i praváky

 

 

 

Dosah obojku

Martin System TT 1000 SSC vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů. Dosah 1000 metrů je vhodný i pro profesionální výcvik loveckých psů. Martin System TT 1000 SSC je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce

Martin System TT 1000 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka i přijímač jsou u Martin System TT 1000 SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. 

 

Vodotesnosť

Martin System TT 1000 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 1000 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. Pro nejmenší psy zakupte verzi Micro Trainer TT 1000 SSC.

 

Displej 

Martin System TT 1000 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 1000 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 92 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnost upozornění pouze zvukem
 • impulz v 9 úrovních
 • LCD displej
 • kvalitní a propracovaný materiál
 • dosah až 1000 metrů
 • velká výdrž baterie
 • žádné

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Hmotnost přijímače 75g
Napájení vysílače 3V baterie
Výdrž přijímače 1 měsíc
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Nastavení vibrací nemá
Nastavení zvuku ne
Baterie ve vysílači CR2
Frekvence 869,5 MHz
Baterie v přijímači CR2
Napájení přijímače 9V baterie
Hmotnost vysílače 92g
Vodotěsnost vodotěsný
Počet psů až pro 2 psy
Nastavení impulzů 9 úrovní
Funkce zvuk + impuls
Délka obojku 20 až 55 cm
Rozměr vysílače š. 5,5cm x v.10,8cm x h.2,4cm
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Displej LCD nepodsvícený

Obsah balení

 • Vysílačka
 • Přijímač Tiny Trainer
 • Kontaktní body 14 mm
 • Polyuretanový řemínek šíře 19 mm
 • Lithiová baterie 3V CR2, 2 ks
 • Neonová zkušební výbojka
 • Zajišťovací řemínek na ruku pro ovladač
 • Křížový šroubovák (pro otevírání bateriového prostoru ovladače)
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.