Garmin Delta XC Bundle

Akce

Garmin Delta XC Bundle je vynikající elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, dlouhý a krátký impulz v 18ti stupních. Na vzdálenost až 800 m můžete cvičit i 3 psy pomocí jediné vysílačky. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné do nepříznivého počasí.

Výběr varianty produktu
 • Počet psů

Původně 5 990 Kč 5 790 Kč 4 785 Kč bez DPH
3 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 05. 01. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Delta XC Bundle

Garmin Delta XC Bundle je vynikající elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, dlouhý a krátký impulz v 18ti stupních. Na vzdálenost až 800 m můžete cvičit i 3 psy pomocí jediné vysílačky. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné do nepříznivého počasí.

 

 

Ovladač nabízí jednoduché ovládání pomocí tlačítek. Přepínat mezi funkcemi můžete pomocí tlačítek pro každou funkci zvlášť a díky LCD displeji máte přehlednou kontrolu o každém nastavení pro jednotlivé psy. Model Garmin Delta XC Bundle můžete pro každého psa nastavit výcvikový režim a intenzitu impulzů zvlášť. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů.

 

 

Jedinečná technologická výbava Garmin Delta XC Bundle limituje také štěkání psa. Jde o jeden z mála výcvikových obojků, které kombinují režim pro výcvik i proti štěkání!

 

 

U výcvikových režimů máte na výběr ze 4 variant, a proto jde o velmi univerzální model se kterým lze vést různé metody výcviku psovi na míru. Korekce lze využít různým způsobem jako upozornění na nevhodné chování, pozitivní výcvik nebo učit psa zareagovat na nižší stupeň upozornění. Vždy je ale nutné používat signály stále stejným způsobem

 • Kontinuální, dlouhý impulz - je zabezpečením do situací, kdy pes nereaguje téměř na žádný povel. S tímto problémem se setkáte nejčastěji u temperamentních psů nebo když pes např, utíká za zvěří, skáče na lidi apod. Kontinuální impulz trvá po celou dobu vašeho stisku tlačítka  maximálně však po dobu 8 vteřin.
 • Elektronický impulz okamžitý - Okamžitý krátký elektronický impulz slouží jako klasické upozornění při nevhodném chování psa nebo ho lze v nízkých úrovních využívat naopak pro pochvalu a pozitivní výcvik psa. Impulz v optimálním nastavení je psovi nepříjemný, v žádném případě však nesmí psa bolet.Impulz má psa z nežádoucí činnosti pouze vyrušit.
 • Vibrace - Pokud chcete pejska jen upozornit, aby přestal s nějakou činností a nechcete využít impulz, je možné zvolit výcvikový režim vibrace. Psa vyruší a  odpoutá jeho pozornost od nežádoucí činnosti.Vibrace lze použít i jako upozornění před následným použitím impulzu v případě dalšího neuposlechnutí. Tak si pes postupně upevní reakci již na první stupeň korekce - vibraci. K této výchově je nutné užívat korekce stále stejným principem a dodržet jejich následnost. Vibraci v nižších stupních opět můžete využít i k pochvale psa
 • Tón/zvuk - Upozornění zvukem na nevhodné chování psa funguje stejně jako vibrační režim nebo ho lze použít jako přivolání, když je pes příliš daleko nebo pochválení psa. 

 

 


Dosah obojku

Garmin Delta XC Bundle vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 


Typ korekce 

Delta Garmin má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 18 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 


Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium - iónovou batérií.  Výdrž akumulátoru (pohotovostní režim): 60 hodin v závislosti na použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin Delta XC Bundle je vodotěsný vůči namočení nebo postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh a bahno už nebudou žádnou překážkou, ale nesmí dojít k ponoření zařízení. 

 

 

Počet psů

Deltu Garmin je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Delta Upland XC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 13,7 cm a hloubku 2,8 cm. A její hmotnost je 106g. Přijímač má šířku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hloubku 3,8 cm. Jeho hmotnost je 71g

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 800 metrů
 • možnost výcviku až 3 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • BarkLimiter
 • vyšší cena

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah 800 m
Hmotnost vysílače 106 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 65 g
Síla impulzu 18
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 3,7 x 5,9 x 3,9 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Počet psů 1 - 3 psy

Obsah balení

 • Vysílačka
 • Přijímač
 • Černý obojek
 • Nabíječka
 • Šňurka na krk
 • USB kabel
 • AC adaptér USB
 • CZ, EN návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.