Canicom 1200 Expert

Num Axes Canicom 1200 Expert je elektronický výcvikový obojek s funkcemi vibrace, impulz v 18ti úrovních síly a Booster, který vám umožní cvičit 1 - 4 psy do vzdálenosti 1200 m. Zařízení je vodotěsné do deště a přijímač je nabíjecí. Ergonomická vysílačka má displej a tlačítka oddělená zvlášť pro každou funkci.

Výběr varianty produktu
 • Počet psů


Další varianty:
9 290 Kč 7 678 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Canicom 1200 Expert

Num Axes Canicom 1200 Expert je elektronický výcvikový obojek s funkcemi vibrace, impulz v 18ti úrovních síly a Booster, který vám umožní cvičit 1 - 4 psy do vzdálenosti 1200 m. Zařízení je vodotěsné do deště a přijímač je nabíjecí. Ergonomická vysílačka má displej a tlačítka oddělená zvlášť pro každou funkci.

 

 

Num Axes Canicom 1200 Expert nabízí k upozornění psa vibrace a elektrostatický impulz, který je možné nastavit v 18-ti úrovních intenzity. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 

Ovladač je vybaven  tlačítkem pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou velikost, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto "pohotovostní" tlačítko slouží do nouzové situace, kdy pes podlehne pudovému chování, pustí se např. za zvěří a na běžnou sílu korekci nereaguje.

 

 

 

Dosah obojku

Num´Axes Canicom 1200 Expert vám pomůže trénovat  psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je  dostatečný i k profesionálnímu výcviku psů. Num Axes Canicom 1200 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v terénu, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Num Axes Canicom 1200 Expert má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impulz, který je možné nastavit v 18-ti úrovních intenzity. Tlačítko pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER je možné předem naprogramovat na vyšší sílu impulzu, než je běžně používaná při výcviku. Jeho stisknutím vyšlete razantnější upozornění, aniž byste museli cokoliv přenastavovat.

 

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen 2x AA LR06 baterií, jejíž stav vám ukazuje na LCD displeji. Přijímač je nabíjecí a stav nabití vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 

 

Vodotěsnost 

Num Axes Canicom 1200 Expert má vodotěsný přijímač i vysílač, ochrana postačí do běžného deště, nevadí sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho dlouhodobému ponoření do vody. 

 

Počet psů 

Num Axes Canicom 1200 Expert je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 4 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

Num Axes Canicom 1200 Expert má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce,  intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

Num Axes Canicom 1200 Expert má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 68 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6,2 cm, výšku 13,2 cm, hloubku 3,1 cm a její váha je 130 gramů včetně baterie. Přijímač má šířku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3,5 cm a jeho váha je 60 gramů. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plně vodotěsný přijímač
 • velká výdrž baterií
 • 18 úrovní impulzu a funkce booster
 • odolný přijímač i vysílačka
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • dosah 1200 metrů
 • nabíjecí přijímač
 • vyšší cena

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah 1200 m
Vodotěsnost vodotěsný
Počet psů 1 - 4 psy
Funkce impuls + vibrace
Síla impulzu 18
Síla vibrace 1
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 20 - 65 cm
Napájení nabíjecí + na baterie
Baterie ve vysílači 2 x AA LR06
Výdrž přijímače 3 - 5 dní
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 6,2 x 13,2 x 3,1 cm
Hmotnost přijímače 60 g
Hmotnost vysílače 130 g
Frekvence 869,525 MHz

Obsah balení

 • Přijímač
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody 
 • Dlouhé elektrody
 • Nastavitelný obojek
 • Baterie
 • Adaptér
 • Poutko na krk
 • Testovací výbojka
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.