Aetertek AT-211SW Mini

Akce Doprava zdarma Nejprodávanější

Nyní nahrazen novým vylepšeným modelem AT-211D Mini. Aetertek AT-211SW Mini je nejmenší a nejlehší elektronický výcvikový obojek na světě. Jedná se o vynikajíci zaržízení s dosahem 350 metrů, jednoduchým ovládaním, nabíjecím přijímačem i vysílačkou a možností ovládat až 2 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulz, které jsou nastavitelný v 10-ti úrovních.

Výběr varianty produktu
 • Počet psů

 • Délka obojku

Původně 3 490 Kč 2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení

Aetertek AT-211SW Mini

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-211SW Mini je nejmenší výcvikový obojek na světě s váhou jen 30 gramů. Dosah obojku je 350 metrů, co je dostačujíci pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Největší výhodou modelu AT-211SW Mini je jeho miniaturí provedení a malá váha přijímače i vysílačky. Díky tomu je vhodný i na ty nejmenší plemená psů jako je čivava, jorkšír, krysařík, bišonek apod. Aetertek AT-211SW Mini má velmi pohotové ovládání - tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť - je teda zabezpečena rychlá reakce, která je při výcviku potřebná . Mezi další výhody patří vodeodolný přijímač (může do deště i sněhu) a podsvícený displej, díky kterému můžete cvičit i ve tmě. Vzhledem na možnost nastavení síly elektrostatických impulsů v 10-ti úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy s hmotností od 2 kg až do 40 kg. Obojek i vysílačka obsahuje dobíjecí li-ion baterii, není teda nutno menit baterie, jednoduše připojíte obojek i vysílačku k přiložený nabíječce a necháte obojek dobít. Obojek Aetertek AT-211SW Mini disponuje funkcemi vibrace, elektrostatický impuls a zvuk. Přidínim dalšího přijímače je možné Aetertek AT-211SW jednoduše rozšířit pro ovládání až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).

 

Dosah obojku

Aetertek AT-216SW Mini vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 350 metrů. Dosah 350 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Aetertek AT-216SW Mini je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce

Aetertek AT-211SW Mini má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, které jsou možné nastavit v 10-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka i přijímač jsou u AT-211SW Mini osazený dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem s kapacitou 450mAh, který se nabije v průběhu 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 1 až 3 dny. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotesnosť

Aetertek AT-211SW Mini je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody. Je tak ideální volbou spíš pro základní použití, tedy ne pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.

 

Počet psů

Aetertek AT-211SW Mini je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

Aetertek AT-211SW Mini má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji máte veškerý ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu, sílu signálu a indikaci stavu nabití / vybití baterie.

 

Délka obojku

Aetertek AT-211SW Mini má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 30cm, anebo od 20 až do 65cm.


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 8cm, hloubku 1,5 cm a její váha je 32 gramů. Přijímač má šířku 5,5 cm, výšku 2,5 cm, hloubku 2,8 cm a jeho váha je 30 gramů.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • nejmenší přijímač na světě s váhou jen 30g
 • podsvícený LCD displej na vysílačce
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 10ti úrovní impulsu, zvuku a vibrace
 • možnost výcviku 2 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • dosah jen 350 metrů
 • výdrž přijímače 1 až 3 dni
 • není ponořitelný do vody

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování
 • Vhodný typ obojku si najdete pro vašeho pejska podle hmotnosti, věku i temperamentu.
 • Dle funkčních dispozic je možné věnovat se amatérskému tréninku nebo specializovanému a náročnému výcviku psů.
 • Poskytuje skvělou výchovnou oporu s různými nároky.
 • Lze kombinovat s GPS lokátory pro komplexnější výchovu bez nutnosti vaší fyzické přítomnosti

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy

Technické parametry

Počet psů až pro 2 psy
Funkce zvuk + vibrace + el.impulz
Vodotěsnost voděoodolný (déšť, sníh)
Nastavení vibrací 1 úroveň
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení impulzů 10 úrovní
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 10 až 65cm
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 1 až 3 dny
Rozměr přijímače š.5,5 x v.2,5 x h.1,8 cm
Rozměr vysílače š.4 x v.8 cm x h.1,5 cm
Hmotnost přijímače 30g
Hmotnost vysílače 32g
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 450mAh
Baterie ve vysílači 450mAh
Frekvence 433,92 MHz

Obsah balení

 • přijímač
 • vysílačka
 • krátký elektrody
 • dlouhý elektrody
 • nastavitelný obojek
 • akumulátory
 • duální nabíječka
 • poutko na krk
 • testovací výbojka
 • CZ návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.