Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm
Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cmSloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cmSloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm
Nehodnoceno

Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm

Robustní plastový sloupek s ochranou proti kroucení. 7 oček pro vymezení prostoru elektrického ohradníku. Délka 74 cm  / nad zemí 56 cm. UV ochrana. Přírodní zelená barva. Obsahuje skleněná vlákna (odolnost proti zlomení).

 

 

89 Kč 74 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 17. 04. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm

S tímto sloupkem můžete mimo jiné chránit zahradu před poškozením malými zvířaty (např. vydra, zajíc, pes, králík). 

7 praktických oček:

  • 7x pro lanko do Ø 8 mm
  • 5x pro pásku do Ø 20 mm
  • 1x pro pásku do Ø 40 mm
Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Ochrana proti kroucení
  • Zvýšená stabilita
  • UV ochrana
  • Přírodní zelená barva 
  • Pevná a extra dlouhá kovová špice Obsah balení

  • 1x Sloupek plastový

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.