Petrainer PET899

Obojek proti tahání s vibrací a elektrostatickým impulzem. Vhodný pro malé a střední psy. Základní verze: bez vysílačky; typ přijímače: 998D bateriový.

Výběr varianty produktu
 • Vysílačka navíc

 • Typ přijímače

990 Kč 818 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Petrainer PET899

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Pouze u nás a v naší síti autorizovaných prodejců vám garantujeme 100% pravost, 2 roky záruky a CZ/SK návod. Více v tomto v článku.

 

 

Elektronický obojek proti tahání je efektivním nástrojem, jak odnaučit psa tahat na vodítku. Zařízení navléknete psovi na krk a mezi vodítko a obojek připnete jednotku, která reaguje na tažení. Pokud pes překročí určitou hranici, jednotka vyšle signál do obojku a ten buď zavibruje, nebo vyšle impulz, dle zvoleného módu. Zařízení je vhodné pouze pro psy do 16kg.

 

Dosah obojku

Petrainer PET899 vám pomůže odnaučit vašeho psa na vodítku tahat. Je efektivním nástrojem proti tahání malých a středních plemen.

 

Typ korekce 

Petrainer PET899 má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impuls. Přikoupením vysílačky můžete tento obojek rozšířit na výcvikový obojek a úroveň korekce můžete snadno měnit od 1-99 síly impulzů. 

 

Baterie a nabíjení

Protitahací zařízení Petrainer PET899 je osazeno baterii CR2032, která vydrží v provozu několik měsíců. Přijímač je na 2 mikrotužkové baterie AAA a jeho výdrž se pohybuje okolo 1-3 měsíců. Především záleží na kvalitě baterií - doporučujeme používat baterie Energizer.

 

Vodotěsnost 

Petrainer PET899 je dodáván přijímačem, který nemá ochranu proti vodě. Nevadí mu vlhkost, ale nemůže být používaný za prudkého deště. Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě a za deště.

 

Počet psů 

Petrainer PET899 nelze používat pro více psů. Pouze v případě rozšíření obojku na verzi výcvikového  obojku a přikoupením dalšího příjímače.

 

Délka obojku

Petrainer PET899  má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60cm. 

 


Váha a rozměry

Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3,5 cm a jeho váha je 66 gramů (včetně batérií). 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • spolehlivá kontrola psa na vodítku
 • efektivní způsob, jak se důsledně vyhnout nežádoucímu tahání
 • 2 režimy síly, aby vyhovovaly pro různé psy 
 • vibrace, anebo elektronický impulz
 • lze dokoupit dálkový ovladač pro výcvik na vzdálenost až 300 metrů (viz příslušenství)
 • není vhodný pro velké psy

V čem vám obojek pomůže?

 • Posílí váš klid i bezpečnost při společné procházce.
 • Pomáhá vybudovat správné návyky a výchovnou oporu srozumitelnou cestou.
 • Můžete jednoduše odnaučit pejska skákat na kolemjdoucí, strhávat vodítko nežádoucím směrem, vrhat se k okolním psům aj.
 • Zajistí bezpečnost pro vás, vašeho pejska i okolí. 
 • Jednoduchému odstranění nežádoucího tahání na vodítku.
 • Umožní vám pravidelné vycházky na čerstvém vzduchu bez zbytečného stresu a konfliktních či ohrožujících situací.

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy

Technické parametry

Napájení na baterie
Funkce impuls + vibrace
Vodotěsnost voděodolný
Nastavení vibrací ne
Nastavení zvuku nemá
Nastavení impulzů ne
Délka obojku 20 - 60cm
Rozměr přijímače š. 6,5 x v. 3,5 x 3,5 cm

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Protitahací zařízení
 • Elektrody
 • Obojek
 • Testovací výbojka 
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.