SportDog Zvukový lokátor
SportDog Zvukový lokátorSportDog Zvukový lokátorSportDog Zvukový lokátor
Nehodnoceno

Zvukový lokátor SportDog

Doprava zdarma

Elektronický audio lokátor SportDOG DSL-400-19 s dosahom 350 metrů. Mnoho nastavení. Samostatně použitelný bez výcvikového systému.

3 390 Kč 2 802 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Zvukový lokátor SportDog

Lehce ovládatelný, samostatný audio lokátor pro psa s dosahem 350 metrů. Pomocí lokátoru víte jestli pes v terénu běží anebo stojí na místě. Lokátor se dá použít na jakýkoliv obojek. Zvukový lokátor SportDog DSL-400-19 je slyšitelný do 350 metrů. Můžete si nastavit vysokou nebo nízkou hlasitost. Disponuje až třemi různými doby trvání pípání + 4 různý tóny. Možnost nastavení pípání když pes stojí. V případě, že pes běží si můžete nastavit jestli vás o tom lokátor bude upozorňovat nebo ne

Zařízení funguje na 3V Li baterii (CR123A).

 

V čem obojek pomůže
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.