Záchod pro kočky Petkit White Villa

Novinka Novinka Neplatí 30 dní na vyzkoušení

PETKIT VILLA je stylová a moderní kočičí toaleta, která udržuje váš domov v čistotě. Toaleta zajištuje kočkám soukromí a stelivo zůstává skryté vašemu zraku. Polouzavřený design snižuje šíření zápachu, světlo, malé okénko zajištuje lepší cirkulaci a drážkovaná podlaha jemně čistí kočičí tlapky od zbytků steliva. Toaleta Villa je ideální do domácnosti s kočkami do 8 kg. 

 

 

 

3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení

Záchod pro kočky Petkit White Villa

Kočičí toaleta PETKIT VILLA je vyrobena z odolného plastu, která je má odnímatelné části a lze ji tak jednoduše rozebrat, sestavit a vyčistit. Toaleta bude vypadat moderně a elegantně v každém domě. Toaleta tvoří asi 65% celkového produktu a je vhodná pro kočky do 8 kg. Pro čistotu v domě je u výstupu z toalety drážkovaná podlaha, která jemně čistí tlapky od zbytků steliva a podestýlka se sklonem vrací stelivo zpět do toalety. Na horní straně toalety jsou úchyty pro instalaci inteligentního čističe pachu a bakterií Petkit Pura Air (není součástí balení). Toaleta je navržena tak, aby stelivo zůstalo vždy uvnitř a je tak vhodná pro ty domácí mazlíčky, kteří rádi hází stelivo ven. Integrované LED světlo se zapíná a vypíná při otevírání a zavírání dveří. Pokud nejsou dveře správně zavřeny, světlo se po 5 minutách vypne. Světlo funguje v případě že jsou v toaletě vložené baterie 3x AAA. 

Rozměry: 518 x 523 x 539 mm, Hmotnost: 5,45 kg

Snadné použití a čištění

Kryt i dvířka domečku jsou navrženy tak, aby poskytly rychlý a snadný přístup k nabírání a čištění kontaminovaného steliva ze záchodu. Všechny části je možné demontovat a je tak možné snadné umývání a čistění. Speciálně navržená ulička umožňuje, aby stelivo během chůze ven z domečku prosakovalo do spodního boxu a nespadlo ven mimo domeček. Součástí balení je lopatka, která usnadní čištění steliva uvnitř záchodu.

 

Integrovaný systém LED LIGHT 

Integrovaný systém LED LIGHT světlo zapíná a vypíná při otevírání a zavírání dveří. Pokud nejsou dveře správně zavřeny, světlo se automaticky vypne po 5 minutách. Světlo funguje v případě, že jsou v domečku vloženy 3x AAA baterie. 

 

Inteligentní čistič pachů a bakterií

Na horní straně kočičí toalety jsou úchyty do kterých můžete zapojit Petkit Pura Air chytrý odstraňovač pachu a bakterií (není součástí balení), který pracuje s negativní ionizací a infračerveným senzorem, aby efektivně odstranil zápach, bakterie i prach z vašeho domova. Funkce se zprovozní, když se váš domácí mazlíček ocitne v blízkosti odstraňovače, což zajistí infračervený senzor. Zásobník s osvěžovačem rozptýlí po okolí příjemnou vůni. 

 

Na veškeré toalety z našeho sortimentu z hygienických důvodů NEPLATÍ 30-ti denní lhůta na vyzkoušení!

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Elegantní a moderní vzhled
 • Vnitřní LED světlo
 • Lopatka a kartáč součástí balení
 • Lze použít s Petkit Pura Air
 • Snižuje šíření zápachu
 • Odnímatelné části
 • Snadná manipulace

V čem vám toaleta pro kočky pomůže?

 • Toaleta a kočičí stelivo patří mezi základní potřeby pro péči o kočky
 • Pomáhá udržet zvýšenou úroveň čistoty
 • Poskytuje kočkám místo pro vyměšování a shromažďování výkalů a moči
 • Vhodné pro kočky všech věkových kategorií

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro kočky

Obsah balení

 • Toaleta Petkit Villa
 • Lopatka
 • Kartáč
 • 3x AAA baterie

 

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.