Pamlskový hlavolam Treat Maze
Pamlskový hlavolam Treat MazePamlskový hlavolam Treat MazePamlskový hlavolam Treat Maze Zobraz video
Nehodnoceno

Pamlskový hlavolam Treat Maze

Novinka Novinka

TREAT MAZE je plastový hlavolam s vnitřním labyrintem na pamlsky. Pomocí šikovných tlapek, nebo štoucháním čumáku se bude disk otáčet, oblíbené pochoutky projdou vnitřním labyrintem, vyskočí z bočních otvorů a vašeho psího řešitele náležitě odmění. Hlavolam procvičuje smysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. 

 

 

490 Kč 405 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 19. 12. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Pamlskový hlavolam Treat Maze

Pamlskové hlavolamy procvičují mysl rozvíjí trpělivost, motoriku psa a zahání nudu bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. TREAT MAZE je hlavolam, který vyžaduje trpělivost a vytrvalost, je určený pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a pamlsky jsou pro ně oblíbenou zábavou. Vložte pamlsky do středových otvorů v hračce na obou stranách, lehce protřepejte, nemíchejte a nechte vašeho psího kamaráda, aby hračku otáčel a převracel tlapkami či čumáčkem. Až pamlsky projdou vnitřním labyrintem, vyskočí ze dvou bočních otvorů a pejska odmění! Průměr hračky 18cm, výška 6cm.

Bojácným pejskům pomáhá hlavolam zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou. Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Úroveň náročnosti 2
  • Posiluje vztah mezi psem a majitelem
  • Zlepšuje soustředění a motoriku
  • Zahání nudu a dlouhé chvíle
  • Rychlý úklid a údržba
  • Zábava pro všechny věkové kategorie
  • Bezpečné materiály
  • Omezují destruktivní chování

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Obsah balení

  • Pamlskový hlavolam Treat Maze

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.