Acana Dog Singles Pork&Butternut Squas
Acana Dog Singles Pork&Butternut SquasAcana Dog Singles Pork&Butternut Squas
Nehodnoceno

Acana Dog Singles Yorkshire Pork 340 g

Vyznačuje se obsahem albertského vepřového jako jediným zdrojem živočišných surovin. ACANA Pork & Butternut Squash je jedinečné Biologically Appropriate™ krmivo s jediným druhem živočišného proteinu, což je vhodné i pro citlivé psy všech plemen a věkových kategorií.

109 Kč 95 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
v pátek 10. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Acana Dog Singles Yorkshire Pork 340 g

Vyznačuje se obsahem albertského vepřového jako jediným zdrojem živočišných surovin. ACANA Pork & Butternut Squash je jedinečné Biologically Appropriate™ krmivo s jediným druhem živočišného proteinu, což je vhodné i pro citlivé psy všech plemen a věkových kategorií.

KRMIVO PRO PSY S JEDNÍM DRUHEM ŽIVOČIŠNÉHO PROTEINU

Albertské vepřové použité v krmivu ACANA Pork & Butternut Squash pochází z našeho regionu a je dodáváno čerstvé ve výživném podílu Celé kořisti, což znamená maso, játra, ledviny a chrupavky – to vše dodává potřebné živiny v přirozené formě a výrazně se tím snižuje potřeba používat v našich krmivech syntetické doplňky. Výtažek z mrazem sušených vepřových jater zvyšuje chutnost, což je skvělé i pro vybíravé jedlíky.

Jablka Red Delicious, celá dýně a místní bylinky – včetně kořene čekanky – jsou dodávány čerstvé z údolí Fraser a jsou bohatým zdrojem rozpustné vlákniny, která podporuje zdravé trávení a pevnou stolici.

 

 

 

 

CELÁ KOŘIST | BEZKONKURENČNÍ OBSAH ŽIVIN - Bohaté výživné maso, orgány a chrupavky dodávají živiny v přirozené formě. Oproti komerčním krmivům, které obsahují 18-25 syntetických doplňku, ACANA PORK & BUTTERNUT SQUASH obsahuje pouze 1 syntetický doplněk, proteinát zinku.

MRAZEM SUŠENÁ VEPŘOVÁ JÁTRA | VYNIKAJÍCÍ CHUŤ A VŮNĚ - Výtažek z mrazem sušených jater přirozeně zvyšuje chutnost, což dělá krmivo ACANA vhodnou stravou pro vybíravé jedlíky.

OMEGA-3 Z RAS | BEZ RYBÍCH SUROVIN - Podle matky přírody bohatý zdroj DHA a EPA, pro psy skvěle využitelný.

BEZ OBILOVIN A BRAMBOR | NÍZKOGLYKEMICKÉ - Nízkoglykemické ovoce a zelenina — bez tapioky, brambor a rýže.

ČERSTVÁ DÝNĚ A DÝNĚ MÁSLOVÁ | ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ - Bohatý zdroj rozpustné vlákniny pro zdravé zažívání a pevnou stolic

Složení

Vykostěné vepřové (20%), dehydrované vepřové (20%), zelená čočka, červená čočka, vepřová játra (5%), dýně máslová, vepřový tuk (3%), zelený hrách, žlutý hrách, řepkový olej, řasa, cizrna, dýně, mrkev, vepřové ledviny (2%), mrazem sušená vepřová játra, kelp (mořská řasa), kořen čekanky, kořen zázvoru, list máty peprné, meduňka lékařská, směs tokoferolů (přírodní konzervant), sušený Enterococcus faecium fermentation.  
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.