Acana Dog Singles Pacific Pilchard 340g
Nehodnoceno

Acana Dog Singles Pacific Pilchard 340g

ACANA Pacific Pilchard je jednodruhové krmivo obsahující 50 % volně lovených sardinek lehce stravitelný protein živočišného původu – to ideální pro psy s citlivým zažíváním bez rozdílu plemen a věkových kategorií. 

109 Kč 95 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 30. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Acana Dog Singles Pacific Pilchard 340g

ACANA Pacific Pilchard je jednodruhové krmivo obsahující 50 % volně lovených sardinek lehce stravitelný protein živočišného původu – to ideální pro psy s citlivým zažíváním bez rozdílu plemen a věkových kategorií. Sardinky jsou lovené šetrně z přírodních vod ostrova Vancouver a do krmiva jsou přidávané v podílu Celé kořisti – to odráží přirozenou stravu psů. Zelené listy a dýně podporují zdravé trávení. Toto Biologicky vhodné krmivo je připravováno z našich nejlepších a nejčerstvějších surovin a je vhodné pro vybíravé psy a psy s citlivým zažíváním. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.

 

 

Vše je to o rybách

ACANA Pacific Pilchard obsahuje 50 % ryb a minimum proteinů rostlinného původu. Každá použitá ryba byla schválena jako vhodná pro lidskou spotřebu. ½ ryb v krmivu ACANA Singles je ČERSTVÁ a druhá ½ je dehydrovaná. ACANA Pacific Pilchard obsahuje jeden zdroj živočišného proteinu v podílu Celé kořisti – včetně masa, orgánů a chrupavek. Pacifické sardinky – celé a čerstvé ze Severního Pacifiku. Na rozdíl od běžných krmiv pro psy, je ACANA bohatá na maso a to i v podílu Celé kořisti, což dodává důležité živiny přirozenou cestou, a není díky tomu potřeba přidávat velké množství umělých doplňků.

 

 

Nejlepší a nejčerstvější suroviny

ACANA Pacific Pilchard nabízí bezkonkurenční obsah místních surovin, které jsou chované nebo odlovené lidmi, které známe, a kterým důvěřujeme. Všechny tyto suroviny, byly schválené jako vhodné pro lidskou spotřebu a jsou do našich oceňovaných kuchyní NorthStar® dodávané čerstvé každý den! Čerstvá celá pacifická sardinka (25%), celá dehydrovaná sardinka (18%), celý zelený hrách, celá červená čočka, celá cizrna, olej ze sardinky (7%), čerstvá kapusta (1,5%), čerstvé listy špenátu (1,5%), čerstvé listy tuřínu (1%), za studena lisovaný slunečnicový olej, vláknina z čočky, celá zelená čočka, celý žlutý hrách, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá dýně, sušená hnědá mořská řasa, mrazem sušená sardinka (0,1%), čerstvé celé brusinky, čerstvé celé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky. Doplňky: Vitamín E, Zinek, Měď. Přírodně konzervováno vitamínem E.

 

Analytické složky

Hrubý protein (min.) 31 %
Hrubý tuk (min.) 15 %
Hrubý popel (max.) 7.5 %
Hrubá vláknina (max.) 5 %
Vlhkost (max.) 12 %
Vápník (min.) 1.1 %
Fosfor (min.) 0.9 %
Omega-6 fatty acids (min.) 2.5 %
Omega-3 fatty acids (min.) 1.5 %
DHA (min.) 0.4 %
EPA (min.) 0.3 %
Glukosamin (min.) 700 mg/kg
Chondroitin sulfát (min.) 900 mg/kg

 

Vitamin A 13 KIU/kg
Vitamin D3 1,500 IU/kg
Vitamin E 300 IU/kg
Vitamin B1 (Thiamine) 8 mg/kg
Vitamin B2 (Riboflavin) 9 mg/kg
Vitamin B3 (Niacin) 66 mg/kg
Vitamin B5 (Pan. Acid) 15 mg/kg
Vitamin B6 (pyridoxine) 8 mg/kg
Vitamin B12 0.19 mg/kg
Folic Acid 1.30 mg/kg
Choline 1,400 mg/kg

 

Sodium 0.30 %
Chloride 0.50 %
Potassium 0.85 %
Magnesium 0.13 %
Iron 117 mg/kg
Zinc 231 mg/kg
Copper 20 mg/kg
Manganese 19 mg/kg
Iodine 3.20 mg/kg
Selenium 0.71 mg/kg

 

Lysine 2.27 %
Threonine 1.15 %
Methionine 0.60 %
Isoleucine 1.25 %
Leucine 2.11 %
Valine 1.51 %
Arginine 2.12 %
Phenylalanine 1.35 %
Histidine 0.64 %
Tryptophan 0.31 %
Cystine 0.30 %

 

Chicory root 400 mg/kg
Tumeric 100 mg/kg
Milk thistle 100 mg/kg
Burdock root 100 mg/kg
Lavender 100 mg/kg
Marshmallow root 100 mg/kg
Rosehips 100 mg/kgDoplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.