Acana Dog Classics Red 340g
Nehodnoceno

Acana Dog Classics Red 340g

ACANA Red Classic obsahuje volně chovaná jehňata, hovězí plemene Angus a vepřové plemene Yorkshire – dodávané do naší kuchyně ČERSTVÉ nebo SYROVÉ v podílu Celé kořisti pro kompletní výživu vašeho psa. Zcela bez vysokoglykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice.

89 Kč 77 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
ve středu 05. 06. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Acana Dog Classics Red 340g

Současní psi nejen, že jsou schopní pojídat stejnou stravu jako jejich divocí předchůdci, oni ji i potřebují pro to, aby byli silní a zdraví. Proto ACANA Red Classic obsahuje volně chovaná jehňata, hovězí plemene Angus a vepřové plemene Yorkshire – dodávané do naší kuchyně ČERSTVÉ nebo SYROVÉ v podílu Celé kořisti pro kompletní výživu vašeho psa. Zcela bez vysokoglykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice. Pro zajištění stabilní hladiny cukru v krvi a snižení rizika nadměrného ukládání tuku obsahuje ACANA Classics nízkoglykemický řezaný oves. Připravováno výhradně v našich oceňovaných kuchyních NorthStar® z čerstvých surovin od důvěryhodných dodavatelů je ACANA krmivem, které si zamilujete. A co je důležitější, váš pes také!

 

 

Vše je o mase

Současní psi jsou stejní jako jejich předci a my věříme, že by také tak měli jíst. Jak zjistíte, že je krmivo vašeho psa Biologicky vhodné? Je to jednoduché, prostě si odpovězte na tři otázky Masové matematiky. ACANA Classic Red obsahuje 50 % masa, což je až třikrát více, než v běžných krmivech pro psy. Navíc obsahuje jen minimum proteinů rostlinného původu. 1/3 masa v krmivu ACANA je ČERSTVÁ a dodává důležité živiny v té nejvýživnější podobě, a 2/3 jsou sušené a poskytují silný a přírodní zdroj proteinů. ACANA Classic Red obsahuje 3 druhy čerstvého masa v podílu WholePrey™, včetně masa, orgánů a chrupavek, dodává důležité živiny přirozenou cestou. 

 

  • Jehňata z pastvin – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních prérijních rančů
  • Hovězí plemene Angus – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních prérijních rančů
  • Yorkshirské vepřové – celé a čerstvé z místních prérijních rančů

 

V přírodě se nevyskytují žádné umělé doplňky stravy, a psi a vlci získávají potřebné živiny konzumací celé kořisti, celého uloveného zvířete, svalovina obsahuje proteiny; játra, ledviny a dršťky dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor. Bohatý obsah masa a podíl Celé kořisti (WholePrey™) v krmivu Classic Red snižuje potřebu umělých doplňků pouze na vitamíny B5, D3, E, cholin a zinek.

 

 

Hrubý protein (min.) 29 %
Obsah tuku (min.) 17 %
Hrubý popel (max.) 7.5 %
Hrubá vláknina (max.) 5 %
Vlhkost (max.) 12 %
Vápník (min.) 1.5 %
Fosfor (min.) 1.1 %
Omega-6 mastné kyseliny (min.) 2.5 %
Omega-3 mastné kyseliny (min.) 0.8 %
DHA (min.) 0.15 %
EPA (min.) 0.15 %
Glukosamin (min.) 600 mg/kg
Chondroitin sulfate (min.) 800 mg/kg
Kyselina linolová (min.) 2.3 %
Sacharidy (NFE) 29.5 %

 

Vitamín A 40 KIU/kg
Vitamín D3 2,500 IU/kg
Vitamín E 200 IU/kg
Vitamín B1 (Thiamin) 5.5 mg/kg
Vitamín B2 (Riboflavin) 7 mg/kg
Vitamín B3 (Niacin) 60 mg/kg
Vitamín B5 (Kyselina pantothenová) 45 mg/kg
Vitamín B6 (Pyridoxin) 5 mg/kg
Vitamín B12 0.12 mg/kg
Kyselina listová 1 mg/kg
Cholin 2,100 mg/kg

 

Sodík 0.3 %
Chlorid 0.4 %
Draslík 0.7 %
Hořčík 0.13 %
Železo 290 mg/kg
Zinek 210 mg/kg
Měď 15 mg/kg
Mangan 25 mg/kg
Jód 5 mg/kg
Selen 0.45 mg/kg

 

Lysin 2.04 %
Threonin 1.27 %
Methionin 0.6 %
Isoleucin 1.18 %
Leucin 2.31 %
Valin 1.61 %
Arginin 2.24 %
Fenylalanin 1.36 %
Histidin 0.69 %
Tryptophan 0.34 %
Cystin 0.4 %
Tyrosin 0.83 %
Methionin-Cystien 1 %
Fenylalanin-Tyrosin 2.19 %

 

Chicory root 400 mg/kg
Tumeric 100 mg/kg
Milk Thistle 100 mg/kg
Burdock Root 100 mg/kg
Lavender 100 mg/kg
Marshmallow Root 100 mg/kg
Rosehips 100 mg/kgDoplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.