Acana Wild Prairie Cat 340g
Acana Wild Prairie Cat 340g
Nehodnoceno

Acana Wild Prairie Cat 340g

ACANA Wild Prairie vyniká jedinečnými regionálními surovinami, které jsou dodávané ze západních kanadských farem a vod. Obsahuje volně chovaná kuřata, krůty, celá vejce z hnízdních chovů a volně lovené ryby z našich studených severních jezer.

109 Kč 95 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 30. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Acana Wild Prairie Cat 340g

Inspirováno rozlehlými ranči, bohatou úrodou a nedotčenými jezery, krmivo ACANA Wild Prairie vyniká jedinečnými regionálními surovinami, které jsou dodávané ze západních kanadských farem a vod. Obsahuje volně chovaná kuřata, krůty, celá vejce z hnízdních chovů a volně lovené ryby z našich studených severních jezer. Vše je dodáváno každý den čerstvé v podílu Celé kořisti, díky tomu ACANA Wild Prairie překypuje přírodní chutí. Krmivo ACANA má důvěru milovníků mazlíčků po celém světě, obsahuje minimum sacharidů, je naopak bohaté na proteiny a zaručuje vrcholovou kondici kočkám všech plemen a věkových kategorií. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.

 

 

ACANA obsahuje až 75 % masa a minimum proteinů rostlinného původu. ½ masa v krmivu ACANA je čerstvá a druhá ½ dehydrovaná. Vše bylo schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu. ACANA Wild Prairie:

  • Volně chovaná kuřata – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Volně chované krůty – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Vejce z hnízdních chovů – čerstvá a celá z místních prérijních farem.
  • Volně lovený candát – celý a čerstvý z nedotčených kanadských jezer.
  • Volně lovený pstruh – celý a čerstvý z nedotčených kanadských jezer. 

 

Složení:

Čerstvé kuřecí maso (9%), čerstvé krůtí maso (9%), čerstvé kuřecí droby (játra, srdce, ledviny) (9%), dehydrované kuře (8%), dehydrovaná krůta (8%), dehydrovaný celý sleď (8%), celý zelený hrách, celá červená čočka, celá cizrna, kuřecí tuk (5%), čerstvá celá vejce (4%), čerstvý candát (4%), čerstvý pstruh (4%), čerstvé krůtí droby (játra, srdce, ledviny) (4%), celá zelená čočka, celé fazole pinto, celý žlutý hrách, olej z tresky (2%), na slunci sušená vojtěška, sušené kuřecí chrupavky (1%), sušená hnědá mořská řasa, čerstvá dýně, čerstvá máslová dýně, čerstvý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy hořčice, čerstvé listy tuřínu, čerstvá mrkev, čerstvá jablka red delicious, čerstvé hrušky bartlett, mrazem sušená játra (kuřecí a krůtí) (0,1%), čerstvé brusinky, čerstvé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.

 

Hrubá analýza

Hrubý protein (min.) 37 %
Hrubý tuk (min.) 20 %
Hrubý popel (max.) 7 %
Hrubá vláknina (max.) 3 %
Vlhkost (max.) 10 %
Vápník (min.) 1.5 %
Fosfor (min.) 1.1 %
Taurin (min.) 0.15 %
Omega-6 fatty acids (min.) 2.9 %
Omega-3 fatty acids (min.) 0.9 %
DHA (min.) 0.2 %
EPA (min.) 0.2 %

 

Vitamíny

Vitamin A 16 KIU/kg
Vitamin D3 1,500 IU/kg
Vitamin E 150 IU/kg
Vitamin B1 (Thiamine) 41 mg/kg
Vitamin B2 (Riboflavin) 23 mg/kg
Vitamin B3 (Niacin) 151 mg/kg
Vitamin B5 (Pan. Acid) 30 mg/kg
Vitamin B6 (pyridoxine) 16 mg/kg
Vitamin K 0.30 mg/kg
Vitamin B12 0.30 mg/kg
Folic Acid 3.00 mg/kg
Choline 2,810 mg/kg

 

Minerály

Sodium 0.42 %
Chloride 0.50 %
Potassium 0.80 %
Magnesium 0.10 %
Iron 177 mg/kg
Zinc 200 mg/kg
Copper 25 mg/kg
Manganese 20 mg/kg
Iodine 1.90 mg/kg
Selenium 0.70 mg/kg

 

Ostatní

Lysine 2.34 %
Threonine 1.36 %
Methionine 0.70 %
Isoleucine 1.40 %
Leucine 2.43 %
Valine 1.70 %
Arginine 2.36 %
Phenylalanine 1.43 %
Histidine 0.78 %
Tryptophan 0.34 %
Cystine 0.35 %Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.