Garmin Atemos 100 s obojkem KT15 + CZ/EU Mapy
Garmin Atemos 100 s obojkem KT15 + CZ/EU Mapy Zobraz video
Nehodnoceno

Garmin Atemos 100 s obojkem KT15 + CZ/EU Mapy

Nejprodávanější

GPS tracker s navigací a satelitní podporou Atemos 100 vám umožní sledovat až 20 psů najednou na vzdálenost 10 km. Aktuální poloha je k dispozici každých 5 vteřin. Vodotěsný obojek KT15 má dálkové osvětlení a korekce včetně impulzu. MicroSD slot k rozšíření mappingu, bezpečnostní zóna Geo-fence nebo BaseStation kontrola výrazně zefektivní vaši práci. Barevný dotykový displej ovládáte i v rukavicích.  Akci sledujte na podrobné Topo mapě ČR v měřítku 1 : 10 000. S Garmin Atemos 100  jste na stopě skutečné profesní technologi


Další varianty:
31 990 Kč 26 438 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve středu 02. 10. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Atemos 100 s obojkem KT15 + CZ/EU Mapy

S maximální sledovací silou GPS trackeru Atemos 100 budete kdykoli v patách až 20 členné smečce psů. Do vzdálenosti 10 km nad nimi nikdy neztratíte kontrolu. Ztrátu signálu řeší podpora satelitní systém GLONASS, takže budete bezpečně operovat i v náročných podmínkách. Aktuální poloha je k dispozici každých 5 vteřin. S nastavitelnou bezpečnou zónou Geo-fence ještě lépe kontrolujete nakolik se psi od vás vzdalují. Překročení nastaveného radiu psem bude ihned signalizováno na vašem ovladači. Varovné signály můžete rozesílat členům týmu nebo vzájemně sdílet data. Pokud znejistíte po tmě, jednoduše aktivujte LED osvětlení na KT15 obojku psa. Ano, na dálku. KT15 obojek nabízí také funkce pro výcvik a upozornění psa: zvukové signály, vibraci a elektrostatický impulz. Transflektivní  dotykový displej 7,6 cm je nejen barevný, ale zobrazí vám podrobnou Topo mapu ČR v měřítku 1 : 10 000 a jednoho nebo více psů. Ať nikdy neztratíte přehled. 

 

Atemos 100 GPS profesionální tracker psů do nadstandardních podmínek: 

 • GPS funkce s podporou satelitního systému GLONASS
 • Lokalizuje až 20 psů najednou nebo jednotlivě.
 • 10 km pro dosah všech funkcí 
 • Sdílení dat a bezpečnostní signalizace v rámci týmu
 • Slot na micro SD kartu pro rozšíření funkci mapping a navigaci
 • Zvuková signalizace, impulz, vibrační korekce a dálkové LED osvětlení na obojku KT15
 • Barevný dotykový displej 7,6 cm s regulací podsvícení ovládáte i v rukavicích
 • Transflektivní displej pro dobrou čitelnost na slunci
 • Podrobná Topo mapa ČR v měřítku 1:10 000 a Evropy 1 : 100 000
 • Nastavitelná zóna bezpečí Geo-fence a upozornění na riziková místa
 • Kompas lokalizuje psy i za hranicí pro zobrazení 
 • Záznam pozice, trasy, směřování i rychlosti psa
 • Free trip planning a podpora sociální sítě
 • Možnost Base Station software pro centrální kontrolu situace přes notebook či tablet
 • 4 GB paměti pro ukládání dat

 

 

 

Funkce GPS s podporou satelitního systému GLONASS

zajistí, že neztratíte stopu ani v obtížně dostupných místech a náročném terénu. I bez dosahu signálu GPS nebo mobilních sítí, vy neztratíte funkce ani jistotu.

 

Bezpečnostní opatření Geo-fence, osvětlení a signalizace 

jsou vašima očima a ušima. Na dálku rozsviťte obojek při stížené viditelnosti. Zvukový signál vás upozorní, když pes překročí zónu Geo-fence, kterou předem nastavíte. Využijte signalizaci překročení hranice pro zobrazení nebo špatném kurzu psa. Upozorněte psa korekcí, když je třeba.  Můžete také sdílet varovné signály v rámci týmu. Abyste si váš odhad vždy pojistili.

 

Stopujte podrobně, ale jednoduše.

I s dotykovým displejem ovládáte zařízení velmi intuitivně a jednoduše. Garmin je v tomto oboru dlouhodobě naprostou špičkou, a proto nebude překážkou ani ovládání v rukavicích. Na transflektivním displeji vidíte údaje i za přímého slunce.

Díky podrobné topografické mapě v měřítku 1 : 10 000 s funkcí načítání dopředu rychle a přesně orientujete.

 

 

Sledujte jednoho psa nebo celou smečku zároveň

Všichni dohormady, každý zvlášť. Soustřeďte se na váš cíl s funkcemi "show all" (zobrazit všechny, "show some" (zobrazit vybrané) a "show none" (nezobrazovat, přepnout z trackingu na jinou variantu).

 

Sdílejte polohu psů pro perfektní týmovou práci.

Zmapujte situaci ze všech stran a poskytněte si s kolegy podporu. Polohu, signalizaci a trasu vašich psů můžete v týmu vzájemně sdílet. A je to jednoduché.

 

S podporou microSD slot využijete více funkcí mappingu:

Topo mapa, Birds Eye Selection (ptačí perspektiva a City Navigation NT mapa jsou možnosti ve vašich rukách. S NT City Navigation můžete sledovat psy z vašeho vozu a zároveň využít navigaci. Birds Eye Sattellite integruje satelitní zobrazení s vaši mapou Atemos 100. Vyzkoušejte, prověřujte a získejte zobrazení, které vám skutečně vyhovuje.

 

 

 

Zorientujte se pomocí kompasu na vašem ovladači.

Udržujte váš směr a když nevíte kam, kompas udá  směr pozice kteréhokoliv psa nebo celé smečky, i když překročí hranici pro zobrazení. Stačí jen přepnout. Atemos 100 upozorní signálem na překročení hranice a kompas ukáže orientaci pohybu psa.

 

 

Hlídejte všechny pozice, ostřete na detail s pomocí Auto Zoom. 

Pohotově přiblíží či oddálí náhled. Zaměří všechny psy zároveň nebo požadovaný detail. 

 

Vyhněte se riziku.

Atemos  100 mapping kontroluje riskantní místa v okolí. Proto jste vždy informováni, pokud váš pes nabere kurz k silnici, rokli nebo jinému nebezpečí. Trasu lze naplánovat nebo načítat s předstihem. Varovné notifikace sdílejte s kolegy v týmu a zlepšujte vzájemně váš přehled, protože vaše práce se s ničím nemazlí. Vy také nemůžete.

 

 

Regulujte podsvícení vašeho ovladače.

Není důležité jen co sledujete, ale i jak to sledujete. Optimální nastavitelné podsvícení rozjasní váš obraz a zlepší čitelnost. Barevný transflektivní displej zajistí dobrou čitelnost na přímém slunci. V tomto ohledu nemá Garmin konkurenci.

 

Plánujte, navazujte, pracujte systematicky.

Profesionalita vyžaduje systém a Garmine to ví. Zlepšíte vaše výkony a práce bude efektivní. GPS Atemos 100 zaznamená polohu, trasu i rychlost a směr pohybu psů. Vytvořte centrální kontrolu situace s Base Station software na vašem notebooku, tabletu nebo počítači. Prohlížejte mapy, kritická místa a sledujte pohyb všech členů. Kdykoliv. Atemos 100 vám umožní získat lepší kontrolu a efektivně plánovat pohyb. Vše, co musí stopař mít.

 

 

 

Kompatibilita je variabilita 

Atemos 100 GPS propojíte bezdrátově "unit-to-unit"s některými produkty Garmin. Garmin Drive Track 70 LM rozšíří navigaci pro řidiče o funkci tracking. Zobrazí polohu psů na pohyblivé mapě. Hodinky fénix 3 a 5 signalizují aktualizaci polohy psa, kterou vám oznámí. Náhled a notifikace přímo na vašem zápěstí.

 

 

 

  

Využijte free trip planning.

Zobrazujte mapy a plánujte cíle, stezky a trasy. Promýšlený směr vede k cíli v profesi i volném čase. Také založte profil a sdílejte vaše cesty s dalšími uživateli. Týmově hrát se hodí nejen v práci. 

 

 

Přeberte kontrolu a dotáhněte ji k cíli s BaseStation software.

Z vašeho laptopu, počítače nebo tabletu bude funkční kontrolní stanice pro sledování a záznam situace. Přímý přenos dat s množstvím aktérů bude na větším monitoru počítače přehlednější. Centrální kontrola je nedocenitelná pro záchranářské či specializované pracovní týmy. Garmin řeší problémy profesionálů.

 

 

 

V terénu se kompromisy nedějí,

Proč byste je měli dělat vy? Opět očekávejte robustní zařízení odolné do terénů a nepohody. Garmin vám vydrží roky. IPX7 vodotěsné vlastnosti vás vybaví do deště, sněhu, bláta. Vysoká odolnost proti nárazům utrženým v terénu a dobrá viditelnost zařízení. Obojek psa KT15 vydrží ponor do 10 m.

 

 

Dosah obojku

 S Atemos 100 od Garmin používáte všechny funkce do vzdálenosti 10 km.

 

Vodotěsnost

Ovladač s certifikací IPX7 vezměte s sebou do bláta, deště i sněhu. Obojek psa KT15 certifikovaný 1ATM je ponořitelný do 10 m. Je tak vhodný i do náročných oblastí, kde pes proběhne vodou nebo se i ponoří.

Počet psů 

Sledujte po trasách až 20 psů najednou. Progresivní novinkou je možnost simultánního sledování pohybu psů i spolupracovníků zároveň.

 

Displej 

Barevný transflektivní displej 7,6 cm je zároveň dotykový ovladač funkcí. Je natolik přehledný, propracovaný a prostorný, že manipulace bude snadná i při práci v rukavicích. Nabízí rozlišení  160 x 240 pixelů a navíc zajistí dobrou viditelnost i na přímém slunci.

Baterie a nabíjení

 K dispozici je Li-ion dobíjecí baterie s výdrží až 20 h bez nutnosti dobití. Obojek využívá pro napájení Li-ion pack dobíjecí baterii s výdrží 20 - 40 h.

 

Délka obojku

Vhodné pro psy s objemem krku 24 cm a více.

 

 

Váha a rozměry

Rozměry ovladače: 6.1 x 16.0 x 3.6 cm; váha: 260,1 g s baterií

Přijímač K5: Rozměry přijímače: 8.9 x 4.4 x 4.7 cm (šířka, výška, hloubka); váha: 188 g včetně antény

 

 

 

 

 

 

 

 

 Garmin, týmový hráč špičkové technologie

Atemos 100 GPS podpoří jednotlivce i pracovní skupiny se psy. Uspokojení úzce specializovaných požadavků vyjadřují funkce jako podpora satelitního systému, microSD k rozšíření mappingu nebo navigací, bezpečnostní prvky, Base Station a technologické detaily. Garmin podporuje sdílení dat a udrží týmovou spolupráci. V terénu dostanete svůj přehled, dobrou orientaci a pojistíte váš odhad. Využijte instinkty profesionála. Specializované funkce získejte spolu s robustní odolnou  konstrukcí, která něco vydrží a bude nepostradatelnou pomůckou efektivní práce. Garmin je  prvořadě funkční, aby zacházení bylo jednoduché, stabilní a podpořilo profesionální přístup v terénu. Buďte si jisti vaší profesionalitou! Jako Garmin.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • GPS tracker pro psy s navigací do náročných podmínek 
 • Podpora satelitního systému GLONASS 
 • Sleduje až 20 psů jednotlivě nebo zvlášť
 • Dosah funkcí 10 km
 • MicroSD slot pro rozšíření funkce mapping
 • Záznam pro trasy, aktuální pozice, směr a rychlost
 • Jednoduché intuitivní ovládání
 • Transflektivní barevný displej s regulací podsvícení
 • Robustní, odolná a trvanlivá konstrukce
 • Dálkové LED osvětlení, zvuk a vibrační korekce na obojku KT15
 • Base Station Software pro možnost centrální kontroly
 • Sdílení polohy psů v rámci týmu
 • Geo-fence, signalizace a vyhledání rizikových zón
 • Kompas s podporou lokalizace mimo dosah zobrazení
 • Kompatibilní s hodinkami fénix 3 a 5 a Drive track 70 LM navigací
 • IPX7 certifikace pro ovladač, do deště, sněhu, bláta
 • 1ATM certifikace obojku KT15 pro ponor do 10 m
 • Vyšší pořizovací náklady

V čem vám GPS pomůže?

 • Pomůže vám jednat efektivně, aktivně a včas při ztrátě vašeho psího mazlíčka
 • Zaručí vám přehled o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti či procházce
 • Nedocenitelná pomůcka pro zajištění bezpečnosti pejska
 • Snadno a jednoduše zajistíte prevenci ztráty vašeho srstnatého společníka
 • Poskytuje vám přehled o pohybu psa na dálku, odkudkoliv
 • Díky ukládání a zpětnému zobrazení pohybu psa víte, kde jsou problematické zóny, lákadla či slabá místa ve výběhu vašeho pejska

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Vodotěsnost vodotěsný do 10m
Funkce zvuk + vibrace + impuls + LED světlo
Napájení Nabíjecí
Napájení vysílače nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie
Napájení přijímače Nabíjecí
Počet psů 1-20 psů
GEO Fence Ano
Funkce GPS + zvuk + vibrace + impuls + světlo + bezpečnostní zóna
Navigační systém GPS + GLONASS
Zobrazení mapové
Dotykový displej ano
Předinstalovaná mapa ano
Možnost přidání map ano
Kompas ano
Vodotěsnost ponořitelný
Integrovaná paměť 4 GB
Napájení nabíjecí
Výdrž přijímače 20 - 40 hodin
Výdrž vysílače 20 hodin
Rozměry přijímače 8.9 x 4.4 x 4.7 cm
Rozměry vysílače 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Hmotnost přijímače 188 g včetně antény g
Hmotnost vysílače 260,1 g s baterií g

Obsah balení

 • 1 x vysílač a ovladač Atemos 100
 • 1 x KT15 obojek pro psa Li-ion dobíjecí baterií
 • 1 x standardní anténa 10,8 cm
 • 1 x standardní anténa 47,5 cm pro obojek K5
 • 1 x AC adaptér pro dobití
 • 1 x dobíjecí klip pro obojek KT15
 • 1x USB kabel
 • 1 x úchytka za opasek
 • 1 x Manuál

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.