Garmin Astro 320 DC 40

Doprava zdarma Nejprodávanější

Představujeme unikátní systém sledování psů - Astro 320 s obojkem DC 40. Spojení technologií GPS a VHF vám dá přehled o každém kroku vašeho psa při lovu, záchranářské činnosti či procházce.

22 490 Kč 18 587 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Astro 320 DC 40

GPS obojek Garmin Astro byl nahrazen novým vylepšeným modely Garmin Alpha 100 a Garmin Alpha 50, které najdete ZDE. Pro použítí obojku v ČR je zapotřebí placená licence od ČTÚ.

Zařízení využívá rádiovou VHF technológii k zišťování polohy psů v prostředí. Používání rádiového VHF zařízení je v Europě všeobecně regulované předpisy. Zařízení je schváleno na používání v některých krajinách EÚ, včetně Slovenak,  ne však Česká republika. Průmyslná norma CE pod číslem CE0470(!) a CE0681(!). Podrobnosti k změnám a podmínkám používání nájdete na odkazu: Astro Legal

UPOZORNĚNÍ: Zařízení je určeno pro sledování  pohybu záchranářských psů na základě individuálního oprávnění k využívání rádiových kmitočtů. Uživatel musí o individuální oprávnění zažádat Český telekomunikační úřad, který licenci vydává na základě příslušného poplatku. Neautorizovaným používáním těchto produktů se vystavujete riziku postihu.

Licence formulář 13 BCD: Žádost o licenci

Na slovenský trh je zařízení dodáváno s plnou podporou - ovládání ve slovenštině, užívatelská příručka v slovenském jazyku. Produkt a jeho použití je schváleno pro lokalizaci loveckých psů na Slovensku. Provoz zařízení na území Slovenské republiky je možný na základě podmínek určených v individuálním povolení na používání frekvence. 

 

Vodotesnost IPX7

 

Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bláto již nejsou žádnou překážkou, jelikož zařízení je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou.

 

Vymeniteľná batéria

 

Napájení je zajištěno dvěma bateriemi typu AA (nejsou součástí balení), které můžete v případě potřeby jednoduše a rychle vyměnit.

 

GPS/VHF

 

Každý obojek má vlastní kódování přenosu VHF. Díky tomu máte spolehlivé informace o poloze a pohybu vašeho psa při lovu, procházce či záchranné akci.

 

SK menu

 

Na český trh je zařízení dodáváno s plnou podporou - ovládání v češtině, uživatelská příručka v českém jazyce. Produkt a jeho použití je schváleno pro lokalizaci loveckých psů v ČR. Provozování zařízení na území České republiky je možné na základě podmínek stanovených v individuálním povolení na užívání frekvence. Na uvedeném odkazu najdete podrobnosti k požadavkům a postup na provoz tohoto zařízení.

 

Prepojenie s PC navigácia

 

Zařízení jednoduše připojíte ke svému PC / MAC pomocí USB a můžete sdílet své trasy prostřednictvím aplikace BaseCamp, kde si můžete plánovat cesty, analyzovat a spravovat trasy a body, spravovat body zájmu POI a mnoho jiného. Více informací o této bezplatné aplikaci získáte na uvedeném odkazu. Podporuje použití vlastních vytvořených map Custom Maps

 

Pes - 10 psov naraz

 

Astro 320 umožňuje sledování až 10 psů najednou, přičemž každý GPS obojek posílá údaje o poloze každých 5, 10, 30 nebo 120 sekund.

 

3D kompas

 

Astro 320 je vybaveno 3D kompasem, což z něj dělá spolehlivého společníka i v neznámém terénu.

 

TOPO mapy

 

Zařízení má předinstalovanou topografickou mapu SK TOPO v.4.

 

Pamäť - SD karta

 

Astro 320 je vybaveno slotem na mikro SD karty, který můžete využít k nahrávání libovolných map z edice TOPO nebo silniční.

 

Geocaching

 

Během procházky se psem můžete také své Astro použít jako navigaci při hledání skrýší s použitím vhodného uživatelského profilu.

 

V čem vám GPS pomůže?

  • Pomůže vám jednat efektivně, aktivně a včas při ztrátě vašeho psího mazlíčka
  • Zaručí vám přehled o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti či procházce
  • Nedocenitelná pomůcka pro zajištění bezpečnosti pejska
  • Snadno a jednoduše zajistíte prevenci ztráty vašeho srstnatého společníka
  • Poskytuje vám přehled o pohybu psa na dálku, odkudkoliv
  • Díky ukládání a zpětnému zobrazení pohybu psa víte, kde jsou problematické zóny, lákadla či slabá místa ve výběhu vašeho pejska

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.