UOVision LTA (Live Trap Alarm)
UOVision LTA (Live Trap Alarm)UOVision LTA (Live Trap Alarm)UOVision LTA (Live Trap Alarm)
Nehodnoceno

UOVision LTA past (Live Trap Alarm)

UOVision LTA alarm vám pohlídá fotopasti, odchytová a krmná zařízení, ale také na zloděje. Vhodná i pro rybáře. Stržením magnetu opatřeného lankem z alarmu dojde k jeho aktivaci a odeslání SMS. Alarm volá až na 5 čísel. 


Další varianty:
3 590 Kč 2 967 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 02. 01. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

UOVision LTA past (Live Trap Alarm)

Zařízení LTA od světoznáme značky UOVision pracuje 100% spolehlivě díky mechanické aktivaci, při které alarm odesílá SMS, nebo volá až na 5 čísel. Výhodou je, že máte možnost zavolání a odposlechu. LTA šetří váš čas i peníze! Už nemusíte každou chvíli chodit kontrolovat vaši past.  UOVision LTA je kompatibilní s téměř každou pastí. Ovládat a nastavit jí lze prostřednictvím SMS, nebo aplikaci pro chytré telefony. Zařízení LTA poskytuje denní reporty, které vás informují o stavu baterie, síle signálu a funkčnosti zařízení. Minimální provozní náklady a miniaturní rozměry! Provoz pouze na 4 tužkové baterie AA (až 6 měsíců provozu) a až poloviční cena ve srovnání s klasickou fotopastí!

Jak alarm LTA funguje?

UOVision LTA alarm má v sobě magnet a lanko. Toto lanko je připojeno např. k padacím dveřím. Když je o lanko zakopnuto, lanko je odpojeno od magnetu a tím se spustí alarm. Zařízení LTA potřebuje k provozu SIM kartu, ta může být předplacená nebo normální. UOVison LTA past poté zasílá alarm na váš mobilní telefon prostřenictvím SMS. Může posílat upozornění až na 5 různých čísel. Lze si také nastavit, kdy vám upozornění bude zasíláno - jednou nebo dvakrát denně. Dále si můžete nastavit, aby vám LTA past 1x nebo 2x denně zavolala na váš mobilní telefón. Tovární výchozí nastavení jsou dvě SMS textové zprávy (08:00 a 20:00 hodin denně). V případě potřeby můžete přepínat načasování denních hlášení. Kdykoliv můžete napsat SMS na LTA past a zjistit tak potřebné údaje. V rámci denních zpráv můžete vidět stav zařízení, sílu signálu sílu a stav baterie. Po těchto textových zprávách můžete na alarm zavolat a zjistit, co se děje v okolí.

Pro komunikaci se svojim LTA alarmem můžete také použít Android nebo Windows Phone aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout zde.

Balení obsahuje dva různě velké magnety, jeden pro větší a druhý pro menší pasti. Dále také 2 metry dlouhý tenký vlasec, který můžete připojit např. ke dvěřím. Při otevření je vytažením magnetu způsoben poplach. LTA past můžete použít pro monitorování přívěsů, lodí apod. Lze jí také umísnit pod pokladnu a nastavit tichý poplach pro stážniky. UOVision LIVE Trap Alarm (LTA) past spotřebovává velmi malé množství energie. Funguje na 4 x AA 1,5 V alkalické baterie (výdrž 6 měsíců). 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • malé rozměry
 • GSM brána 
 • SMS ovládání
 • nízké náklady
 • výdrž batérií
 • snadné nastavení
 • žádné foto ani videoObsah balení

 • LTA past
 • 2 x magnet
 • 2 x lanko 
 • Silonový vlasec
 • Mechanická kotva
 • Karabina
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.