Fotopast SG570-6M
Fotopast SG570-6MFotopast SG570-6M
Nehodnoceno

Fotopast ScoutGuard 570-6M

Prodej ukončen, vyberte si fotopast z naší nabídky. Automatická fotopast ScoutGuard 570-6M s rozměry 80x140x36mm se řadí mezi jednu z nejmenších fotopastí na trhu. Ideální pro sledování zvěře ve dne i v noci a zároveň může být použita pro střežení různých staveb a objektů.

3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v úterý 14. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Fotopast ScoutGuard 570-6M

Fotopast ScoutGard SG 570-6M je přímým pokračovatelem velmi úspěšného modelu SG 550V. Shodně s původním modelem se nastavuje odpojitelným programovacím zařízením, s jehož pomocí je zároveň možné prohlížet si nahrané snímky či videa. Výhodou této fotopasti je také fakt, že v případě krádeže je bez programovacího zařízení prakticky nepoužitelná. Díky tvaru a miniaturním rozměrům lze fotopast výborně ukrýt.

Diposnuje účinným dosvitem až do vzdálenosti 12 metrů, který je ideální pro monitorování zvěře. Dále je fotopast vybavená 6MP snímačem, který produkuje za denního světla barevné snímky a ve tmě snímky monochromatické. Pro nastavení fotopasti a prohlížení obrazků je fotopast vybavena externím LCD displejem.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • rychlost odezvy 1,2 sek
  • dosvit 10 - 12m
  • IR neviditelné
  • není GSM brána 
  • nelze foto a video současněTechnické parametry

Osvětlení IR viditelné
Přehrání video Pouze první snímek
Čeština ne
Foto ANO
Foto + video ne
GSM brána NE
Prohlížení foto ano
Závit pro stativ ne
SMS ovládání NE
Video ANO
Skříňka maskovaná, přístup spodem
Ovladač Externí s USB připojením
Dosvit 10 – 12m
Displej 1.5" LCD barevný
Objektiv F: 3,1, 40°, IR clona
Externí paměťová jednotka SD až 16 GB
Max dosah PIR (člověk) 25°C 15 - 20 m
Rychlost odezvy 1,2 s
Napájení 4 ks AA baterií
Programování Externí LCD display
Rozhraní USB, TV, SD, konektor pro externí zdroj
Záběr PIR Směrový (35°)
SD karta zdarma 8 GB
Baterie zdarma ano

Obsah balení

  • Fotopast
  • USB kabel
  • Tv kabel
  • Návod
  • Upínací popruh

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.