Generátor DUO RF EDX80

Výkonný chytrý zdroj elektrického ohradníku (230 V/12 V), vhodný pro dlouhé a vegetací zatížené ohrady (až 80 km), pro všechny druhy zvířat včetně mláďat (žlutá svorka - snížený výstup), možnost ovládání odkudkoliv na světě přes aplikaci fencee Cloud, disponuje velkým a přehledným LCD displejem.

 

0 Kč 0 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v úterý 13. 06. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Generátor DUO RF EDX80

Výkonný chytrý zdroj elektrického ohradníku fencee je speciálně navržený pro dlouhé (až 80 km) a vegetací zatížené ohrady, kde je nutné zabezpečit maximální účinnost a spolehlivost. S výstupním výkonem až 8 J dokáže zajistit dostatečné napětí i u hodně trávou prorostlých ohrad. Integrovaný mikroprocesor řídí celý provoz a zaručuje optimální výkon generátoru. Je určený pro všechny typy zvířat především pro divoká prasata, skot nebo lesní zvěř a je vhodný i pro mláďata např. (telata, hříbata). Napájení je možné pomocí adaptéru ze sítě (230 V) nebo z běžné baterie (12 V), která je použitelná především jako záložní zdroj přivýpadku elektřiny. Vzhledem k vyšší spotřebě generátorů této řady není dlouhodobý provoz na baterii vhodný.

 

Generátor lze ovládat mobilním telefonem nebo z webového rozhraní prakticky odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí. A to díky RF technologii a cloudovému řešení.

Základní dosah radiové komunikace (RF) mezi generátorem a gateway je až 10 km v běžném terénu a zástavbě. Ve ztíženém např. kopcovitém terénu se dosah zkracuje, naopak ve volném prostranství může být i delší. Pro zvýšení dosahu přenosu signálu mezi generátorem a gateway lze použít externí anténu a tím zvýšit dosah komunikace až na vzdálenost 30 km. Podívejte se na článek, ve kterém jsme pro vás sepsali několik rad, jak správně instalovat externí anténu a zaručit tak nejefektivnější přenos RF signálu. 

Velký LCD displej s ovládacími tlačítky přehledně informuje o všech důležitých hodnotách na ohradě. LED kontrolky a BARGRAF indikují provoz zdroje, zobrazují napětí na ohradě a také signalizují případnou poruchu na ohradníku. U generátoru můžete redukovat výstupní energii na 50%, např. v případě potřeby šetřit baterii nebo při použití pro jiná zvířata. Díky bezplatné RF technologii nepotřebujete SIM kartu.

Na výstupu generátoru je umístěna černá zemnící svorka, červená svorka pro připojení ohrady s plným napětím, žlutá svorka pro připojení ohrady s trvale sníženou energií a zelená svorka pro měření kvality uzemnění. 
Jak používat žlutou a zelenou svorku generátoru se dozvíte v naší poradně v sekci základní instalace

Generátory s výkonem vyšším než 5 J splňují speciální bezpečnostní požadavky předepsané normou. Jedná se o časové zpoždění 50 s při navyšování výkonu z důvodu zvýšeného zatížení ohrady. Další funkcí je varování při náhlém zatížení ohrady, např. spadlá větev, zamotané zvíře nebo člověk. Po šesti impulzech je spuštěn alarm – zní zvukový signál, bliká červená LED a je zpomalena perioda impulsů na 3 s.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Kombinovaný provoz
 • Signalizace alarmů
 • Ovládání z telefonu
 • Měření uzemnění
 • LCD displej
 • Připojení na Cloud
 • Snížený výstup
 • Online informace
 • Nepotřebuje SIM
 • Extrémní výkon
 • ŽádnéTechnické parametry

Hloubka 108 mm
Zdroj napájení 230V / 12V
Vstupní energie 11 J
Výstupní energie 8 J
Průměr 290 mm
Výstupní napětí 10000 V
Výstupní napětí 500 Ω 7000 V
Nízký porost 80 km
Střední porost 17 km
Vysoký porost 8 km
Uzemnění 1 m 4x
Hmotnost 3192 g

Obsah balení

 • Generátor fencee 
 • Napájecí adaptér 14 V / 2 A
 • Základní RF anténa
 • Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
 • Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
 • Bateriový kabel pro připojení energy RF k baterii
 • Výstražná tabulka fencee
 • Návod k obsluze

Návody

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.