✅ FUNGUJEME pro vás a vaše miláčky na 100%           ✅ OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý den          ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00 !!!       
Petkit Pura X záchod pro kočky
Petkit Pura X záchod pro kočkyPetkit Pura X záchod pro kočkyPetkit Pura X záchod pro kočky Zobraz video
Nehodnoceno

Petkit Pura X záchod pro kočky

Novinka Doporučujeme

Petkit Pura X je samočistící záchod pro kočky s moderním designem a chytrými funkcemi. Automatický čistící systém zbaví váš domov zápachu i kontaminace okolí a odvede znečistěné stelivo do odpadního boxu. Puru X je možné použít pro domácnost s více kočkami, má chytré LED upozornění a ovládá se přes bezplatnou mobilní aplikaci ve vašem smartphonu. 


Další varianty:
16 990 Kč 14 041 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
v úterý 19. 01. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Petkit Pura X záchod pro kočky

Proces čištění začíná, jakmile inteligentní senzory uvnitř záchodu zaznamenají odchod kočky a do sáčku na odpadní box odvalí kontaminované stelivo. Filtrační síťovina prosívá a odděluje kontaminovaného shluky od čisté podestýlky ve vnitřním válci. Jakmile je kontaminované stelivo oddělené, spadne do připraveného sáčku v odpadním boxu, během toho když se vnitřní válec otáčí. Vestavěný koncentrát rozstřikuje příjemnou vůni nad odpadním boxem tak, aby eliminoval záchod u jeho zdroje. Je-li odpadní box uvnitř zařízení zaplněn, přijde Vás upozornění na do vaší mobilní aplikace a na zařízení se rozsvítí LED upozornění. Jednoduše se vysune box ve spodní částí, vyjme se pytel s kontaminovaným stelivem a vyhodí. Všechno probíhá bez nepříjemného kontaktu a manipulace s kontaminovaným materiálem. Záchod Pura X je možné použít pro domácnost s více kočkami. Záchodový prostor se může naplnit až 7 l steliva najednou a lze jej čistit minimálně jednou týdně. Záchod je doporučena pro kočky maximálně do 16 kg. 

Velikost záchodu: 50,4 x 53,2 x 64,6 cm, vnitřní otvor záchodu: 45,9 x 42 cm, váha: 2,1 kg

 

 

Chytrá mobilní aplikace

Chytrá aplikace PETKIT upozorní kdykoli dojde k aktivitě kočky v záchodu, na nedostatek podestýlky, plný odpadkový box, nebo kdy je potřeba doplnit rostlinnou kapalinu. Díky aplikace ve vašem smartphonu budete mít kontrolu nad tím co se děje v záchodě vašeho domácího zvířátka. Aplikace ke stažení v App storu a Google Play.

 

 

Předložka před záchod

Vzhledem k šíření steliva kolem záchodu a po celém bytě jakmile kočka vyskočí ze záchodu je součástí balení předložka Petkit na které se shromažďuje přebytečný písek. Předložka je vyrobena z měkkého materiálu a je příjemná na dotek pro kočičí tlapky. Oranžová oblast předložky na obrázku hromadí smetí, které lze bezpečně vyprázdnit a vyčistit, nebo vytřepat zpět do toalety. Přední nohy záchodu Pura X s protiskluzovou spodní stranou předložku připevňují k podlaze tak aby neklouzala. 

Záchod pro kočky Pura X pojme standartní jílovité stelivo, smíšené stelivo nebo PETKIT tofu steliv.

 

 

LED displej a ovládací prvky

Záchod PURA X má přehlednou moderní LED obrazovku, pomocí které můžete nastavovat a sledovat všechny funkce zařízení. Pomocí tlačítek můžete zařízení zapnout / vypnout, nastavit čisticí cykly, spustit stříkání atd.

 

 

 

Bezpečnostní senzory

PURA X patří mezi nejpokročilejší automatické záchody pro kočky. Tým inženýrů zdokonaloval produkt do posledního detailu více než 5 let. Speciální funkcí Pura X je řada několika senzorů, které detekují různé aktivity. Interní senzory detekují vstup a výstup kočky. Pura X je vybaven chytrým systémem Triple Protection, který byl vyvinut pozorováním přirozeného chování koček. Má tak několik ochranných bariér údržby, aby se zabránilo potencionálnímu riziku. 

 

 

 

Odpadkový box a sáčky

Podestýlka záchodu Pura X má pod jednotkou odpadkový box, který ukládá kontaminované stelivo a shluky. Jakmile je odpadkový box plný, záchod vás upozorní v aplikaci Petkit na vašem mobilním zařízení a na LED obrazovce záchodu. Při výměně naplněného odpadního boxu jednoduše vytáhněte nádobu a sáček vhoďte do koše. Náhradní sáčky můžete zakoupit v našem e-shopu.  

 

Odstranění nepříjemných vůni

Číštění záchodu je velice jednoduché a potrvá jen malou chvilku. Otočte a odemkněte kolík na zadní straně kontejneru a zařízení rozeberte. Můžete z něj vyjmout buben a v případě potřeby jej umýt pod tekoucí vodou. Speciální deodorizační koncentrát s příjemnou vůní čistí prostředí záchodu automaticky po každém použití, je netoxický a vyroben ze surovin, které jsou bezpečné pro použití kolem domácích koček. Koncentrát vydrží zhruba 30 dní. 

 

Na veškeré toalety z našeho sortimentu z hygienických důvodů NEPLATÍ 30-ti denní lhůta na vyzkoušení!

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Automatická hygiena kočičí toalety bez vaší účasti
 • Udržuje čisté a příjemné prostředí doma
 • Snadná manipulace a intuitivní ovládání
 • Žádný kontakt s nepříjemným a nehygienickým odpadem
 • Světelný indikátor
 • Pro všechny plemena koček do 16 kg
 • Speciální síto pro oddělení kontaminovaného steliva
 • Pro domácnost s více kočkami 
 • Vyšší pořizovací cenaObsah balení

 • Samočistící záchod Petkit Pura x
 • Předložka
 • Nabíjecí adaptér
 • Sáček na odpad
 • Vůně 

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.