Mishiko

Dnes je Mishiko mezinárodním projektem, který vyvíjí produkty Internetu věcí (IoT) na základě vlastní IoT platformy. Společnost má plány na rozvoj IoT modulu pro své vlastní prémiové série připojených zařízení a také pro vývojáře třetích stran. Projekt Mishiko vznikl v roce 2015 a od té doby získal finanční prostředky ve výši více než 2 miliony USD.

Interní vývoj

V Mishiko nekopírujeme externí řešení; tvoříme naše projekty od nuly. Garancí je náš interní tým složený z nejlepších ruských vývojářů pracujících v Nižním Novgorodu a v Moskvě. Vše od mobilních aplikací do průmyslového designu, elektronických obvodů a algoritmů tvoříme vlastními vývojáři. Z tohoto důvodu je kvalita kontrolována v každé fázi vývoje produktu.

Vlastní výroba

Při hledání dodavatelů pro výrobu Mishiko jsme měli na výběr z desítek továren a vyrobili jsme stovky vzorků. Byli jsme úzkostliví při hledání dodavatelů, kteří nám zaručí požadovanou kvalitu od krabice pro zařízení, až po elektronické montáže a produkci. Za tímto účelem jsme založili samostatnou pobočku v Asii, která vybere nejlepší továrny a vždy dohlédne na kvalitu montáže a výroby zařízení.

Platforma IoT

Mishiko obojek je jen prvním projektem z portfolia našich produktů a zařízení z oblasti internetu věcí vytvořených týmem Mishiko. Všechny jsou založeny na stejné IoT platformě, která bude v blízké budoucnosti s názvem IoT DevKit prezentována jako řešení k dispozici pro vývojáře třetích stran, kteří mají zájem na trhu internetu věcí.

Partneři

Při výběru partnerů si Mishiko tým stanovil množství náročných podmínek, které umožňují vyvíjet prvotřídní produkty. Smlouva s mobilním operátorem T-Mobile poskytla možnost zařízení Mishiko pracovat v 170 zemích po celém světě za velmi přijatelnou cenu. Využití prémiových elektronických součástek od takových partnerů, jako je kanadská společnost Sierra Wireless, dělá naše zařízení odolné a spolehlivé. Při výběru poskytovatele pro jednotlivé úkoly, jako návrh UX, dáváme přednost specialistům a dodavatelem se zkušenostmi s mezinárodními projekty.

Kanceláře v Rusku, Evropě a Asii

Software Mishiko a elektronické součástky jsou vyvíjeny těmi nejlepšími programátory, inženýry a průmyslovými designéry v kancelářích v Moskvě a Nižném Novgorodu. Asijská pobočka řeší problematiku výroby a Evropská divize se zabývá byznys vývojem a prodejem v Evropě. Proto víme zajistit kontrolu kvality a zároveň vytvořit příležitost pro rychlou mezinárodní expanzi. 

Produkty výrobce v těchto kategoriích:

Skrýt filtrZobrazit filtr
Zkuste
náš filtr
Určování polohy

Plemeno

Dosah

Vodotěsnost

Napájení
Zobrazení

   Seřadit podle:         
Mishiko GPS obojek a měřič aktivity Mishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivityMishiko GPS obojek a měřič aktivity

Mishiko GPS obojek a měřič aktivity

Mishiko je speciální GPS obojek a aktivity monitor, který sleduje polohu a fyzickou aktivitu vašeho psa. Disponuje…

Platba za služby zdarma
Funkce GPS, LED, měření aktivity, bezpečnostní zóna, kalendář
Určování polohy GSM (SIM karta)
Plemeno malé, střední, velké
Dosah v mobilní síti
Pro malé psy
5 - 15 kg
Pro střední psy
15 - 25 kg
Pro velké psy
25+ kg
Původně 4 690 Kč 3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH Prodej ukončen Produkt se již nevyrábí DETAIL
Sleva
1 000 Kč