Aktivní zvíře - Contipro

Oficiální stránky: https://www.aktivnizvire.cz/

Česká společnost Contipro a.s. zkoumá kyselinu HA a její přínos pro léčbu a prevenci pohybového aparátu zvířat. Projekt výroby účinných léčiv Aktivní zvíře nabízí celou řadu šetrných veterinárních přípravků.

 

Kyselina HA neboli kyselina hylauronová tvoří přirozenou složku chrupavek, kloubů nebo očních a dalších tkání v těle. Její funkcí je tlumení nárazů a mazivo pro správné fungování tkání. Nepostradatelná je také pro rychlý a správný průběh hojení i regeneraci tkání. Její úbytek můžeme zaznamenat při velké fyzické zátěži, a také stárnutí organismu. Proto je důležité nejen za těchto okolností myslet na správnou výživu pohybového aparátu a tkání.

Contipro má za sebou řadu neúnavných výzkumů a ve světě je respektovaným odborníkem ve využití kyseliny HA pro veterinární oblast. Za tímto účelem také vyvíjí po značkou Aktivní zvíře celou škálu produktů na bázi kyseliny hylauronové aj. přirozených látek. Soustředí se na co nejvyšší využitelnost látky, zajištěné bezproblémovým vstřebáváním.

Pro péči o zdraví vašeho mazlíčka využijte preparáty ve formě doplňků výživy, při potížích můžete využít také injekční roztok, hojivý gel a opatřit vašemu psovi můžete také účinné zubní pasty či dentální tyčinky aj.

Produkty výrobce v těchto kategoriích:
Zobrazení

   Seřadit podle:         
Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl
571 Kč 497 Kč bez DPH Externí skladve čtvrtek 25. 04. u Vás