Nové přírodní bonbóny pro psy Natureca: Odměňujte mazlíčka zdravě!

Na náš e-shop jsme nově zařadil výživné a lehce stravitelné bonbóny pro psy od Natureca. Respektují všechny požadavky přirozené psí stravy, jsou čistě přírodní a velmi velmi chutné...!

 

 

Natutreca - přírodní pamlsky bez chemie

Proč jdou pamlsky Natureca vhodné jako doplněk stravy pro vašeho psa? Jejich složení je přírodní a zcela bez chemie. Kvalitní suroviny a dobře vyvážené složení zcela vyhoví potřebám vašeho čtyřnohého mlsouna. Jsou vysoce chutné a pro psa výživné. Pamlsky Natureca  bez obav podávejte i při krmení BARF!

Bonbóny Natureca z ovčího tuku najdete s přísadami mořská řasa, losos nebo česnek. Pochoutka pro vašeho psa nabízí 2 velikosti bonbónů pro velké nebo malé psy.


Ovčí tuk - hypoalergenní mlsota pro vašeho psa!

Ovčí tuk (a vůbec skopové maso) patří k nejvýhodnějším složkám výživy vašeho pejska. Je totiž dobře stravitelný a nezpůsobuje potravní alergie. Usnadní tak psovi zažívání. Tuk ze skopového je bohatým zdrojem využitelné energie a umožní psovi přijímat vzácné esenciální aminokyseliny z potravy.

Energie, vitaminy a nezbytné aminokyseliny...

Živočišné tuky jsou nenahraditelným zdrojem esenciálních aminokyselin, které organismus psa  nedokáže samostatně produkovat. Jedinou cestou je příjem nenasycených aminokyselin ze stravy. Ovčí tuk je na ně bohatý a patří mezi vysoce výživné druhy. Opatrnost se vyplatí pouze při obezitě a zvýšeném množství cholesterolu v krvi psa.

 

Energie pro aktivní chlupáče

Ovčí tuky je bohatým zdrojem využitelné energie pro psa. Proto vašim aktivtním čtyřnožcům nějaký ten pamlsek prospěje. Výsledky poznáte na jeho aktivitě stejně jako celkovém optimismu!

 

Obsah prospěšných vitamínů rozpustných pouze v živočišném tuku

Ze skopového tuku získá váš chlupáč cenné vitamíny, které se však rozpouští pouze v živočišných tucích a bez této složky je organismus nedokáže vstřebat. V bonbónech pro psy Natureca získá váš pejsek vitamíny A, D, E a K, jsou obsaženy v ovčím tuku.

Vitamin A (vitamin A1 a provitamin A - betakaroten) - zlepšuje kvalitu zraku, zdraví kůže i sliznic, přispívá zbarvení srsti a jeho nedostatek provází šeroslepost,  kožní problémy a poruchy sliznic.

Vitamin D - je nezbytný pro vývoj kostí, zdravý chrup a pomáhá organismu vstřebat vápník a fosforu, předchází onemocnění oběhu, vzniku rakoviny a posiluje imunitu; nedostatek poznáte podle problémů s růstem kostí, kloubními obtížemi, slabou kosterní stavbou a řídnutím kostí, což může mít za následek křivici, dalším signálem je slabá imunita a časté nachlazení nebo chřipky.

Vitamin E -  antioxidant s účinkem proti škodlivým volným radikálům v těle; Bez vitaminu E budou špatně fungovat periferní nervy, svalovina, oční sítnice a psovi se zhorší imunita.

Vitamin K - pes ho potřebuje pro optimální srážlivost krve, zdravé kosti a správnou srdeční činnost,  prospívá funkci jater a ledvin, působí proti rakovině; nedostatek se vyznačuje zvýšenou krvácivostí, osteoperózou a kornatěním tepen.

 

 

 

Ovčí tuk jako bohatý zdroj esenciálních aminokyselin

Ovčí tuk poskytne psovi  nezbytný příjem esenciálních aminokyselin, které si tělo psa samo nevytvoří. Organismus je získá z živočišných tuků. Aminokyseliny jsou nutné pro tvorbu bílkovin v těle, správné funkce orgánů a růst buněk.

Esenciální aminokyseliny  významně prospívají tělesnému i psychickému zdraví psa, správné činnosti vnitřních orgánů a růstu svalové tkáně. Zvyšují obranyschopnost organismu a jsou zásadní pro správné metabolické procesy. Výsledek se projeví rovněž zdravou kůží a srstí i zdravém vývoji nervové soustavy, tedy psychice pejska.

Tyto aminokyseliny jsou blahodárné pro smyslové orgány, mozkovou činnost i oční sítnici. Jednodušší by bylo vyjmenovat oblasti, které aminokyseliny pozitivně neovlivňují. Jejich příjem je vhodné zvýšit v období stresu, při zvýšené zátěži a potížích s imunitou. Přidávejte je psovi do stravy, pokud trpí alergií (včetně potravních), onemocnění kůže, padání srsti a při poruchách metabolismu.

 
Přírodní přísady a jejich účinky na zdraví psa

 

Ovčí tuk je tedy doplněk stravy psa na výbornou. A co zbylé přísady v bonbónech Natreca? V každém bonbónu pro psy je 95 % ovčího tuku a 5% tvoří přírodní doplněk. Které si vyberete právě pro vašeho pejska?

 

  • S česnekem

Proč je česnek často odmítanou surovinou ve výživě psů? Příčinou špatné pověsti česneku je údajné předávkování, což je velká škoda. Pokud si uvědomíte, kolik česneku by pes musel zkonzumovat, je to úsměvné.

Česnek má blahodárný vliv jako přírodní antibiotikum, jeho účinky jsou protizánětlivé, dezinfekční a působí proti parazitům, včetně těch vnitřních.

 

  • mořská řasa

Jen málo rostlin obsahuje tolik má tolik vitamínů, minerální látky i významné stopové prvky. Jejich účinek je vidět na zdravé kůži a krásné srsti psa, zlepšuje chrupu a  správnou funkci štítné žlázy.

 

  • losos

 Právě losos (a zejména lososový olej) patří mezi  nejvýznamnější zdroje vzácných aminokyseliny (Omega 3 mastné kyseliny). Navíc představuje dietní součást zdravého jídelníčku. Losos a produkty z lososa účinkují při kožních chorobách, špatné kvalitě nebo vypadávání srsti, podpoří imunitu a odstraní zažívací potíže.


Mohlo by se vám hodit: Jak správně krmit psa i kočku?

 

 

Jak dávkovat pamlsky pro psy Natureca?

Víte jak svého psa správně odměňovat pamlsky? Bonbóny pro psy Natureca vzhledem ke svému složení představují výbornou odměnu např. během výcviku pejska, ale vhodné jsou i jako výživový doplněk pro podporu zdraví.

 

Doplněk výživy vyhovuje programu krmení BARF

Hledáte pamlsky vhodné i při krmení syrovou stravou BARF? Rozhodně jste jedny našli. Jsou totiž pro krmení syrovou stravou vhodné. Jejich složení vám zároveň umožňuje odměňovat pejska i při potravních alergiích či potížích se zažíváním nebo snížené imunitě.

 

Natureca bonbóny pro psy z ovčího tuku: dávkování a množství

 

Abyste měli opravdu klidné spání, uvádí Natureca doporučená dávkování:

Natureca bonbóny pro psy Maxi - 1 - 3 ks na 20 kg váhy psa / 1 den

Natureca bonbóny pro psy  Mini - 1 - 3 ks na 10 kg váhy psa / 1 den

 Související produkty

Je nám líto, ale dle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky