Elektro obojky

Nějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký textNějaký text

ZOBRAZIT FORMULÁŘDiskuze (395)

Napište nám

Máme 1,5 ročního kavkazského pasteveckého psa. Je velmi hodný k rodině, ale hlídá tak, že skáče na plot okusujeho jako v amoku a silně stěká. Máme dřevěný plot dlouhý cca 120m vysoký 150 cm a potřebovali bychom nějaký ohradník, aby když skočí na plot dostal ránu. Prosím o doporučení co by bylo nejvhodněší.

Děkuji

(bez předmětu), 13. 08. 2015 Reagovat

Dobrý den, elektronické ohradníky, tedy neviditelné ploty fungují tak, že se pejsek na určitou vzdálenost od plotu nesmí ani přiblížit. Je to vhodnější řešení než elektrické ohradníky pro dobytek, jelikož impulz dostává pouze pejsek, který nosí přijímač na krku, není tedy nijak nebezpečný pro děti a ostatní lidi. Pro takto velké plemeno doporučuji PetSafe pro velké psy, který má možnost nastavení intenzity impulzu ve 4 úrovních a řadí se mezi nejsilnější.

Elektro-Obojky.cz ®, 18. 08. 2015 Reagovat

Dobrý den, sháním obojek pro psa, který často utíká za zvěří a nejde odvolat. Jde o 10-ti měsíčního australského ovčáka.

(bez předmětu), 20. 08. 2015 Reagovat

Dobrý den, při výběru výcvikového obojku velmi záleží na Vámi požadovaném dosahu s čímž souvisí i terén, ve kterém venčíte (v každém terénu se odchylky dosahu liší). Co se týče škály intenzit impulzu, záleží na temperamentu a učenlivosti pejska. Pro bližší info nás můžete kontaktovat na infolince (+420 721 471 118) nebo na našem emailu info@elektro-obojky.cz . :)

Elektro-Obojky.cz ®, 26. 08. 2015 Reagovat

Dobrý den,
uvažuji o koupi fontánky Drinkwell Avalon. Ve Vaší nabídce ale nevidím náhradní uhlíkové filtry. Máte je v sortimentu?
Děkuji. Petra Holubová

(bez předmětu), 01. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, tato fontána nevyužívá uhlíkové filtry, nýbrž pěnové (https://www.elektro-obojky.cz/fontany-pro-psy-a-kocky/nahradni-filtry-pro-drinkwell-360-a-avalon). :)

Elektro-Obojky.cz ®, 03. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, prosila bych o doporučení obojku pro křížence jezevčíka - 10 kg. Umřel mu před 2 měsíci páníček a bohužel pokud zůstane sám v bytě, tak teskní a vyje. Mysleli jsme , že si zvykne, ale bohužel ne. A v paneláku samozřejmě žádná sláva... Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 09. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, doporučila bych obojek Pet853. :)

Elektro-Obojky.cz ®, 10. 09. 2015 Reagovat

DD, od jakého věku psa (německý ovčák) lze začít používat elektrický plot, tak aby byl schopen chápat jednotlivé zóny?

(bez předmětu), 09. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, ideálně od půl roku psa, nicméně, pokud je pejsek učenlivý a chápe již základní povely, lze i od čtyř měsíců. :)

Elektro-Obojky.cz ®, 10. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, máme doma 10iletou fenu něm.ovčáka, pořídili jsme si z útulku půlroční fenu křížence něm.ovčáka a border kolie. Když jsou spolu sami, není problém, ale jak někdo přijde domů, okamžitě ta starší zaútočí na tu mladou, i když ta si jí nevšímá a nechce ji pustit. Pomohl by elektrický obojek? Jakmile by začala útočit, aby dostala ránu a nechala toho? Na jakém principu to pracuje? Děkuji.

(bez předmětu), 14. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, všeobecně se EO nedoporučují pro agresivní psy. Jedná se spíše o doplněk výcviku a korekci drobných neřestí. Nemohu Vám zaručit, že pomůže a už vůbec nemohu vytušit, jaká by byla reakce pejska na takový podmět. Doporučuji spíše konzultaci se zkušeným kynologem. :)

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den,
mám doma kavkaza (6let). Nejdůležitější je uvědomění si, že toto je snad jedno z nejvíce strážných plemen, tedy se s tím dalo trošku počítat. Dovolím si vyjádřit se k Vašemu dotazu - kavkaz je na jednu stranu neskutečný hlídač, ale také velmi citlivý pes a co nejhůře, jakékoliv špatné chování, či negativní zkušenosti nezapomíná. Mít plot permanentně pod proudem je vážně hloupost. Náš Vasi také v případě návštěvy se opřel o plot - nedokáži si představit jak tam poskakuje - a výrazně štěkal, no je to jeho práce. Opírání se o plot jsem ho odnaučila za chvíli - pak stačilo jen si pár dní ohlídat, zda to opravdu dodržuje. Vždy když se opřel o plot jsem došla až k němu a řekla mu výrazně dolů a ukázala - když se odlepil od plotu pochvala. Takhle jsem to dělala nějakou chvíli -až už jsem nemusela chodit ani k němu a stačilo zavolat dolů. Později jsem vykoukla z okna a odměňovala ho v případech kdy někdo procházel a pes se o plot neopíral. Jak říkám, máte psa na hlídání, jednak neví, že dělá něco špatně - ten pes funguje tak jak má fungovat a za druhé - opravdu bych byla opatrná v používání těchto metod na takového psa.

(bez předmětu), 15. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, mám pětiletou fenu bulteriera, která před nedávnem úplně ohluchla. Tím vznikl problém s přivoláváním při procházkách. Bylo mi doporučeno použití výcvikového obojku. Potřebovala bych poradit, jaký typ obojku je pro tuto situaci vhodný. Děkuji

(bez předmětu), 16. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den,
velmi záleží, zda je fenka jinak poslušná a bude dostačující pouze vibrační obojek (např. PetAtSchool Soft), nebo si myslíte, že využijete i elektronický impulz. Další prioritou při výběru správného obojku je, jaký dosah od něj očekáváte a hlavně v jaké terénu pejska venčíte (jiný terén = jiný odchylka v maximálním dosahu). V případě dalších dotazů se mi ozvěte na tel.: 775959558. S pozdravem Janečková :)

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 09. 2015 Reagovat

Dobry den,mam rok stareho psika,je to krizenec jezevcik s biglem a posledni 2 mesice v byte porad vyje a obcas steka kdyz zustane sam.Jaky druh obojku byjste mi mohli doporucit.Potrebujem ho to nejak odnaucit aby byl ticho uz nevime jak na nej.Dekuji

(bez předmětu), 27. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, doporučila bych základní, ovšem ověřený obojek PET853, případně AT-219A (pokud se Vám zamlouvá spíše nabíjecí obojek). S pozdravem Janečková :)

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 09. 2015 Reagovat

Dobrý den, mám 6 měsíců starou fenku čivavy, z rodiny má ráda jen mě, přítele, mamku a mamku od přítele, na ostatní zlověstně štěká, stačí když přijde otec domů a hned na něj útočí, nepřetržitě štěká a nedá se zastavit okřiknutím ani plácnutím přes šňupák, vůbec ničím. Už si nevím vážně rady, včera ji chtěl otec pohladit a ona ho chtěla pokousat, tak bych se chtěla zeptat, zda je vhodné jí koupit nějaký elektrický obojek nebo zda je nějaké jiné řešení tohoto problému?

(bez předmětu), 15. 10. 2015 Reagovat

Dobrý den,
všeobecně EO nejsou vhodné pro agresivní psy. Naopak by mohl obojek pejskovu agresi ještě více podnítit. Doporučuji vyhledat zkušeného kynologa zaměřující se na agresivní či jinak problémové psy a pracovat s pejskovou důvěrou, dokud je takto mladý. :)

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 10. 2015 Reagovat

Dobrý den, uvažuji o zakoupení GPS lokátoru Kippy pro našeho kocourka, který občas "opustí" naši zahradu. Nerozumím tomu, proč by se měl platit nějaký roční poplatek za lokaci pomocí sytému GPS, který lze jinak využívat zdarma. V popisu se navíc píše o obojku, ale já nechci obojek, jen GPS lokátor. Prosím o vysvětlení. Děkuji.

(bez předmětu), 20. 10. 2015 Reagovat

Dobrý den,
roční poplatky jsou za aplikaci, která je potřeba k chodu GPS. Obojek je myšlen všeobecně.

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 10. 2015 Reagovat

Dobrý den mám dotaz koupila jsem si u vás elektronický ohradník a mám takový problém potřebuji aby byl po obvodu 2 metry nefunkční aby tam pes mohl vejít na zahradu a nevím co s tím tak jestli byste mi mohli poradit. Děkuji Hana

(bez předmětu), 27. 10. 2015 Reagovat

Dobrý den, zašlete nám prosím na email info@elektro-obojky.cz nákres Vaší zahrady spolu se zakreslenými zónami, které mají a které nemají být funkční. Rádi Vám pomůžeme. :)

Elektro-Obojky.cz ®, 03. 11. 2015 Reagovat

Dobrý den,
před časem jsme koupili elektronický ohradník iTrainer W227D pro dva psy. Bohužel jeden přijímač se nám pokazil a nemůžeme sehnat další. Ráda bych se zeptala, jestli je tento ohradník kompatibilní s přijímačem W227? Eventuálně jestli máme jinou možnost sehnání kompatibilního obojku.
Předem děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 11. 11. 2015 Reagovat

Dobrý den, ano, je kompatibilní. Stejně jako přijímač PET803. :)

Elektro-Obojky.cz ®, 12. 11. 2015 Reagovat

Dobrý den! Sháním vibrační nebo sprejový obojek proti štěkání pro mé dvě malé uřvané fenky křížence. Štěkají na vše, co se hne, mají to jako bezva zábavu, někdy se podaří je odvolat, ale někdy nefunguje nic. Mají obě 6-7kg. Který byste mi doporučili? Zaujala mě nabídka ve vašem bazaru, a to obojek vibrační Pet at school Bark Soft za 890,-. Poskytnete i na tento zlevněný obojek záruku a možnost vrácení v případě nespokojenosti? Moc děkuji a přeji hezký den!

(bez předmětu), 20. 11. 2015 Reagovat

Dobrý den, samozřejmě. U bazarového zboží platí 6 měsíců záruka a 30 dní na vrácení peněz či výměnu za jiný produkt.

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 11. 2015 Reagovat

Dobrý den, snažím se najít řešení pro našeho pejska. 12 měsíční něm. ovčák, rodiče jej nezvládají, poslouchá jen pokud nemá jinou aktivitu, utíká za zvěří. Povahově je velmi hodný, avšak reálně mu hrozí, že nebude chodit na procházky, jelikož je to pro obě strany nebezpečné. Bylo by vhodné zkusit k výcviku elektrický obojek? Případně prosím o konkrétní doporučení.
Děkuji
Kaňáková

(bez předmětu), 28. 11. 2015 Reagovat

Dobrý den, doporučuji obojek Petrainer Pet618 z důvodu jednoduchosti ovládání a vhodné intezity k tomuto plemenu. Co se týče výcviku, neváhejte se na nás obrátit na emailu info@elektro-obojky.cz, kde Vám mohu zaslat bližší info. :)
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 12. 2015 Reagovat

Zdravím Váš tým,

dovolím si poprosit o radu při výběru el. výcvikového obojku....
Mám 15 měsíční drobnou ( 6 kg ) a velmi akční fenku malého knírače. Je moc chytrá a šikovná, chodíme na cvičák,
kde sice bývá nesoustředěná, ale snaží se a pracujeme na pozornosti,
s jinými psy vychází výborně,
doma i všude ve společnosti je milá a způsobná.
Problém nastává při venčení - u domu máme les, kam chodíme nejčastěji, ve volnu také hodně jezdíme na hory
a do přírody obecně.
Fenka, pokud je zaujatá hrou, aporty a podobně, pobíhá okolo mně a dobře reaguje na přivolání,
ovšem jakmile se kolem něco šustne, přestane mne vnímat,
"ohluchne" a vrhá se za vším, co se kde hnulo, ať je to sojka na stromě nebo cokoliv pohybujícího se
třeba v dálce....
V tom momentě zkrátka nevidí, neslyší a řítí se pryč....
Pokaždé se po max. pár minutách vrátí a chová se "provinile" ( i když ji nijak netrestám, ale samosebou v tu chvíli
ani nechválím),
ale příště se vše opakuje, je to malý divoký naháněč...
Pochopitelně se o ni bojím, nejen že se někde zraní, nebo zaběhne dál a ztratí se,
případně že ji někdo může zastřelit...

Potřebovala bych poradit, jaký typ elektronického obojku by pro nás byl vhodný - fenka je malá, hubená, 6kg.,
pohybujeme se hlavně ve členitém dost zarostlém lese ( tak aby signál z obojku byl dostatečně silný ),
chodíme ven v každém počasí - déšť, vysoká mokrá tráva, sníh ( pokud letos budeme mít štěstí :-) )
Zároveň jí samozřejmě použitím obojku nechci ublížit,
spíš ji usměrnit a odbourat její útěkářství a běhání za zvěří....

Předem děkuji za Vaši radu a doporučení,

R. Pospíšilová

můj mail: rena.kern@seznam.cz

(bez předmětu), 01. 12. 2015 Reagovat

Dobrý den, doporučuji obojek SportDog SD-425E z důvodu používání hlavně v lese a v horších terénech. Tyto obojky jsou extrémně odolné vůči pádu apod. ale hlavně 100% ponořitelné. Přijímač není těžký a je pěkně tvarovaný do kapičky, na krk tedy padne jako ulitý. :) Co se týče funkcí, disponuje jak momentálním impulzem (jakési upozornění), tak kontinuálním (jak dlouho držíme, tak dlouho se impulz vysílá) + vibrační nebo zvukové upozornění.

S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 12. 2015 Reagovat

Dobrý den mám el. ohradník od vás neviditelný a najednou začal pískat jako když je porucha a přitom drátek nikde porušen není. Svítí zeleně ok pak spodní kontrolka power a cca za 2 vteřiny to hlásí poruchu. Poruchu to někdy hlásí stále a někdy třeba i několik minut nic a pak ji to začne zase hlásit. Poraďte

(bez předmětu), 02. 12. 2015 Reagovat

Dobrý den, zbylo Vám cca 20 metrů nového drátu? Je možné, že je někde pouze oholena izolace a drát se tedy jeví jako nepřerušený, nicméně signál již nevede. Chtělo by to tedy ideálně otestovat na testovacím okruhu.
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 12. 2015 Reagovat

Dobrý den. Vzali jsme si pejska z útulku, nejsou s ním problémy, dokud není doma sám. Když čekám u dveří, tak je hodný, ale jakmile slyší odjet auto, tak prý, štěká, vyje a naříká. Na hračky nereaguje, na dobroty také ne. Vydrží naříkat prý i víc jak hodinu. Je to středně velké plemeno zčásti loveckých rodičů. Rasa se nepovedla určit. Mám ho v bytě, přes léto je na zahradě a i tam naříká. Máme ho dva roky, věk je cca 4-5 let. Děkuji předem za radu, nevím už jak pomoci jemu i nám:-)

(bez předmětu), 19. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,
na delší štěkot a vytí doporučuji obojek Aetertek AT-219A. Je nabíjecí, vodotěsný a má poměrně dlouhé zvukové vibrační upozornění před impulzem. Tedy pejsek bude mít možnost si občas blafnout, ale nebude to moci přehánět. :)
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 20. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den, moc prosím o radu. Máme 6měsíčního boloňáčka, který když odejdeme z bytu strašně pláče, vyje a demoluje byt. Zkoušeli jsme homeopatika, pořídili ohrádku ale pláč a nářek trvá stále, a to klidně i několik hodin v kuse. Díky tomu že bydlíme v bytě, již máme od sousedů nalepené papírky na dveřích, a je to problém. Paní veterinářka nám doporučila sprejový obojek, ale nevím zda reaguje i na vytí nebo jen na štěkot. Moc prosím o radu jestli pořídit sprejový nebo elektronický / jestli ten může mít i takto malé štěňátko/ a který by byl pro jeho pláč nevhodnější. Moc děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 21. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji sprejový obojek PetSafe Little Dog (https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/petsafe-little-dog-pbc19-11796), detekuje pomocí vibrací a zároveň zvuku, pomůže tedy i na vytí. :) V případě neúčinnosti máte u nás měsíc na výměnu či na vrácení (pouze je nutné uhradit sprej) a můžeme tedy poté vyměnit např. za impulzní obojek. :)

S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 26. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den.Máme 6měs.Maltézáčka,ale také fenku Labradora která se právě hárá.Malý neustále knučí, štěká,skáče po feně...prostě má touhy.Trvá to už druhý týden.Je nezvladatelný.Přidal ještě značkování v bytě.Prosím poradte co dělat.Pomůže kastrace?Představa že to budeme prožívat 2x ročně je hrozná.Již dva týdny nespíme a jsme úplně vyčerpáni.Předem moc děkuji za odpověd.S pozdravem Palkovičová.

(bez předmětu), 24. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,
kastrace je pravděpodobně jediné východisko. Pejsek se tak zbaví nejen pudů, ale pomůže např. i pejskům s tendencí býti temperamentní.

S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 26. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,, koupila jsem si u vás elektronický obojek, pořebuji radu jak na těsno musí být přitáhnut u chlupatého psa, aby fungovaly impulsy, vibrace i zvuk funguje, ale když jsme dávala impuls tak pes vůbec nereagoval, což mi bylo divné, protože jsem impulsy zvyšovala a stále nic. Obojek se mi zdál připevněn na pevno, že by to přez chlupy neproniklo, to je mi divné. Děkuji za info. Gollová

(bez předmětu), 27. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,
obojek, respektive elektrody musí být v kontaktu s kůží. V případě dlouhosrstých pejsků je někdy potřeba srst v okolí obojku lehce prostříhat. Je ale také možné, že máte příliš slabý obojek/příliš temperamentního pejska. Ideálně nám prosím zavolejte na linku +420 216 216 106 .
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 28. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den, prosím o radu ohledně velikosti náhubku pro psy Reedog - design "Vlkodlak". Přítel má fenku pitbulla, 1,5 roku starou. Váš náhubek se mu velmi líbí a chtěla bych mu ho koupit jako dárek. Nevím ale, jakou velikost mám vybrat. Dle informací fenka již růst nebude. Děkuji mockrát za odpověd.

(bez předmětu), 28. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,
v popisu produktu máte tabulku velikostí. Vybírat za Vás správnou velikost určitě není nejvhodnější volba. :)
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 16. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s výběrem elektrického ohradniku. Máme dvě feny - labradorky a rádi bychom jim zamezili v hrabání a ničení okrasných záhonu, které jsou podél celého obvodu zahrady. Poradíte prosím, který ohradnik vybrat? Ohraničená délka záhonů je cca 200 metru. Děkuji, Jana Zetkova

(bez předmětu), 30. 01. 2016 Reagovat

Dobrý den,
na feny labradora je plně postačující ohradník W227. Ovšem jedná se o základní model, který nemá tolik propracované nastavení zón (má velmi citlivé kolečko pro nastavení) a ve Vašem případě (kratší zóny) by mohla být tedy instalace komplikovaná. Z tohoto důvodu doporučuji spíše ohradník Canifugue nebo PetSafe pro malé/velké psy.
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 01. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den, mám starší model výcvikového obojku sportdog ST100-s. Bohužel nemohu najít nabíječku k obojku SWR1. Myslíte si že by šla nabíječka ještě sehnat? děkuji Frček

(bez předmětu), 15. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den,
vypadá to, že by to mohla být tato - https://www.elektro-obojky.cz/Nabijecky-49/nabijecka-pro-petsafe-250-400-sportdog-sd-400-800 , ovšem chtělo by to znát výstupní hodnoty původní nabíječky. Máte např. uchovaný manuál? Napište nám na info@elektro-obojky.cz . :)
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 16. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den kúpila som si u vás aetertek 216S a v balení sú krátke a dlhé elektrody. Jedny už boli na prijímači namontované a tie druhe? Sú náhradné? Alebo zavisí od velkosti psa? Ktoré tam mám prosím dať keď mám Nemecku dogu? Dakujem pekne mirka

(bez předmětu), 17. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den,
ano, druhé jsou náhradní a o jiném rozměru, tedy pro dlouhosrsté pejsky. Elektrody zaměňte za delší pouze v případě, že pejsek nebude reagovat na impulz z krátkých elektrod.
S pozdravem Janečková :)

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 02. 2016 Reagovat

Koupil jsem u vás protištěkací obojek Petrainer PET852 a tento reaguje na různé zvuky,ale na štěkání ne.Chtěl bych ho reklamovat,ovšem velký problém je,že jak krabička,tak průvodní papíry,tzn. i záruka,toto všechno bylo omylem vyhozeno.Je i tak možno tento výrobek reklamovat?Obávám se že ne,ale říkám si,že se radši zeptám.Za odpověd děkuji.

(bez předmětu), 27. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pokud dohledáte číslo objednávky z nějaké emailové komunikace, určitě vyreklamovat lze. :) Pokud jste ovšem zakoupil na prodejně, možnost reklamace tím pádem odpadá.
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den. Mám 2 letou fenku Moskevského strážného psa a chatu , kterou nesmím oplotit avšak chci aby fena mohla s náma na chatu a v noci neutekla za zvěří nebo neodběhla kousek od chatové osady a nějaký kastrolář nestřelil.
Pomůe ohradník ?

(bez předmětu), 29. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den,
ano, pomůže. Na toto plemeno doporučuji ohradník PetSafe pro velké psy. :)
S pozdravem Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 02. 2016 Reagovat

Dobrý den , pořídili jsme si štěně hovawarta a temn má snahu tak cca 2 krát za týden utéct přes plot. Přeleze jakýkoliv plot. Potřebovali by jsme poradit jaký ohradník na tento typ psa pořídit. Nechci ho mít pouze zavřeného pouze v boudě, byl by to chudák. Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 03. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji ohradník Canifugue. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 07. 03. 2016 Reagovat

Mám boloňského pejska fenku sháním pro ní obojek proti štěkání můžete mi poradit

(bez předmětu), 04. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji obojek PET853. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 07. 03. 2016 Reagovat

Moje fenka boloňsky psík je asi 9 let stará a proto sem se kvuli stekáni rozhodla ji zakoupit ten obojek proti šťekáni kvuli sousedum už si na nás stěžji nekdy to je až moc hlasitý.taky neposlouchá na povely a jak dostane příležtost tak utíká mužete mi poradit přiipadě pomoc vyběrm pomůcek děkuji

(bez předmětu), 04. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji obojek PET853. Pokud je ale pejsek už starší, doporučuji zdravotní vyšetření a konzultaci s veterinářem. :)
S podzravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 07. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den ...
Máme maltézáčka a problém s tím, že je velice veselý a hravý pes a skáče nám po lidech, což je velice nepříjemné a druhá věc, že když ho dáme na volno bez vodítka, tak má problém uposlechnout, když spatří jiné psy ...
Je vhodné pro tyto psy výcvikový obojek a který by jste doporučili ...?
Děkuji a s pozdravem Břetislav

(bez předmětu), 07. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
výcvikový obojek je určitě vhodný. Doporučuji obojek Aetertek AT-211 SW mini, nebo AT-216S s lepším dosahem. :)
S pozdravem. Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 07. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den. Zakoupila jsem u VÁS protistekaci obojek PET853 . Ovšem na vyti psa nelze využít pneboli nepomáhá. Mate v nabídce kvalitní osvědčený obojek na VYTI velkého psa ? Ne na štěkání, ne nestekame ale hrube vyjeme :( a pokud nic neseženu asi me sousedi vystehujou :(

(bez předmětu), 07. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji výměnu za jeden z velmi spolehlivých obojků PetSafe. Záleží, jak velký pejsek je. Petsafe Deluxe (PDBC-300-20) pro střední či netemperamtní plemeno. A PetSafe Big Dog Deluxe (PBC19-13058) či SportDog NoBark 10R pro větší temperamentní jedince.
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 08. 03. 2016 Reagovat

dobry den rad bych se zeptal ,uvazuji o porizeni elektronického ohradniku protože nas labrador po 2letech zacal utikat.rad bych se zeptal jak se resi vstupy na pozemek?mame te 2 dilnou branu sirokou cca 5,5 metru a o 8 metru dal malou branku cca 1 metr širokou jak se resi signalni drat?lze ho zapustit do země?koukal jsem na vas bazar a uvazuji o koupi nejakeho staršího obojku,kolik stoji novy drat a lze ho napojovat nebo musí byt v celku?

(bez předmětu), 08. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
drát musí tvořit uzavřený obvod. Cena drátu je různá, dle průřezu a tedy hlavně dle vybraného zařízení. Co se týče instalace, doporučuji přečíst návody na této stránce - https://www.elektro-obojky.cz/Tema/navody-a-rady/ . :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 03. 2016 Reagovat

Dobrý večer, uvažuji o koupi GPS pro jezevčíka. Účastním se naháněk u nás i na Slovensku. Tam je oblíbená GPS Garmin Astro 320. Pro jezevčíka by byl asi vhodný obojek T5 mini, ale vy ho nabízíte s Garmin Alpha 100, který má dotykový displej. Myslím, že když mám o naháňce zmrzlé prsty, tak by ten dotykáč nebylo to pravé. Dodáváte také Garmin Alpha 100 a obojek T5 mini? Jaká by byla cena a termín dodání. Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 14. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
bohužel Garmin Astro 320 již není dostupný a náhradou je právě Alpha 100. Alpha 100 + T5 obojek u nás vychází na 25 990,- kč - https://www.elektro-obojky.cz/gps-obojky-pro-psy/garmin-alpha-100-t5-mini-eu-mapy .
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 16. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den máme 14 měsíčního Rtw . Vycházky s nim začali byt utrpení . Začal neskutečně tahat na vodítku a když vidí psa tak šili. Doporučujete elektrický obojek a když tak jaky . DĚKUJI za radu

(bez předmětu), 20. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji protitahací zařízení Dog E-walk 2.0 Basic, případně výcvikový obojek PET617/618. Pokud chcete vědět k výcviku něco více, napište mi na email info@elektro-obojky.cz . :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 03. 2016 Reagovat

Dobry den jaky protistekaci obojek zvolit pro yorksira 10let 4,5kilo dekuji

(bez předmětu), 26. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pokud je pejsek starší, doporučuji zkonzultovat s veterinářem. Jinak doporučuji obojek Eyenimal Small Bark Control, případně neimpulzní Canicalm Sonic. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,máme 3letého anglického kokršpaněla,který neustále štěká na sousedy.Prosím o radu,jaký protištěkající obojek by byl pro nás vhodný.Vyzkoušeli jsme PET-850,který na jeho štěkot nereagoval.Dále se chci zeptat,jaké jsou možnosti vrácení,nebo výměny obojku,který nebude našemu pejskovi vyhovovat.Děkuji za odpověd

(bez předmětu), 27. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
obojek je možné vyměnit či vrátit do 30ti dnů od převzetí zboží. Obojek nesmí být poškozený a jevit viditelné známky používání.
Pokud nezabral obojek PET850, doporučuji obojek PetSafe PBC19-10765. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat mam 11.měsíční stěně australského ovčáka. Jaký obejk by byl pro něj v hodný. Děkuji za odpověď. Dlouhá.


(bez předmětu), 29. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den,
v první řadě potřebuji vědět, zda máte zájem o výcvikový, protištěkací či ohradník. Ideální bude zavolat na naši infolinku +420 216 216 106 během pracovních hodin a poradíme se. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 03. 2016 Reagovat

Dobrý den, máme problém s našim 7 ročním pejskem (kříženec Border kolie). Když jdeme s ním ven mění se v "ďábla", jakmile uvidí nějakého psa začne okamžitě hlasitě kňučet, ať je to pes malého či velkého vzrůstu. Kvůli zomu se snažím vyhýbat psům, ale nejde se jim přece vyhýbat do nekonečna. Chtěla bych tedy vyzkoušet protištěkací obojek, zda by mu pomohl. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Krásná.

(bez předmětu), 02. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,
kontaktujte mě prosím na čísle 775 595 558. Pro výběr správného řešení potřebuji více info.
Děkuji za pochopení
S podravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,
existuje něco na bázi třeba pach, bay psi chodili na jeno místo na dvorku,
Děkuji za odpověď
jana Kuklová

(bez předmětu), 03. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,
ano, např. tento produkt - https://www.elektro-obojky.cz/zachody-pro-psy-a-kocky/pachova-navnada-skip-to-my-loo . :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den.
Chci se zeptat na lokátor Kippy.
Píšete, že díky funkci Smart reconing, když se pejsek zastaví, vstoupí Kippy do úsporného režimu. Dá se tato funkce vypnout a nebo je nastavená permanentně?
Popřípadě, když se zastaví, bude se na mapovém podkladu zobrazovat alespoň poslední známá poloha před zastavením a nebo se bude lokátor chovat jako vypnutý a zmizí z mapy úplně?

Předem moc děkuji za odpoveď a přeji krásný zbytek dne.

(bez předmětu), 04. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,

zákazník si může nastavit jak často se má zaznamenávat pozice zvířete (ńejméně každou hodinu a jevíce každých24 hod) i když bude Kippy v "pohotovostním režimu" tedy zařízení se zapne jen když je pejsek v pohybu, aby se šetřila baterka.

Kippy vždy ukazuje poslední známou pozici psa. Pokud nemá GPS signál, zaznamenává vždy přibližnou LBS pozici (s přesností 95%) podle mobilních antén.

V historii pohybů si potom zákazník může podívat kde se zvířátko počas dne pohybovalo a nebo si kdykoliv může zapnut funkci FastTracking, tedy online sledování ihned (data se odesílají každých cca 2-3 sekundy).
Pozor: Funkce FastTracking a Mapy nefunguje jakmile je zapnuty zároveň i Geofence. V GeoFence režimu se funkce FastTracking sama zapne jakmile zvířátko překročí stanovené hranice a navádí tak majitele, aby šel zvířátko hledat.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den, zaujal me obojek SportDog NoBark 10R.. sháním obojek proti vyti ( pes vydrží vyt i osm hodin v kuse ). Máme ročního setra. Doporučili by jste mi tento obojek ? A pokud je na objednávku, da se u vás zakoupit ? Děkuji

(bez předmětu), 08. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,
ano, obojek je vhodný, obzvláště pro temperamentní jedince. Obojek bude skladem koncem nadcházejícího týdne, lze jej tedy v pořádku předobjednat. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 04. 2016 Reagovat

dobry den koupil jsem od vas ohradnik trainer w227 super věc pes sice ze zacatku zkousel zdrhnou před plot ale za chvili pochopil ze to nepujde .ale je videt ze mu to mysli protože baterie vydrzi max tri az 4 dny a to je zazrak a jak zjisti ze baterie nefunguje je vybita je pryc . to je co me mrzi kupovat baterii každý tri az ctyri dny je vopruz teda

(bez předmětu), 20. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pokud Vám baterie vydrží takhle málo, bude pejsek asi lehce temperamentní. :) Buď pomůže nabíjecí 9V baterie, nebo doporučuji výměnu za silnější ohradník s delší výdrží baterie (např. PetAtSchool). :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 04. 2016 Reagovat

Dobrý den,náš pes 2 roky z ničeho nic počůrává polštáře a peřiny a nevíme co s tím.Pravidelně ho venčíme,ale stejně to nepomáhá.Můžete prosím poradit?Děkuji moc

(bez předmětu), 03. 06. 2016 Reagovat

Dobrý den,
nemáte nový přírustek do rodiny? Doporučuji vyzkoušet Odstraňovač pachu a skvrn Liquid Ate™ - https://www.elektro-obojky.cz/kosmetika-a-pece-o-psa-a-kocku/odstranovac-pachu-a-skvrn-liquid-atetm-500ml .

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 06. 2016 Reagovat

Dobry den, rad bych poprosil o radu zdali mate v sortimentu produkt ktery bychom mohli pouzit na našeho parsna teriera, ktery nepřetržitě štěká v bazénu pri plavani. Děkuji

(bez předmětu), 25. 06. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pokud se jedná o fenu, doporučuji obojek Eyenimal Small Bark Control, pokud o psa, tak PetSafe Little Dog Deluxe. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 30. 06. 2016 Reagovat

Dobrý den,
je možné objednat tyto dvířka (https://www.elektro-obojky.cz/dvirka-pro-psy-a-kocky/smart-dvirka-petporte-bile-na-mikrocip) v hnědé barvě?
Děkuji, Nováková

(bez předmětu), 04. 08. 2016 Reagovat

Dobrý den,
bohužel nelze, vyrábějí se pouze v bílé barvě.
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 05. 08. 2016 Reagovat

Dobrý deň. Vzali sme si 11 mesačnú fenku staforda z útulku. Je priatelská k ľudom a často býva tvrdohlavá keď ju chceme privolať. Je agresívna voči iným psom a tieto zlozvyky nám robia starosti. Preto by sme sa chceli spýtat, či je vhodný obojok pre tento účel výcviku poslušnosti a poprípade ktorý by ste nám odporučili. Děkuji

(bez předmětu), 07. 08. 2016 Reagovat

Dobrý den,

před více jak 2 lety jsme koupili ohradník PET803 pro 2 německé ovčáky, který 2x po sobě odešel a následně jsme dostali výměnou ohradník "Electronic Fencing System W-227D", který fungoval se stejnými přijímači. Ten vydržel o něco déle, ale nakonec také přestal fungovat.
Chci se tedy poptat (a následně objednat), který typ byste doporučili jako spolehlivější dle Vašich zkušeností. Myslíte, že byla náhoda, že mi takhle chcíply poměrně brzy po sobě ty PET803 nebo jsou tyto výrobky obecně problémové?

Předem díky za radu.

(bez předmětu), 09. 08. 2016 Reagovat

Dobrý den,máme fenku kavalírka která když spí tak vydává chrápavý zvuk. Po přestěhování do nového bytu začala nahlas štěkat v době když jsme v práci (15-23) a sousedi si začli právem stěžovat. Uvažujeme o koupi elektronického "antistěkacího" obojku,ale máme strach že obojek bude chrápání vyhodnocovat jako štěkání. Prosím tedy o radu ohledně těchto obojků a chrápání. Děkuji

(bez předmětu), 11. 08. 2016 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji obojek Eyenimal Small Bark Control, který má o něco slabší citlivost, tzn. na chrápání reagovat určitě nebude, pouze na silnější projevy štěkání. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 08. 2016 Reagovat

Dobrý den,
potřebuji poradit jaky obojek proti štěkání vybrat pro 6-letou fenku jezevčíka. Štěkala vždy, jako každý jezevčík,ale čím je starší tím je to horší. V poslední době už nesnesitelné.

Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 28. 08. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pro toto plemeno doporučuji obojek s upozorněním, tedy PET853. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 08. 2016 Reagovat

Vážení,
koupil jsem od vás protištěkací obojek PET 852 Anti Bark Colllar.
Nasadil jsem jej mému psovi, ale efekt nikde.
Když pes s obojkem, utaženým na krku, i po výměně vaší baterky za novou, vydrží štěkat celou noc tak,
že je ráno zcela ochraptělý, tak zcela vážně pochybuji o jeho účinnosti.
Koupil jsem jej za plnou cenu (tenkrát nebyly slevy, ty byly až bezprostředně po mém nákupu), jsem zklamán
a byl bych rád, kdybyste mi poradili, jak vyřešit tento problém jeho "neúčinností". Náš pes vydrží štěkat neustále, pokud není přítomen člověk.
Pes má 10 let, jezevčík, jinak hodný, neagresivní.
Budu vám vděčný za každou radu, zatím se mi tento nákup jeví jako zbytečný výdaj.
Děkuji a přeji hezký den.

(bez předmětu), 03. 09. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pokud obojek nepracuje, tak jak by jste si představoval, není problém do měsíce obojek vyměnit či vrátit. Stačí se obrátit na naši infolinku. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 05. 09. 2016 Reagovat

Dobrý den, mám 2 feny, které po našem odchodu do práce mimo standardního štěkání (hlídají zahradu a dům) v podstatě celý den vyjí. Hledám obojek nebo jiné zařízení, které by mi pomohlo v tom zabránit. Jde o malého a středně velkého psa. Oba psi jsou venku, takže potřebuji obojek pro venkovní použití. Jde mi také o to aby mohli normálně zaštěkat pro "zastrašení" kolemjdoucího a zároveň jim bylo zabráněno v neustálém vytí a obtěžování okolí. Díky předem za radu a tip.

(bez předmětu), 10. 09. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pro lepší doporučení je potřeba znát plemeno psa a jeho váha. Doporučuji si zavolat na naši infolinku, kde Vás kolegyně vyzpovídá a samozřejmě poradí. :)
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 12. 09. 2016 Reagovat

Dobrý den,
koupil jsem si u vás protištěkací obojek PET 852. Máme pudla 7,5kg váha. Když jsme mu obojek nasadili, stáhnul jsem sílu impulsu na minimum a šli jsme to zkusit. Odešel jsem z domu a pes samozřejmě (jako vždy) začal štěkat. Zvukový signál ho naprosto neodradil a když nastoupily el.impulsy, tak začal kvičet jako podsvinče a to mělo za následek jen další zvyšování síly impulsů, takže jsem myslel, že dostane infarkt:-(. Vím, že po 7-mi impulsech to přestane, ale pak když se to aktivuje znovu od začátku, tak mám obavy, že se to bude opakovat a tak stále dokola.
Proto se chci zeptat, jestli není tento obojek moc silný, respektive síla impulsů? A nebo jestli by jste mi doporučili nějaký jiný, třeba ultrazvukový?
Děkuji,

P.Horáček.

(bez předmětu), 20. 09. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pokud je pejsek takto citlivý, určitě doporučuji výměnu za právě např. ultrazvukové, potažmo vibrační zařízení.
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 09. 2016 Reagovat

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je možnost k základnímu obojku Petrainer vyměnit vysílačku, mám nejspíše tuto a vadí mi, že je možnost přepínání na 2 obojky - pokaždé v momentě kdy jsem potřebovala okamžitě použít jsem zmatkovala mezi nastavením pro obojek 1 nebo 2 a nakonec el.obojek nikdy nesplnil svůj účel. Vysílačka Petrainer PET998D
Ocenila bych komunikaci vysílačky pouze s jedním obojkem bez možnosti přepínání. Moc děkuji předem za odpověď.
Zdravím

(bez předmětu), 19. 10. 2016 Reagovat

Dobrý den, bohužel všechny tyto vysílačky mají přepíná mezi pejsky. Lepší ovládání má od Petraineru např. model PET618. Ovšem tato zařízení mezi sebou nejsou kompatibilní.
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 20. 10. 2016 Reagovat

Dobrý den , potřebují poradit s výběrem obojku pro Šarplaninského pasteveckého psa , po puštění z vodítka prostě uteče a vrátí se tak za dvě hodiny což ho nelze odnaučit . Měl jsem obojek půjčený ale zřejmě byl pro něho slabí jelikož když dostal impuls tak jen otočil hlavu jako by něco slyšel z dálky ale nic si z toho nedělal . Potřebuji poradit obojek který dá opravdu silný impuls aby měl význam . Děkuji

(bez předmětu), 22. 10. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pro toto plemeno doporučuji obojek např. SportDog SD-1225E či některý z modelů výrobce Dogtra. Řadí se mezi ty nejsilnější. :)
Velmi silný je také např. obojek Petrainer PET617.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 10. 2016 Reagovat

Dobrý den, zvažuji koupi automatického záchodu pro kočky ScoopFree Ultra a zajímalo by mě, kolik stojí a kde koupit náhradní krystaly. Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 18. 11. 2016 Reagovat

Dobrý den,
tento záchod stojí 5890,- (https://www.elektro-obojky.cz/zachody-pro-psy-a-kocky/automaticky-zachod-pro-kocky-scoopfree-ultra) a podestýlky naleznete zde https://www.elektro-obojky.cz/zachody-pro-psy-a-kocky/nahradni-podstylka-scoopfree-blue-crystal-1-baleni . :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 11. 2016 Reagovat

Dobrý den,
máme čtyři pejsky a nejmladší čubina (kříženec jezevčík-jack russel) začala při vycházení na procházku šílet, opravdu extrémě. Vyjíždí a doráží na ostatní, absolutně na nic v tu chvíli nereaguje. Mohl by nějaký obojek pomoct.
děkuji

(bez předmětu), 22. 11. 2016 Reagovat

Dobrý den,
určitě doporučuji obojek Aetertek AT-211D pro malé pejsky. Obojek pomůže v případě, že jej budete správně používat, tedy v takové situaci pejska okamžitě přivolat k sobě povelem, na který je zvyklý a v případě neuposlechnutí vyslat vibraci, případně slabý výboj.

S podravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 23. 11. 2016 Reagovat

Dobrý den.
Máme půl roku starého bígla a VŮBEC neposlouchá,a jako bigl asi ani nebude :-D chtěla bych se s Vámi poradit jaký byste doporučili obojek na venčení,aby byl alespoň chvíli na volno a něco do bytu proti dopolednimu štěkání a vytí přes celé sídliště :-D
Diky moc za radu.

(bez předmětu), 23. 11. 2016 Reagovat

Dobrý den,
na obojí neduhy doporučuji základní, avšak spolehlivé obojky Petrainer PET998 DB (popřípadně levnější DR, má ale horší voděodolnost) a Petrainer PET853. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 25. 11. 2016 Reagovat

dobrý den,
sháním klapku do dveří pro vstup koček s čipem, tak aby se dala naprogramovat na VSTUP i VÝSTUP pouze pro naprogramovaná zvířata. nemohu nikde na trhu najít.
prosím o info, zda takovouto klapku dokážete zajistit.
děkuji předem
Miloš Průcha

(bez předmětu), 27. 11. 2016 Reagovat

Dobrý den,
velmi záleží na velikosti pejska, těchto dvířek se totiž opravdu moc nedělá. Doporučuji zavolat na naši infolinku 216 216 106 a rádi Vám s výběrem pomůžeme. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2016 Reagovat

prosím o vysvětlení.máme kočku v zahr,kolonii(vykastrovanou a již třetí rok) a má tam své bydlení a jelikož
dáme kočce žrádlo do jejího bytu a v zimě odjíždíme domů,tak jí to často snědí cizí kočky.jak tomu lze zabránit?
existuje nějaká čidlo.aby jen jí se otevřel průchod?prosím poraďte,moc děkujem a za všechny zdravím,k,muller

(bez předmětu), 01. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den,
pro zamezení přístupu jiným kočkám doporučuji instalaci magnetických dvířek - https://www.elektro-obojky.cz/magneticka-dvirka-pro-psy/ , projde jimi pouze kočka, která bude mít speciální obojek s magnetem na krku. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den, pořídila jsem naší maltézské fenečce protištěkací obojek, ale pípá každou chvíli i když nám fenka neštěkne. Hlavně když s ní jedeme MHD. Je to citlivé na sebemenší zvuk? Děkuji za odpověď

(bez předmětu), 04. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den,
bohužel nevím, jaký máte obojek. Možností může být tedy několik. Např. špatné utáhnutí obojku, nastavení vyšší citlivosti obojku, ale samozřejmě může být obojek i vadný. Doporučuji zavolat na naši infolinku +216 216 106 a rádi Vám pomůžeme. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den
Máme 14měsíční fenu Německého ovčáka která si stále honí ocas.A také chceme zamezit tomu aby chodila přes záhonky kde nesmí.Prosím tedy o radu.Děkuji F.Krupička

(bez předmětu), 04. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den,
co se týče honění ocasu, tam Vám neporadím. :)
Ovšem na zamezení chození do záhonu doporučuji pro fenu tohoto plemena ohradník Canifugue - https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/canifugue . :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat jestli je možné použít nějaký protištěkací obojek i na štěně yorkšírský, které váží 1 kg.
Děkuji

(bez předmětu), 05. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den, na takto malého pejska doporučuji pouze jeden obojek a to Canicalm Small (https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/canicalm-small). Nejenže se jedná o nejmenší zařízení na trhu s nastavitelným nylonovým páskem, ale zároveň jeho impulzy nejsou takřka cítit. :) Pro takto malého pejska je tedy šetrný, ale zároveň účinný oproti např. ultrazvukovým obojkům, které by byly i v tomto případě pravděpodobně větší, než pejskova hlava. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den. Mám od Vás koupený ohradník Canifugue. Nicméně do rodiny přibyl trpasličí jezevčík (dědictví) :). Klasický obojek od Canifugue je na něho poněkud velký. Zajímalo by mne zda je možné použít obojek Canifugue small.
Děkuji

(bez předmětu), 12. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den, ano, lze. Obojky jsou kompatibilní. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 13. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den, máme 2 frbully, 1,5 roků, poslouchají i na volno, dokud se neobjeví v dosahu zajíc nebo srna, pak neslyší... Pomůže EO?

(bez předmětu), 19. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den,
zajisté, EO jsou právě na tyto případy nejvhodnější. Pro tyto plemena doporučuji obojek Petrainer PET619. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den, zakoupila jsem mému pejskovi šeltii protištěkací obojek. Chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi velkými a malými elektrodami. Děkuji

(bez předmětu), 23. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den,
dlouhé elektrody jsou pro dlouhosrsté pejsky, jelikož elektrody musí být vždy v kontaktu s kůží psa, pro správnou funkčnost obojku. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 12. 2016 Reagovat

Dobrý den, potřebujeme pro Ohradník pro psa elektronický PETRAINER PET803 silnější kabel než o.2 mm dodaný se opakovaně přerušuje - pohybem na pozemku, námrazou atd. Lze koupit ? Děkuji Mrugová

(bez předmětu), 01. 01. 2017 Reagovat

Dobrý den,
ano, lze - https://www.elektro-obojky.cz/prislusenstvi-pro-ohradniky/200-metru-dratu-cu-0-50-kompatibilni-s-ht026-numaxes-petsafe . :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 02. 01. 2017 Reagovat

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu, zda můj nápad koupit výcvikový elektronický obojek je vhodný. Mám 2 drsnosrsté jezevčíky. V současné době je venčím pouze na vodítku a oba dost táhnou, takže je to náročné. Starší je přátelský ke psům, ale bohužel co se hýbne, tak za tím běží (pták, cyklista, běžící dítě) a je problém s přivoláním. Mladší zle startuje na jakéhokoliv psa, feny mu nevadí. Hodně by mi pomohlo, kdyby mohl aspoň jeden chodit na volno a druhý na vodítku mne netahal. Jestli by byl vhodný obojek pro dva psy, že by jeden byl na volno a druhý s obojkem na vodítku. Co mi poradíte? Děkuji Kyršová

(bez předmětu), 16. 01. 2017 Reagovat

Dobrý den,
co se týče prvního pejska, který vybíhá za zvěří, tam je EO určitě vhodný. Co se týče řešení agrese druhého pejska, v takových případech EO nedoporučujeme (agresi by to mohlo ještě více podnítit). V takových případech je vhodná např. kastrace, čímž pejsek ztratí zájem o feny a již tedy není zapotřebí dokazovat dominanci před ostatními psy.
Obojek vhodný na používání pro dva menší psy je např. Petrainer PET619.

S pozdravem, Janečkový

Elektro-Obojky.cz ®, 16. 01. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pořídili jsme si od Vás protištěkací obojek Aetertek AT-919A. Pokaždé, když jej dáme psovi (4letý amstaff) na krk a dojde k první aktivaci = zvukový signál, pes znervózní, že nemůže najít zdroj zvuku a začne kňučet. Tím, že se neuklidní a zvuk se stupňuje, přidávají se vibrace a následně i impulsy, tak pes začne štěkat a výt opravdu hodně. Máme nechat psa, aby sám přišel na to, jak se s obojkem chovat, nebo ho musíme učit?

Děkuji za rady
Lukáš Tomešek

(bez předmětu), 23. 01. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pokud pejsek sám princip obojku nepochopí, je určitě vhodné jej na něj učit. Tedy v pejskovi nějakým podmětem spustit štěkot a jakmile obojek pípne a pejsek přestane štěkat, pejska pochválit, popřípadě mu dát pamlsek. Takto opakovat do té doby, než to pejsek pochopí. Pokud přes pejskův strach z obojku toto nelze aplikovat, doporučuji výměnu za sprejový obojek.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 01. 2017 Reagovat

Prosim o radu mam PSA BOrdera a stale mi cura na barak co je nej abych ho to odnaucil nechci ho zato trestat fizicky ale rozume jeto jinak chytry pes je mu 1rok poradte Prosim dekuji

(bez předmětu), 01. 02. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pokud do pejska chcete investovat, doporučuji použití neviditelného ohradníku - dle plemena psa. Bohužel z Vašeho komentáře nepoznám, zda se jedná o Border Kolii či Border teriéra.
Nějaká korekce bude ale samozřejmě nutná, jinak pejsek neví, že to nesmí. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 01. 02. 2017 Reagovat

Dobrý den, rekonstruujeme statek s velkou zahradou a plánujeme, že si po nastěhování pořídíme dva beagly a německého ovčáka, všechno kluky. Nyní musíme nechat vyrobit nové vchodové dveře do domu, do nichž chceme zasadit dvířka (Staywell??) pro naše budoucí pejsky. Můžete mi, prosím, poradit, jaký typ dvířek koupit a do jaké výšky od země je namontovat na dveře, aby vyhovovaly beaglům i vlčákovi? Dveře bude vyrábět truhlář a potřebuje od nás dodat dvířka a přesný požadavek na jejich umístění. Děkuji za radu.

(bez předmětu), 25. 02. 2017 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji dvířka série 600 a to 640 nebo 660 - https://www.elektro-obojky.cz/dvirka-pro-psy-a-kocky/dvirka-staywell-640-hlinikove, https://www.elektro-obojky.cz/dvirka-pro-psy-a-kocky/dvirka-staywell-660-hlinikove . Záleží, kolik bude mít ten největší pejsek v kohoutku. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 02. 2017 Reagovat

Dobrý den,zdědili jsme po smrti babičky 12 leteho pejska ras Shih-tzu.Ale neustále štěká když nejsme doma.Vydrží štěkat celou dobu co jsme v praci.Chtěla bych se zeptat zda i u těchto starších při lze použit protištěkající obojek? A popřípadě jaký by jste nám doporučili.Děkuji za odpověď

(bez předmětu), 28. 02. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pokud je pejsek starší, je dobré s ním zajít na veterinu, zda jeho zdravotní stav je v pořádku a snese impulzní obojek. Pokud ne, má např. slabší srdce, či epilepsii, doporučuji obojek sprejový.

S pozdrave, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 01. 03. 2017 Reagovat

Dobrý den, jaké jsou rozměry svítícího přívěsku reedog za 249 kc. Děkuji

(bez předmětu), 02. 03. 2017 Reagovat

Dobrý den,
průměr přívěšku je 3,4 cm + spona na přichycení na výšku 2cm. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 03. 2017 Reagovat

Dobrý den, máme skoro 7mi letou fenku kanadského retrívra. Doma vše v pořádku, ale jakmile jdeme ven, mění se v popelnici, sežere na co přijde a to bohužel opravdu všechno. Chci se proto zeptat, jestli je v tomto věku dobré pořizovat el. obojek. A pokud ano, tak jaký.
Děkuji, Procházková.

(bez předmětu), 03. 03. 2017 Reagovat

Dobrý den, určitě v tom nevidím problém. Sice se říká, že starého psa novým kouskům nenaučíš, ale není to zcela pravda. Naopak starší pejsek je již při výcviku více pozorný a klidný, ne jako štěně, které zajímá vše okolo. :) Při výběru výcvikového obojku se řídíme několika aspekty, a to dosah obojku, možnosti napájení a samozřejmě intenzita výboje. Pro výběr se na nás prosím obraťte na infolinku. :)

S pozdravem, Janečková

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 03. 2017 Reagovat

Dobrý den, mám problém s ročním trpasličím jezevčíkem, který jak jen to trochu jde, skáče na křesla, gauč, židli u stolu. Ráda bych jej tento nešvar odnaučila, protože mám zkušenost s našim předcházejícím jezevčíkem, který musel být operován kvůli páteři a nerada bych to znovu s našim mrňousem absolvovala. Doma to u nás nyní vypadá jako ve skladišti, křesla, stolečky máme zabarikádovány tak, aby se pes na ně nedostal. Můžete mi s tím nějak pomoci? Se psem chodíme rok na cvičák, takže je poslušný, ale odnaučit skákání se nám nedaří.
Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 06. 04. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pokud pejsek povel zná, pouze jej nechce respektovat, doporučuji výcvikový obojek Aetertek AT-211D - https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/aetertek-at-211d-mini . Jedná se o velmi kompaktní obojek, vhodný i na trpasličího jezevčíka. :)
Případně by byl vhodný nový obojek od Garminu - Garmin Delta Smart + čidlo (funguje na bázi domácího ohradníku, kam jej umístíte, tam se pejsek nebude moci přibližovat) - https://www.elektro-obojky.cz/smart-vycvikove-obojky/obojek-garmin-delta-smart-4v1 a https://www.elektro-obojky.cz/prislusenstvi-pro-smart-vycvikove-obojky/bezdratove-cidlo-garmin-keep-away-tag .

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 19. 04. 2017 Reagovat

Dobrý den.
Mám německého ovčáka. Je hodný, poslušný, ale když potkáme jiné psy je velmi vzrušený a reaguje agresivně.
Mám zájem o elektronický obojek, ale potřebuji délku minimálně 63 cm. Obvod kolem krku má 60 cm. Je možné to nějak řešit.
V parametrech pro el. obojky je délka 60 cm. to by nevyšlo.
BK.

(bez předmětu), 13. 04. 2017 Reagovat

Dobrý den,
v první řadě bych chtěla podotknout, že elektro obojky nejsou nejvhodnějším řešením agresivity psa. Pokud by pejsek dostal výboj již ve rvačce, mohl by to špatně pochopit a jeho agresivitu by to mohlo ještě více podnítit. Co se týče délky obojku, např. obojky SportDog mají v balení obojky 71cm, případně lze takový obojek přikoupit - https://www.elektro-obojky.cz/obojky-pro-psy/plastovy-obojek-sportdog-1-9-x-71-cm a https://www.elektro-obojky.cz/obojky-pro-prijimace/plastovy-obojek-numaxes-2-5-x-65-85-cm .

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 19. 04. 2017 Reagovat

Dobry den, chteli by jsme se s pritelkyni zeptat na vyber el. obojku. Mame 6letou fenu nemeckeho ovcaka a posledni 2 roky neustale knuci, i kdyz ma od nas maximalni pozornost a maximum casu co muzeme s ni travit, tak stale knuci..Knuceni je nesnesitelne tak se snazime najit zpusob touto cestou. Mame jeste Sibirskeho huskyho a s tim neni sebemensi problem. Prosime o radu, jaky obojek by byl nejefektivnejsi a nejlepsi pro tento pripad a hlavne aby neovlivnoval naseho druheho pejska. Moc dekujem za rady a odpovedi.

(bez předmětu), 18. 04. 2017 Reagovat

Dobrý den,
bohužel Vám nemohu garantovat, že obojek zabere na kňučení. Při tomto projevu se přeci jen hlasivky, na které obojky reagují, moc nepohybují. Teoreticky by tedy mohl zabrat obojek PET853 při nastavení vyšší citlivosti, ale poté by mohl také reagovat na jiné slabé podměty, jako je podrbání v místě obojku, což samozřejmě není žádoucí.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 19. 04. 2017 Reagovat

Dobry den,vcera jsem obdrzela obojek proti stekani Petrainer PET 852. Obojek jsem nasadila dle navodu. Vcera na stekani nekolikrat sepnul zvukovy signal,nevim,jestli byl i impuls-pes stekal dal. Dnes uz neslysim ani signal a pes steka. Podle navodu by mela byt baterka v poradku, mam nastaveno na nejvyssi impulsy,dost utazeno, ale i pres to nic :-(

(bez předmětu), 19. 04. 2017 Reagovat

Dobrý den,
má pejsek obojek řádně utažen? Testovali jste obojek pomocí testovací LED diody (po fouknutí do zdířky mezi elektrodami)? Co se týče Vašeho nastavení, měla jste zřejmě na mysli citlivost, ne intenzitu výboje (u tohoto obojku se intenzita zvedá automaticky, pokud pejsek nepřestává štěkat).

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 20. 04. 2017 Reagovat

Dobrý den,
Jaký výcvikový obojek mám vybrat pro malého knírač.
Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 03. 05. 2017 Reagovat

Dobrý den,
velmi záleží na tom, jaký dosah od obojku požadujete. Pakliže Vám postačí dosah kratší, doporučuji obojek Petrainer PET619, pokud chcete dosah delší, doporučuji obojek Aetertek AT-216D. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 03. 05. 2017 Reagovat

Zdravím, mám 5 měsíční fenečku Farfons r. teriera poslouchá ale má tendenci utíkat po stopě. Jaký výcvikový obojek mi doporučíte? Děkuji.

(bez předmětu), 14. 05. 2017 Reagovat

Dobrý den,
velmi záleží na tom, jaký dosah od obojku požadujete a v jakém terénu pejska venčíte (např. v lese se může dosah snížit až na polovinu). Pokud tedy potřebujete alespoň 300m, doporučuji obojek Aetertek AT-216D. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 16. 05. 2017 Reagovat

Dobry den koupila jsem si u vas ultrazvukovy obojek se zaznamem hlasu. Petrainer. Chtela jsem se zeptat jak je mozne ze pri kazdem pohybu psa treba ze schodu obojek piska . Myslim ze by to melo reagovat pouze na stekot a ne na pohyb ikdyz pejsek nesteka. Chudak je z toho cely vydeseny. Muzete mi prosim odpovedet jak to vlastne funguje? Dekuji

(bez předmětu), 29. 05. 2017 Reagovat

Dobrý den,
jelikož tento obojek reaguje na zvuk, je možné, že reaguje i na ostatní podměty (např. standardní pejskův obojek). Určitě doporučuji tedy klasický obojek před nandáním protištěkacího sundat. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 05. 2017 Reagovat

Dobrý den, existuje ve Vaší nabídce zařízení, které by mě našlo mého zatoulaného psa? Často utíká a dlouho se nevrací, Vždy ho hledám.... Ideální ho vyhledávat podle GPS. Existuje něco takového? A pokud ano, můžete mi popsat princip? Předem moc děkuji, Josef Vlk.

(bez předmětu), 06. 06. 2017 Reagovat

Dobrý den,
samozřejmě, mohu nabídnout např. nejprodávanější a všemi oblíbený Tractive device. Jedná se o základní GPSku, kterou připevníte k obojku a v aplikaci v chytrém telefonu si můžete pejska kdykoliv najít. Jedinou nevýhodou je měsíční/roční poplatek za aplikaci, aby jste mohl zařízení plnohodnotně používat. Měsíční poplatek dělá cca 100,- Kč, není to tedy úplně nejhorší, zvlášť pokud je pejsek permanentní útěkář. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 06. 2017 Reagovat

Děkuji za odpověď na dotaz. Chtěl bych více informací o obojku "GPS lokátor Kippy". A to konkrétně, jak se mi zobrazuje poloha (počítač, mob. telefon, data, display, atp. Máte k tomu nějaký prospekt, nebo? nemohu na stránkách najít... Předem děkuji. Josef Vlk.

(bez předmětu), 06. 06. 2017 Reagovat

Zařízení Kippy není momentálně dostupné, máme již pouze poslední kus v doprodeji. Pro více dotazů se prosím obraťte na naši infolinku 216 216 106. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 06. 2017 Reagovat

Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli je el. Ohradnik vhodný i k oddělení 2 psu ma zahradě. Potřebuji, aby jeden mohl byt "uvnitř" ohradniku a druhy "vně" a samozřejmě k sobě vzajeme nemohli. Nechci kupovat dva ohradniky. Nebo by se dala zahrada rozdělit napůl jedním ohradnikem? Cely Plot zahrady neni nutné zajišťovat, nepreskoci, nepodlezou...děkuji za radu, Markéta

(bez předmětu), 08. 06. 2017 Reagovat

Dobrý den,
ano, rozdělit zahradu ohradníkem není vůbec problém. Pro více info ohledně instalací můžete navštívit náš blog (dole na hlavní stránce). Apeluji pouze na výběr ohradníku s možností nastavení intenzity impulzu, pokud se jedná o dvě rozdílná plemena. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 06. 2017 Reagovat

Dobrý den, dnes mi dorazily od vás dvířka Staywell 640 hliník. Ty mám do interierových dveří.
Chtěla bych také zabudovat dvířka do balkonových dveří, které vedou na zahradu. Staywell 640 jsou interierové, není tam žádná zábrana proti mrazům, tak jsem se chtěla zeptat, které dvířka máte a dají se zabudovat do balkonových dveří, ale aby přes ně nefučelo dovnitř a nemrzlo v zimě. děkuji za radu, J.Pišová

(bez předmětu), 29. 06. 2017 Reagovat

Dobrý den,
vyloženě zábranu proti mrazům nemají žádná dvířka. Naopak série 600 má asi nejlepší ochranu proti větru, jelikož mají magnet po celé délce flapu. Ostatní dvířka mají magnet povětšinou pouze na spodní části.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 03. 07. 2017 Reagovat

Existuje řešení jak zamezit útěkům kočky (3,5 kg) na oplocené zahradě (cca 40 x 40 m) ? Děkuji za radu
Monika

(bez předmětu), 09. 07. 2017 Reagovat

Dobrý den,
na menší kočky doporučuji tento ohradník - https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/canifugue-small . :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 10. 07. 2017 Reagovat

Dobrý den
Mám fenku maltezacka, váha do pěti kilo, věk deset let, v posledním roce začala intenzivně štěkat při mém odchodu z bytu. Chtěl bych situaci vyřešit protistekajicim obojkem s impulzem, k veterináři jsme již objednání na kontrolu zda by pro ni nebyl hrozbou, ale vás bych chtěl poprosit o radu který jako první variantu zkoušky zvolit. Předem děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 13. 07. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pro pejsky do 5kg jsou nejlepší obojky Canicalm Small. Pokud je pejsek temperamentnějšího rázu, doporučuji PetSafe Little Dog. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 07. 2017 Reagovat

Dobrý den, máme psa pouliční směsku, ale nejpodobnější je asi malému knírači (váha 5 kg). Žijeme s ním čtyři roky, ale máme jen z útulku a je mu cca let sedm. Do teď jsme žili v domě a nyní se stěhujeme do bytu (což ocení, není to příliš venkovní typ). Problém je, že náš pes, když je doma sám, tak vyje. Myslíte, že by se to dalo řešit elektronickým obojkem? Děkuji!

(bez předmětu), 20. 07. 2017 Reagovat

Dobrý den,
určitě doporučuji vyzkoušet, u nás máte 30 dní na výměnu či na vrácení. :) Pro Vašeho pejska doporučuji obojek Canicalm First.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 26. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den,máme 7letého bígla,od malička je velmi temperamentní.Přes den neštěká,ale v noci je to hrozné,běhá po celé velké zahradě,čenich pořád u zemi,čuchá a hrozně štěká,většinou od 3h v noci,nenechá se zklidnit.Ruší sousedy,začínají si stěžovat..Dříve to nedělal,nebo jen výjimečně,tento stav trvá několik měsíců.
Uvažujeme o koupi protištěkajícího obojku.Je to vhodné?Můžete nám poradit?
Děkuji.
Jitka

(bez předmětu), 01. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pokud nemá pejsek žádné zdravotní omezení (např. epilepsie či nemocné srdíčko), obojek určitě vhodný je. Pro toto plemeno a tyto situace doporučuji obojek Petrainer PET850 - https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/petrainer-pet850 . Obojek je pro střední až velké pejsky, kombinace vibrační a impulzní korekce a s možností přepnout pouze na vibrační režim. V noci Vás tedy nebude rušit zvukové upozornění, jako tomu může být u jiných obojků. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 01. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den,máme hračku na pamlsky Squirrel Dude,kterou budeme kupovat novou,ale nevíme velikost(S,L,M),ta naše stará
má rozměr výška 83mm,průměr cca 55mm.
díky Burian

(bez předmětu), 13. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den,
dle Vašich udaných rozměrů to vypadá na velikost S. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 14. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den,

máme dva křížence teriéra s jezevčíkem z útulku, bohužel v době naší nepřítomnosti v bytě štěkají a sousedé si stěžují. Jeden ze psů k tomu ještě vyje. Rád bych obojek, který nejdříve varuje zvukovým impulsem. Jaký model byste doporučili? Tak aby nedošlo k ovlivnění druhým psem a zároveň nejdříve zazněl varovný signál?

Děkuji.

(bez předmětu), 19. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji tedy obojek Petrainer PET853 s nastavením nižší citlivosti obojku kvůli druhému pejskovi. :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den, kočky se nám hrabou v záhoncích. Můžete doporučit nějaký ohradník?

(bez předmětu), 28. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pro kočičky doporučuji ohradník Canifugue Small - https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/canifugue-small . :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 28. 08. 2017 Reagovat

Dobrý den, máme půl roční fenku křížence bernského salašnického a rotvajlera. Strašně ráda mi likviduje v záhoncích kytky, zeleninu... Přemýšlím, že pořídím el. ohradník. Nemám záhonky pohromadě,ale zeleninovou zahradu jinde na pozemku a květinové záhonky různě kolem domu. Musím koupit např. 4 ohradníky nebo to lze řešit jinak? Předem děkuji za odpověď Hanka

(bez předmětu), 03. 09. 2017 Reagovat

Dobrý den,
pro toto plemeno doporučuji ohraník PetSafe pro velké psy. Ohradník postačí pouze jeden, avšak bude zapotřebí větší metráže. Ideální bude, když nám na email pošlete nákres pozemku s vyznačenými zónami (kam pejsek nesmí a kam smí). :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 09. 2017 Reagovat

Dobrý den,
mám nainstalovaný váš elektronický ohradník iTrainer W227. Nyní začal vysílač hlásit přerušení kabelu - červená kontrolka + zvukový signál. Kabel máme zakopaný po obvodu zahrady. Dá se nějak zjistit, kde je kabel přerušen nebo je nutná fyzická kontrola, myslím tím vyjmutí kabelu po celém obvodu? Děkuji za informaci

(bez předmětu), 21. 09. 2017 Reagovat

Dobrý den, přerušení lze bohužel dohledat pouze fyzickou kontrolou.

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 09. 2017 Reagovat

Dobrý den !
Koupila jsem si fontánu Petkit Eversweet. Je skvělá, kočky ji milují.
Nikde jsem ale nenašla návod na čištění . výměna filtru přece nemůže stačit.
Děkuji za radu Dr Dvořáková

(bez předmětu), 29. 09. 2017 Reagovat

Dobrý den, jsme rádi, že fontánka dělá radost. Dle potřeby jí můžete omývat teplou jarovou vodou. Filtry slouží pouze k čištění vody, nikoliv plastových částí.

Elektro-Obojky.cz ®, 30. 09. 2017 Reagovat

Dobrý den,
uvažujeme o koupi elektronického ohradníku pro 2 vlčáky. Nepotřebujeme vymezit prostor, ale rozdělit zahradu na 2 části, kdy do jedné psi nemají chodit. To znamená, že je třeba na hranici natáhnout drát tam a zase zpět. Je toto možné? Je předepsaná nějaká minimální vzdálenost drátu, nebo je to jedno, pokud drát není překřížený? Délka hranice, kterou potřebujeme vymezit, je ca 200 metrů, tj. dohromady 400 metrů. Který z produktů nám můžete doporučit?
Děkuji za odpověď
Martin Tomaštík

(bez předmětu), 09. 10. 2017 Reagovat

Dobrý den,
teoreticky je to řešení možné. Je zapotřebí vybrat takový ohradník, kde můžete nastavit velmi krátkou vzdálenost korekce, aby se signál nevyrušil. Zkuste si prohlédnout např. ohradník od značky Pet at school.

Elektro-Obojky.cz ®, 10. 10. 2017 Reagovat

Dobrý den. Prohlížím si vaše stránky a ráda bych protištěkací obojek. Chtěla bych nějaký cenově přijatelný a účinný. Mohli byste mi prosím poradit? Mám doma 3 měsíční štěně dalmatina váha cca 7,5kg a nemůže zůstat doma ani na chvíli vyje,štěká, kňučí a to dost hlasitě. Pořád s ním být nemůžeme doma. Děkuji za radu a doporučení vhodného obojku

(bez předmětu), 17. 10. 2017 Reagovat

Dobrý den,
obecně používání obojků doporučujeme až od 6 měsíců věku pejska. Vhodnou variantou by byl např. https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/patpet-258s
Popřípadě tento model: https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/aetertek-at-919a

Elektro-Obojky.cz ®, 20. 10. 2017 Reagovat

Dobrý den, paní Chmielová,
pomoci by mohl základní model PET853, popřípadě kvalitnější zažízení od značky PetSafe: https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/obojek-proti-stekani-petsafe Pro více informací kontaktujte naší infolinku 216 216 106. Tým Elektro-obojky

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 12. 2017 Reagovat

Dobrý den,
doporučuji obojek Patpet 258S - https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/patpet-258s . :)

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 26. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den, mám 1,5 letého německého ovčáka. Je hyperaktivní, nic ho neunaví, ale je poslušný a reaguje na přivolání, ale pouze když nevidí žádné jiné zvíře . ať už psa nebo zvěř. To hned vyrazí, nic nepomáhá, ani přiškrcení, nic. Koupili jsme el. obojek Dog trace profesional 2000m a když vidí zvěř nebo psa, nereaguje vůbec na výboj, ani na nejsilnější, jen zakňučí a pořád běží, vůbec se nezastaví. Když není na obzoru žádné zvíře, reaguje na vibrace i zvuk perfektně. Prosím o radu, jak ho to odnaučit. Na výcviku si s ním taky neporadili vůbec. Děkuji

(bez předmětu), 17. 10. 2017 Reagovat

mám psa bernský salašnický,který nám stále utíká (rozplétá nebo podhrabává)plot.Jaký ohradník je vhodný,délka plotu cca 100m
nebo je k dispozici jiné řešení aby neutíkal?

Z.jína

(bez předmětu), 20. 10. 2017 Reagovat

Dobrý den, chtěla bych poradit s typem obojku. Máme psa (velký knirac) 2,5 roku, 46 kg. Poslední dobou začal na zahradě strašně stekat(hlavně v noci) a kdyz se náhodou nudí, tak nám převrací popelnici a také na ni steka. Chtěli bychom ho tohoto odnaucit a chtěli bych poradit jaký typ obojku by byl na nej nejucinejsi. Chtěli bychom ten obojek používat i na výcvik když s nim jdeme na procházku a občas neposlechne povelu. Dekuji za odpověď.

(bez předmětu), 14. 11. 2017 Reagovat

Dobrý den. Nenašel jsem na stránkách návod k výcvikovému obojku Petrainer 900 DB. Já ho mám pouze v angličtině. Nemáte ho také čestině?
Děkuji MK

(bez předmětu), 20. 11. 2017 Reagovat

Dobrý den, <br>
návod naleznete pod hlavním obrázkem produktu a to na tomto odkazu - https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/petrainer-pet900db . :)<br>
<br>
S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 20. 11. 2017 Reagovat

Zdravím,
potřebuji kontrolu proti štěkání dvou TD psu, zkoušela jsem obojek, ale štěkání pokračuje...Nevím si rady a ráda bych poprosila o radu. Značku produktu, který je opravdu účinný ?

(bez předmětu), 30. 11. 2017 Reagovat

Dobrý den,
mam 7mesičního pejska jack russel teriera (7,5kg,chodime na klasicke vychazky)a přemýšlím o koupi vycvikového obojku jelikož přivolání a základní povely zvládá bez problémů ale jak vidí jiného psa tak z 99% neslyší a letí za nim si hrát.tak jsem se chtěla zeptat zda by jste mi nějaký doporučili?Viděla jsem že máte širokou nabídku tak bych si raději nechala poradit :) děkuji za odpoved Helena

(bez předmětu), 04. 12. 2017 Reagovat

Dobrý den, chtěl bych pořídit pro svého psa elektro obojek. Je to Husky a je mu 5 měsíců, vycvičit se nám jí zatím daří, ale utíká nám za zvěří. Bohužel v produktech se nevyznám, potřeboval bych radu jaký obojek konkrétně zakoupit. Děkuji

(bez předmětu), 30. 12. 2017 Reagovat

Dobrý den,
mám nový GPS obojek Dogtra Pathfinder a nedaří se mi jej spárovat. Dle návodu spárují komunikátor s mobilem, což je bez problému. Při párování komunikátoru s obojkem je problém - ač dělám vše podle návodu, nedaří se. Obojek hraje melodii, dám párovat s komunikárorem, objek 3 pípne a nespáruje se - v app na mobilu není vidět a nelze jej ovládat ani pozorovat jeho polohu.
Mohli byste mi prosím poradit zda dělám něco špatně nebo zda je problém v obojku?
Předem děkuji za odpověď.
Tomáš CAIZL

(bez předmětu), 11. 01. 2018 Reagovat

Dobrý den,
bohužel takto na dálku těžko říct. :) Ideálně pokud máte cestu kolem naší prodejny, zastavte se a mrkneme na to osobně.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 12. 01. 2018 Reagovat

Dobrý den, prosím jaký je podle Vašeho názoru nejlepší obojek pro velice temperamentního labradora, stáří rok a půl, který utíká za zvěří a ostatními psi, jinak je celkem poslušný, ale v těchto případech absolutně neukázněný. Na procházky chodíme do volného terénu les, louky. Také miluje vodu - koupání v každém ročním období.
Dějkuji předem za odpověď Marie Trinerová

(bez předmětu), 13. 01. 2018 Reagovat

Dobrý den,
pokud je pejsek neustále ve vodě, určitě dopručuji ponořitelné obojky, tedy SportDog a nebo D.T.System. Dále při výběru záleží na požadovaném dosahu, pokud Vám stačí kratší dosah, doporučuji model SportDog SD-425E.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 01. 2018 Reagovat

Dobrý den
Zakoupil jsem Trainer HT-023 ale bohužel objevila se řada problémů. Nainstalovat kabel se nám povedlo úspěšně bohužel nastavení sensitivity se zdá nefunkční a obojek se samovolně spouští klidně 5m od kabelu. Dále obojek nereaguje na přibližování psa ke kabelu a nechá ho volně projít bez toho aby mu dal ránu. Jsou toto časté problémy a dají se snadno vyřešit nebo se jedná o chybný kus ?

(bez předmětu), 05. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den,
to bohužel bez fyzického zkontrolování nezjistíme. Chyba může být jak v zařízení, tak v instalaci. Ideálně se stavte na prodejnu, nebo ohradník zašlete na naši adredu pro přezkoumání.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den potřeboval bych elektro obojek pro psa Tibetský španěl vaha 8 kg.Pes neustále štěká doma na veškerý pohyb venku. Při procházkách neposlušný tahá štěká po lidech,autech atd....Po upozornění nesmíš obačas mírně agresivní.Mužete doporučit jaky obojek koupit.Děkuji za odpověd Karel

(bez předmětu), 18. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den,
máme 21měsíční fenku RHODÉSKÉHO RIDGEBACKA. Doma je poslušná, problém nastává při venčení venku. Utíká za zvěří a nereaguje na přivolání. Chtěli bychom si pořídit el.obojek. Jaký by byl pro toto plemeno vhodný? Venčení probíhá ve větší vzdálenosti než 300 m. Děkuji za informaci.

(bez předmětu), 20. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den,
velmi záleží, jaký dosah tedy potřebujete. Z těch základnějších doporučuji PET618 - https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/petrainer-pet618 . Pak již záleží na tom, jestli máte nějaké další požadavky (booster, beztrátový dosah v lese,...).

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den, hledám obojek sloužící jako výcvikový a zároveň skýtá možnost sledování gps polohy psa. Poradíte mi ?

(bez předmětu), 25. 02. 2018 Reagovat

Dobrý den,
koupila jsem si Váš el. obojek PET998DB Deluxe. Chci se zeptat, proč mi reaguje bez nějakých problémů pouze zvukový signál? U vibrací ani u výboje se tohle říct nedá. I když je obojek plně nabitý, tak tyhle 2 věci se mnou bohužel nějak nekomunikují. Až když přijdu ke psovi, vezmu si do ruky přijímač, chvíli ho držím a pak opět vyzkouším dát nějaký signál, tak to naskočí. Je to nespolehlivé. Psa potřebuji mít pod kontrolou pořád, takže nějaké zahřívání přijímače je pro mě nežádoucí. Obojek mám asi rok a půl, tak mě napadlo, jestli to nemůže být třeba akumulátorem?
Děkuji za odpověď.

(bez předmětu), 17. 03. 2018 Reagovat

Dobrý den,
může to být jak akumulátorem, tak momentálními mrazy. Pro další řešení nás prosím kontaktujte na naší infolince 216 216 106.

S pozdravem, Janečková

Elektro-Obojky.cz ®, 19. 03. 2018 Reagovat

Prosím,dá se Arpalit Elektronický odpuzovač klíšťat pro psy připevnit na obojek ?
Knos

(bez předmětu), 27. 03. 2018 Reagovat

Krásný den,prosím o radu který protištěkací obojek by byl nejvhodnější pro malého jorkšíra,Dekuji předem za radu .

(bez předmětu), 05. 04. 2018 Reagovat

Dobrý den,
pro takto malá plemena doporučujeme buď variantu Canicalm Small či Canicalm Sonic, oboje varianty jsou vhodné a šetrné pro malá plemena.

Elektro-Obojky.cz ®, 11. 04. 2018 Reagovat

Dobrý den, máme štěně rotvajlera, které je venku na zahradě. Nyní z jara mi začal okusovat keře rybízu, malin apod. Lze sprey proti okusu na předměty použít i na keře?

(bez předmětu), 18. 04. 2018 Reagovat

Dobrý den, použít jej na keře můžete ale je možnost, že se rostliny poškodí, jelikož je tento výrobek primárně na nábytek.

Elektro-Obojky.cz ®, 18. 04. 2018 Reagovat

Dobrý den. mám obojek SportDog SD-1225E, u vysílačky došlo k utržení a ztracení gumové ucpávky na konektory nabíjení, je možnost opravy a pokud ano kolik by přibližně stála. Děkuji.

(bez předmětu), 22. 04. 2018 Reagovat

Dobrý den, tento náhradní díl lze sehnat u našeho dodavatele, nicméně dodání bude delší. V řádu několika týdnů. Můžete nám prosím zaslat email naše info@elektro-obojky.cz ohledně tohoto Vašeho požadavku a my Vás poté budeme kontaktovat ohledně ceny.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 04. 2018 Reagovat


Ohradník pro psy iTrainer HT-023
Uživatelský manuál HT-023
Ohradník pro psy iTrainer HT-023Ohradník pro psy iTrainer HT-023Ohradník pro psy iTrainer HT-023
Zobraz video
Dobrý den, používám krátce el. Ohradník BENTECH KD 660, kde anténní drát je průměru 0.1 mm, mám problémy s přerušováním obvodu. Chci si pořídit ohradník pro který lze využít silnější ant. drát. Do doby trvalého přerušení bych chtěl použít současnou anténu 0,1 mm. Je možné u el. ohradníku I- Trainer použít původní anténu 0,1 mm do doby trvalého přerušení obvodu.

Luboš Karmín, 23. 05. 2018 Reagovat

Dobrý den, u značky iTrainer lze použít vždy jen drát o původní tloušťce. Silnější drát u této značky nelze napojit, jelikož by odpálil základnu. Původní anténu o tloušťce 0,1 mm tedy můžete použít.

Elektro-Obojky.cz ®, 28. 05. 2018 Reagovat

Dobrý den,
máme 17 a 12 leté psy.Celý život perfektně vycvičené a poslušné.Bohužel poslední dobou máme dojem,že ten 12 letý hůře slyší(není ůplně hluchý).Je ve výborné kondici,běhá.Uslyší prosím píštalku?...Děkuji za informaci a přeji krásný den

Jana, 26. 05. 2018 Reagovat

Dobrý den, i v tomto případě by pes slyšet píšťalku měl, pokud není zcela hluchý.

Elektro-Obojky.cz ®, 28. 05. 2018 Reagovat

Dobry den zakoupil jsem u vas elektricky ohradnik ,po pul roce prestal fungovat obojek muzu to reklamovat ..dekuju za info

martin vales, 02. 06. 2018 Reagovat

Dobrý den, samozřejmě můžete. Můžete ještě zkusit vytvořit ze zbylého drátu zkušební obvod, např. 3-4m do kruhu či čtverce a takto zjistit, zda je chyba v drátu, či v samotném obojku s přijímačem.

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 06. 2018 Reagovat

- nedávno jsme se přestěhovali a začala po našem odchodu kňučet. Zajímalo by mne, jestli obojky reagují i na kňučení a případně prosím nějaký doporučit.

Michaela, 03. 06. 2018 Reagovat

Dobrý den, záleží o jak hlasité kňučení se jedná. U obojků, které reagují na zvuk lze zvýšit intenzitu snímání, tudíž by kňučení snímat měly.

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 06. 2018 Reagovat

Dobrý den,
koupila jsem nový obojek, ale nekomunikuje mi s původní základnou iTrainer W227, nepíská ani při kontaktu s drátem. Původní starý obojek funguje. Nevím jak základnu s obojkem spárovat. Poraďte, děkuji

Eva Moravcová, 30. 06. 2018 Reagovat

Dobrý den, chtěl bych zakoupit ohradník Reedog FX-300. Pozemek má obvod cca 200m. Jaký drát je vhodné dokoupit a není problém pokud povedu drát místy za drátěným plotem? Tudíž plot bude mezi drátem a pejskem. Má to nějaký vliv na nastavenou zónu? Děkuji za doporučení. Jan Milián

Jan Milián, 05. 07. 2018 Reagovat

Dobrý den, potřeboval bych doporučit vhodný a hlavně spolehlivý elektro-obojek na potlačení štěkotu našeho psa především v nočních hodinách a v době, kdy nejsme doma. Pes se pohybuje po dvorku a štěkotem obtěžuje hlavně sousedy v okolí. Měl jsem na zkoušku zapůjčený od známého obojek od firmy Petrainer (domnívám se, že to byl model PET 850) s možnostmi nastavení jak intenzity, tak i citlivosti, ale ten na něj bohužel nějak nefungoval a to ani když byl nastavený na nejvyšší hodnoty. Ani vibrace, ani el.impuls se při jeho štěkotu nespustili. Ale byl již používaný předchozím majitelem na menší hladkosrsté plemeno a tak nedokážu posoudit jeho funkčnost pro mé plemeno (fenka Zlatého retrívra cca.8 let stará, váha cca.30kg). Bohužel ho náš pes nakonec při jednom svém "výletu" utrhl z obojku a ztratil. Proto bych také preferoval takový, kde je pokud možno el. čidlo lépe připevněno k obojku. U výše zmíněného modelu byl připevněn pouze šroubky na plastovém obojku a to mi připadá nedostatečné.

Předem děkuji za doporučení. Obojek samozřejmě plánuji následně u Vás zakoupit.

S pozdravem Marek.

Marek, 11. 07. 2018 Reagovat

Kde najdu rozmery pelisku? Kolik cm je L, XL??? Dekuji

Lada Macejovska, 29. 07. 2018 Reagovat

Dobrý den, Lado,
rozměry najdete v přehledné tabulce u každého produktu, stačí myší srolovat stránku dolů.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 07. 2018 Reagovat

Dobrý den, koupila jsem si u vás protištěkací obojek Petrainer PET 852, po výměně baterie obojek nereaguje na psí štěkot. Když se vloží baterie ( typ baterie je stejná jako původní ), tak to zapípá, když se foukne do mikrofonu, tak se ozve dlouhý pískot, při volitelnosti citlivosti se ozývají krátké pískoty, ale když pes štěká, tak obojek nereaguje. Můžete mi prosím poradit, co dělat, zda to nějak vyčisti apod.
Děkuji za odpověď

Ema Plánková, 05. 08. 2018 Reagovat

Dobrý den,
pokud je vložena zcela nová baterie a obojek i přesto vydává tyto zvuky, zkuste zvýšit intenzitu obojku. Doporučujeme nastavit intenzitu zhruba na střed.

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 08. 2018 Reagovat

Dobrý den , potřebovala náhradní krabičku na obojek značky i TRAINER HT-026, ten co se dává no obojek.Jestli se nechá koupot samostatně.Celý ohradník již máme. Děkuji s pozdravem Simandlová

Jana Simandlová, 09. 09. 2018 Reagovat

Dobrý den,
zakoupili jsme si protištěkaci obojek PET 853.Máme dvouletého labradora.Zkoušeli jsme diody kratší i delší,obojek však ne vydává žádné zvuky ani impulsy.Pes si vesele vyštěkává dál.Když to zkouším sám podle instruktážního videa,tak obojek vydává zvuk i impulsy.Můžete nám prosím poradit?Doufáme,že jsme nevyhodili peníze zbytečně.

Děkujeme za odpověď.Sedláček

Miloš sedláček, 21. 09. 2018 Reagovat

Dobrý den, u obojku je potřeba nastavit jeho intenzita pomocí tlačítka. Ideální je zhruba střed, záleží jak hlasitý štěkot psa je. Tento krok nastavení intenzity by měl dopomoci aby obojek správně fungoval.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 09. 2018 Reagovat

Dobrý den mám 7mesicni stredoasijatku neustále večer štěká přes den to jde potřebovala bych poradit jaký obojek by byl vhodný děkuji

Hana, 15. 10. 2018 Reagovat

Dobrý den, záleží zda budete požadovat obojek pouze pro domácí využití, či požadovat také vodotěsnost. Dále také jaké funkce budete požadovat, zda ultrazvuk, vibrace, zvuk, či el.impulz. Základním modelem je např. Patpet 772S

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 10. 2018 Reagovat

Dobrý den. Možná hloupá otázka ale chci se vás zeptat jestli může mít pes při používání obojku Petrainer PET998DR košík?
Předem děkuji za odpověď. Bartošová

Bartošová M., 08. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, je potřeba ohlídat, aby byl přijímač v tomto případě otočen zezadu na krku, aby nenarážel při pohybu psa o kovový košík.

Elektro-Obojky.cz ®, 08. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den.Mám prosbu ohledně dvířek pro psy.Nějak se nemůžu zorientovat a proto to nechám na vaši úvaze.Fakta.
-jezevčík 8 kg-v kohoutku cca 30 cm-šířka hrudníku 18 cm.Dveře jsou plastové,přesněji řečeno,deska mezi zesílenými rámy.
Její tloušťku můžu jen odhadovat-1 cm.Na výšku mám k dispozici 28 cm,šířka neomezená.O čipové otvírání nemám zájem,ale
cena mě nelimituje.
Děkuji za radu.
Němeček

Jaromír Němeček, 10. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, mohu Vám doporučit tento model klasických manuálních dvířek, odpovídající Vašim potřebám: https://www.elektro-obojky.cz/dvirka-pro-psy-a-kocky/dvirka-staywell-777-original-stribrne

Elektro-Obojky.cz ®, 12. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, , lovecky vedený chesapeake bay retriever (45 kg) při odložení na stanovišti kňučí, kníká a někdý i lehce poštěkává (s několika rozhodčími jsme se shodli, že toto není ani tak zlozvyk, jako spíš projev vložené chuti a "nadrženosti" na práci, ovšem pro potřeby myslivosti a hlavně složení zkoušek z výkonu, absolutně nepřípustný projev). Dá se protištěkací obojek anebo výcvikový obojek u kterého je protištěkací funkce použít ke korekci tohoto projevu. Pes štěkat = hlásit u ulovené zvěře musí, proto se bojím, zdali by případné použití obojku nevedlo k tomu, že se hlásit odnaučí. Dále mě zajímá, zdali obojek je schopen zaznamenat právě jen to knučení a kníkání? Jak se potom projevuje korekce? Je to impuls anebo jen zavrnění? V minulosti jsme používali výcvikový obojek Petrainer PET619, ten se nám ale rozloučil, proto zvažujeme koupi nového, u kterého navíc potřebujeme možnost silného impulzu na větší vzdálenost (pes má občas tendenci zmizet do houštiny, zvlášť, když navětří srnčí nebo černou a ani maximalní impulz 2-3x za sebou ho v ten moment nezastaví). Děkuji za info a radu

Soňa Hrušková, 14. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, kombinovanou možnou variantou může být výcvikový obojek s protištěkacím módem. Model Reedog MX-1200 Sport No Bark.
U kňučení a kníkání záleží jak hlasité je, v tomto případě by lépe pak pomohl spíše přímo protištěkací obojek. Různé obojky mají různé typy korekce, vibraci/zvuk/impulz či pouhý ultrazvuk. Můžeme mrknout do naší široké nabídky protištěkacích obojků, popřípadě zavolat či skrz email a rádi Vám blíže poradíme!

Elektro-Obojky.cz ®, 14. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den,
sháním náhradní baterii do el. obojku Aetertek AT-211
PL552535/3,7V 400mAh
Můžete mi něco nabídnout?
Děkuji.

Marek, 14. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, obojek AT-211 je starším modelem, i přes to by měl jít využít tento typ akumulátor: https://www.elektro-obojky.cz/akumulatory-do-vycvikovych-obojku/akumulator-do-prijimace-aetertek-at-211-mini

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, mám ohradník Canifugue, po zapnutí vysílač pípá, dříve pípl pouze jednou a dioda zůstala svítit. Myslím,ze došlo k přerušení anténího drátu?

Novák

Vratislav Novák, 22. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den, jakou barvou prosím svítí dioda? Ověřit přerušení drátu můžete tak, že s obojkem a přijímačem projdete prostor, kde je umístěn drát a budete pozorovat jak obojek reaguje v těchto místech. Můžete také udělat zkušební obvod,ze zbylého drátu, např. 1m x 1m a vyzkoušet obojek s přijímačem takto.

Elektro-Obojky.cz ®, 23. 11. 2018 Reagovat

Dobrý den,

máme roční fenu RTW, na procházky chodíme mimo město (pole, les), aby se pes pořádně proběhl na volno. Poslední dobou co přešla do puberty utíká za zvěří a nejde ji odvolat na první dobrou. Vrátí se až po chvilce. Rádi bychom pořídili nějakou lokalizaci, ať se nemusím bát, že se jednou zaběhne o kus dále a nevrátí se. Jen nevíme, zda by nám stačil GPS obojek popřípadě jaký a nebo zda máme pořídit rádiový obojek.

Předem děkuji za odpověď

Natálie Zernerová, 07. 12. 2018 Reagovat

Dobrý den, pro dobrou lokalizaci je vhodná např. GPS značky Tractive. Funguje tak, že si stáhnete aplikaci do telefonu, založíte profil, zaplatíte předplatné a spárujete zařízení GPS s aplikací a poté je možné sledovat pohyb psa. Tractive má různé balíčky předplatného, můžete si vybrat právě ten, který co se týče zahrnutých služeb využijete.

Elektro-Obojky.cz ®, 07. 12. 2018 Reagovat

Dobrý den, mám zakoupený el. obojek zn. Pet998DR-B 1 pro 1, bohužel jsem při venčení pravděpodobně vytratila z kapsy dálkový ovladač. Lze zakoupit samostatně? děkuji za odpověď

Vlasta Krištofová, 07. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den, ano vysílačka se dá samostatně dokoupit v liště "Příslušenství" přímo u produktu PET998DR.

Elektro-Obojky.cz ®, 08. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den, před více než rokem jsem si od Vás zakoupila elektrický obojek proti štěkání PET 854 na NO 1,5 roku stará. Fena zvesela štěká i přes obojek a já jsem s toho neštastná, známá mi poradila, že mám asi krátké hroty, proto jsem si objednala hroty 12 mm. Myslíte, že by to mohlo pomoci mému problému? Navíc si nejsem jistá, že obojek funguje, protože podle návodu když přiložím plastovou zkoušečku na hroty tak se nerosvítí kontrolka, jak je uvedeno v návodu. Jde vyzkoušet funkčnost i jinak? Děkuji

Jiřina Koudelíková, 14. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den, ano elektrody by měly pomoci vyřešit tento problém určitě. Důležité je také správné upevnění obojku tak, aby elektrody byly v kontaktu s kůží psa. Můžete také zvýšit intenzitu přímo na obojku pomocí kolečka.

Elektro-Obojky.cz ®, 14. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den, uvažuji o koupi Canicalm spray pro 11 letou fenku boloňáčka. Bere však léky na srdíčko-nedomykavé chlopně.Je tento spray pro ni vhodný?Nebo navrhujete obojek na zvuk? Obojku s elektr. impilsem bych se bála. Děkuji

Věra Čermáková, 16. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den, sprejové a ultrazvukové obojky jsou nejšetrnější volbou na odnaučení psa štěkat v nežádoucích momentech. Můžete tedy vybrat jak sprejový, tak ultrazvukový typ obojku.

Elektro-Obojky.cz ®, 17. 01. 2019 Reagovat

Čtyřletý irský setr, při pohybu v revíru (členitý terén - mlaziny a pod.) nemá stále ještě upevněné klidy před zvěří, především zajíci v některých případech i srnčí. Jedná se o ne zas tak zcela časté excesy, ale pokud zmizí z vůdcova zorného pole (a to je opravdu setina vteřiny) štve do poměrně velkých vzdáleností. Vždy se po štvanici spolehlivě vrací, nicméně tento stav je neudržitelný a ve čtyřech letech už by měl být pes dostatečně "ochozen" a na zvěř by měl reagovat již úměrně . Proto uvažuji o elektronickém výcvikovém obojku ovšem vzhledem k svým finančním možnostem, vzhledem k tomu že by byl užíván k eliminaci štvaní (třeba i uměle navozeného) tedy předpokládám, že doba po kterou by se využil by nebyla příliš dlouhodobějšího charakteru a zejména by obojek měl být bezpečný zejména z hlediska zachycení se o větve a podobně při štvaní.............a pochopitelně by měl být i vodovzdorný --Dokázali by jste mi prosím poradit nějaký typ obojku, který by pro tyto účely byl použitelný ? Děkuji G.

setr, 18. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den, můžete nám zaslat email na info@elektro-obojky.cz abychom se domluvili na všech potřebných parametrech blíže :-)

Elektro-Obojky.cz ®, 18. 01. 2019 Reagovat

Dobrý den,
máme před dvěma lety koupený elektronický obojek Petrainer PET619. Bokužel odešla baterie v ovladači. Obojek nám plně vyhovuje. Je možné nechat baterii vyměnit? nemo jen zakoupit samotný ovladač a spárovat ho s naším obojkem? Předem děkuji za odpověď. Pavla Lehká

Pavla Lehká, 11. 02. 2019 Reagovat

Dobrý den, vzhledem k tomu, že je obojek již zřejmě mimo záruční dobu, jednalo by se o servis. Buď nám jej můžete zaslat právě k servisu, či zakoupit novou vysílačku. Obě možnosti mohou být využity. Baterie je spotřební zboží, tudíž se časem vždy "opotřebuje".

Elektro-Obojky.cz ®, 11. 02. 2019 Reagovat

Dobrý den. Rád bych se dotázal, zda jde u obojku Patpet 772S skutečně zcela vypnout zvuková korekce.
Předem děkuji za odpověď.

Jan Kašpar, 11. 03. 2019 Reagovat

Dobrý den, ano, u tohoto obojku lze zvuková korekce zcela vypnout.

Elektro-Obojky.cz ®, 12. 03. 2019 Reagovat

Mám dva psy, kteří štěkají samy o sobě hodně a navíc ještě závodí, který víc. Zakoupila jsem tedy 2x PETRAINER 852, který podle internetu má reagovat pouze na vibrace a nikoli na zvuk. Ale psům se při štěkání nic neděje, já alespoň nic nepozoruji. Ale už několikrát dostali ránu, když žrali. TO ZNAMENÁ, ŽE JE NĚCO ŠPATNĚ. Poradíte mi něco?

Vítězslava Hauserová, 01. 04. 2019 Reagovat

Dobrý den,

obojek Petrainer PET852 reaguje na zvuk, nikoliv na vibraci hlasivek. Schéma korekce je následující: První dva stupně jsou pouze varovná zvuková upozornění. Dalších 5 je postupně narůstající impulz a zvukový signál. Takže může chvíli trvat, než pes zareaguje.
Pokud se obojek spouští při žraní, zkuste snížit citlivost obojku na zvuk.

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 04. 2019 Reagovat

Dobrý deň chcem sa spýtať aký obojok by ste mi poradili pre môjho psa? Je to fenka ma 5rokov váži 13,5kg je to kríženec. Mám problém bývame v paneláku na prvom poschodí keď ju pustím na balkón steká na okolo idúcich psov a aj na ľudí ktorí sa jej nepáčia. Ďakujem Šupakova

Zdenka Supakova, 06. 04. 2019 Reagovat

Dobrý den,

pro Vaše pejska bychom doporučili obojek Petrainer PET850. Jedná se o nabíjecí obojek, který reaguje na vibraci hlasivek, takže se zamezí spuštění okolními zvuky. Obojek je vodotěsný, takže může být použit i v dešti.
https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/petrainer-pet850

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 04. 2019 Reagovat

Prosím o radu, jaký typ elektronického obojku je vhodný pro půlroční fenku labradora. Potřebuji ji odnaučit skákání na návštěvy a při procházce i na kolemjdoucí. Děkuji Jana

Jana Krátká, 12. 04. 2019 Reagovat

Dobrý den, v tomto případě by měl stačit základnější model https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/petrainer-pet998dr

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 05. 2019 Reagovat

Dobrý den,
uvažuji o koupi kočičích dvířek na čip. Náš kocour již je očipovaný, lze dvířka spárovat s již implementovaným čipem? Děkuji

Petra Cihlářová, 15. 04. 2019 Reagovat

Dobrý den, dvířka reagující na mikročip lze spárovat buď s již implementovaným čipem, případně s čipem v přívěsku, který lze u nám zakoupit.

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 05. 2019 Reagovat

Dobrý den, mám 8leteho Jack Russell teriér a potřebovala bych nějaký kvalitni a spolehlivý protistekajici obojek, tak jsem objednala obojek Dogtra iQ No Bark a chtela bych se zeptat jestli tenhle druh je dobry. Byl docela drahý ale nikde jsem moc nenašla recenze ale podle specifikace se mi líbil dekuji

Kristýna Kolegarova, 31. 07. 2019 Reagovat

Dobrý den, tento obojek je velmi kvalitní. Při správném nastavení určitě nebudete mít žádný problém. Pokud by Vám přeci jen nevyhovoval, můžete využít naší 30-ti denní lhůtu na vrácení, případně výměnu zboží.

Elektro-Obojky.cz ®, 05. 08. 2019 Reagovat

Dobrý den, potřebovala bych koupit dvířka pro kočky do dvojitého skla. Máme mainské mývalí, takže potřebujeme větší otvor. Koček máme šest a průchod je z bytu do catia, takže nehrozí vstup cizích koček, takže není nutný mikročip. Navíc naše kočičky nerady obojky. Mohli byste mi prosím poradit vhodný výrobek? Děkuji R.Ježková

Renata Ježková, 31. 07. 2019 Reagovat

Dobrý den, záleží, jak přesně velký průchod potřebujete. S větším otvorem nabízíme například tyto dvířka https://www.elektro-obojky.cz/dvirka-pro-psy-a-kocky/dvirka-staywell-270-pruhledne

Elektro-Obojky.cz ®, 05. 08. 2019 Reagovat

Dobrý den, mám dva psy. Mladší z útulku, nenapravitelný "útěkář" za zvěří. Pořídila jsem mu elekronický obojek a ač elektriku nepoužívám, stačí pouze zvukový impuls, někdy vibrace je z něj "vzorňák". Druhý starší pes je fena JRT a má lehčí formu epilepsie /jednou za 2-4 měsíce špatná stabilita a třas trvající cca 2 minuty/. Absolutně neposlouchá pokud je v dosahu nějaké zvíře, které může honit a nejlépe zakousnout. Myši, krtci, ptáci, kočky, zajíci... běží prostě pryč a její jedno, jestli běží zrovna přes silnici nebo koleje. Chci se zeptat, zda by jí ublížila vibrace? Vyzkoušela jsem a na zvukový impuls absolutně nereaguje, ale na vibrace, už reaguje dobře. Všude čtu, že elektronické obojky jsou pro epileptiky nevhodné. Mám dojem, že úplně klasická epilepsie u ní nikdy nebyla a elektriku bych používat nechtěla. Myslíte, že můžu obojek pořídit nebo raději ne? Děkuji za odpověď.

Hana Štěpánová, 25. 08. 2019 Reagovat

Dobrý den,

určitě doporučujeme u psa s epilepsií konzultaci s veterinářem. Použití impulzů není vhodné určitě, avšak bohužel netušíme, zda nemůže záchvat vyvolat i vibrace.

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 09. 2019 Reagovat

Dobry den potrebuji poradit zda je vubec vhodny protistekaci obojek a kdyz tak jaky.Mame 10 letou jack rassl. ktera hodne steka a vyje v aute pri jakem koli zastaveni a pribrzdeni.Posledni dobou je to horsi.Dekuji Iva Kohoutkova

Iva Kohoutkova, 25. 08. 2019 Reagovat

Dobrý den,

s tímto bohužel nemáme žádné zkušenosti. Doporučila bych v tomto případě konzultaci s výcvikovým centrem. V případě, že Vám obojek doporučí, podívejte se na tento typ: https://www.elektro-obojky.cz/obojky-proti-stekani/petrainer-856
Reaguje na vibraci hlasivek a je tedy minimalizováno riziko nechtěného spuštění okolními zvuky, což by se při užití v autě mohlo stát.

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 09. 2019 Reagovat

Dobrý den, máme v rodinném domě dva psi, oba dva papírový boloňáčci, bohužel se z jednoho vyklubal čistokrevný ořech připomínajícího pudla. Oba dva psi neustále štěkají, obzvlášť když nejsme doma nebo, když náš vítají a už z toho dost šílíme. Zvažujeme koupi protištěkajících obojků, avšak se maminka bojí, že psi utrpí psychickou újmu a budou třeba smutní nebo se začnou chovat jinak. (kromě štěkání jsou to zlatíčka) Osobně si myslím, že to je hloupost, ale nerad bych jim ublížil.

Děkuji moc za odpověď

Matej Svihlik, 02. 09. 2019 Reagovat

Dobrý den,

Pro takto malé psíky Vám mohu doporučit speciálně upravený obojek se zvukovým upozorněním a následným impulzem. https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/canicalm-small
Případně, pokud se maminka bojí, můžete vybrat obojek sprejový https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/petsafe-little-dog

Elektro-Obojky.cz ®, 06. 09. 2019 Reagovat

Dobrý den. Máme psa Rhodéský ridgeback, bude mu rok a váží 41 kil. Chceme pořídit elektronický obojek, v terénu neposlouchá na přivolání a skáče na lidí, na kolo...Prosím o radu jaký pořídit. Nevím co znamení síla impulsu, vidím tam docela velké rozdíly v číslech.
Máme představu cenu do 3 tisíc kč, cca.500 metru nebo víc a vodětěsnost nebo voděodolnost.
Děkuji moc za odpověď.

Lívia Matějů, 12. 09. 2019 Reagovat

Dobrý den, do ceny 3000 kč bohužel plně vodotěsný obojek nemáme. Pokud by Vám stačil obojek odelný pouze ptoi slabému dešti, doporučuji tento https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/patpet-776
Pokud chcete obojek vhodný ke koupání, nejlevnější variantou je tento https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/aetertek-at-918c

Elektro-Obojky.cz ®, 12. 09. 2019 Reagovat

Prosím o radu, zda použít obojek proti štěkání a jaký. Máme border kolii - pes, 4 roky, 16 kg. Na dvoře v noci štěkal, hlavně na kočky. Snažili jsme se ho to odnaučit, chodili jsme za ním a ukazovali, že se nic neděje, že má být ticho, nešlo to. Pořídili jsme protištěkací budku, fungovala výborně asi půl roku, pak si na ni zvykl a vůbec mu nevadí, štěká klidně dál. Proto jsme ho ze dvora vzali domů. Štěká bohužel i doma, máme malé dítě a druhé se brzy narodí, budí nás. Pomohl by obojek? Trochu se bojíme, co to s ním udělá, je to paličák, ale taky citlivka, dost se bojí různých zvuků a předmětů.
Děkuji.

Lucie Přívětivá, 11. 10. 2019 Reagovat

Dobrý den,

protištěkací obojek by určitě mohl pomoci. Pokud necháte pejska doma, doporučuji tento obojek, který umožňuje korekci zvukem, vibrací a impulzem. Nastavení můžete libovolně měnit. https://www.elektro-obojky.cz/obojky-proti-stekani/petrainer-856
Pokud se rozhodnete dát psa zpátky ven, pak je vhodný tento reagující na vibraci hlasivek a je tak vyloučeno spuštění jiným psem či zvuky https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/petrainer-pet850

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 10. 2019 Reagovat

DOBRY DEN,
JDE PŘIKOUPIT NOVÝ OBOJEK PRO PETRAINER PET 803 S NABÍJEČKOU?

JIRI MOUDRY, 16. 10. 2019 Reagovat

Dobrý den,
samozřejmě máme v nabídce i jednotlivá příslušenství.
Přijímač a nabíječku zakoupíte pod těmito odkazy:
https://www.elektro-obojky.cz/nabijecky-a-zdroje-ohradniku/usb-nabijecka-pro-ohradnik-petrainer-pet803
https://www.elektro-obojky.cz/prijimace-pro-ohradniky/obojek-a-prijimac-petrainer-pet803

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 10. 2019 Reagovat

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dvířka pro psy. Máme labradorského retrievra (45kg) a teď nám přibyl kříženec jezevčíka a yorkshira (cca 5kg). Je možné použít jedny dvířka pro oba psy ? Pokud ano, tak bych potřeboval poradit rozměry a výšku umístění. Děkuji za odpověď.

Martin Patka, 08. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,

při umisťování dvířek by spodní hrana měla být ve výšce spodní části hrudníku. Pokud byste tedy kupovali jedny dvířka pro oba psy, musely by být opravdu hodně velká, aby jimi pohodlně prolezl jak jezevčík, tak labrador. Pokud by byla příliš nízko nebo malá, hrozí riziko, že se labrador poraní nebo dvířka zničí. Volila bych tedy variantu dvou typů dvířek.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den, mám manuální dvířka pro kočku staywell 500, ale začla k nám chodit cizí velká kočka britka. Uvažuji o koupi dvířek, kterými projde jen má kočka, i když ta cizí bude do nich bušit hlavou zvenku. Stačila by magnetická dvířka staywell 400, nebo potřebuji dvířka s čipem, jako sureflap? Děkuji za odpověď.

Pavla Matoušová, 12. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,

dvířka Staywell 400 fungují pomocí malého přívěšku, který má kočka na obojku. Pokud Vaše kočka obojek nenosí a je čipovaná, pak můžete použít dvířka Sureflap nebo dvířka PetSafe s mikročipem.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,doporučte prosím výcvikový obojek pro 4letého slovenského čuvače.Je to pes,cca 45kg hodně chlupatá hříva,velice temperamentní.Časté procházky po lese.Na přivolání reaguje velice "vlažně".
Díky

Kaplan Vladimír, 20. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,
pro použití v lese jsou velmi vhodné výcvikové obojky značky Sport dog. https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/sportdog-sd-875e

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,
existují i protištěkací obojky pro malinké pejsky? Jedná se o malého jorkšírka 1,5kg.
Děkuji.

Hrubantová, 22. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,

vůbec nejmenším protištěkacím obojkem je tento typ https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/canicalm-small
Použití všech elektronických obojků je vhodné od 6-ti měsíců věku psa.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,chci koupit elektronický obojek pro mého vlkodava,ale nevím si rady jaký mám vybrat. Je to sice hodné zlatíčko,ale zvědavý a sousedi tak trošku netolerantní. Což při jeho velikosti chápu. Děkuji za odpověď. Sakařová

Jitka Sakařová, 25. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na našem chatu nebo infolince a rádi Vám s výběrem vhodného typu pomůžeme.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den. Mám belgického ovčáka (20 kg), která má lovecké pudy (pronásleduje zvěř). Nyní používán d-control 200 mini, reaguje pouze při klidu. Při kontaktu se zvěří žádná reakce na obojek. Prosím o radu, doporučení nového výcvikového obojku. Preferuji dosah na delší vzdálenosti.

R, 27. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,

doporučila bych Vám tento typ, využívaný také při naháňkách https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/aetertek-at-918c

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den, mám 8 měsíčního jezevčíka, kterého učíme základní povely - ke mně, sedni, za odměnu, což se osvědčuje, ale stejně si někdy postaví hlavu a i když něco dobrého v ruce, prostě nepřijde a čeká, až přijdu já. Také se mi už 2x stalo, že nám utekl za stopou zvěře a to se ho člověk nedovolal. Proto uvažuji o koupi elektro obojku, abych ho mohla volně pustit na procházkách. Už jsem obojek používala u německého ovčáka, ale velmi vadilo, že když byl ovládač dlouho v klidu, musel se aktivovat a až potom dát nějaký impulz- vibrace, zvuk nebo výboj, což chtělo velmi rychlé reakce. Proto bych se chtěla zeptat, jestli to mají takto nastavené všechny obojky nebo který byste mi doporučili? Velmi děkuji, S pozdravem, Hana

Hana Suchardová, 28. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,

všechny typy výcvikových obojků po chvíli nepoužívání upadnou do tzv. standby modu a tedy se uspí.
Pro aktivaci je třeba 2x zvolit korekci. Pro jezevčíka bych doporučila tento český obojek, kde je každá úroveň impulzu zvlášť na tlačítku, takže nic nikde nemusíte nastavovat https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/elektronicky-vycvikovy-obojek-dogtrace-d-control-easy-mini

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobry den,
Máme na zahradě 2 cestovatele. Během 1,5 měsíce nám zdrhli 5 krát a způsobily sousedům škodu na pletivu (velké díry ) . Bylo nám doporučeno pořídit elektronicky ohradník.
Potřebujeme poradit.
2 velké psy, 50 a 80 kg. Prostor kde se nacházej, je oplocen pletivem. 2 psi boudy se nacházejí v těsné blízkosti pletiva, které nejdou přestěhovat.
Doporučte nám nějaké řešeni .
Děkujeme Vám za radu a nabídku.
S pozdravem
S Duran

Sergio Duran, 29. 11. 2019 Reagovat

Dobrý den,

ohradník bychom doporučili PetSafe přímo určený pro velké psy https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/petsafe-ohradnik-pro-velke-psy. V případě, že potřebujete poradit s instalací, napište nám prosím email s nákresem Vašeho pozemku a se zakreslením, kde potřebujete pozemek zabezpečit.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den,
vzali jsme si fenku křížence labradora z útulku. Je stará 20 měsíců a nemůžeme se dobrat výsledků ve výcviku. Na cvičák sme chodili půl roku a stále táhne na vodítku, Vyjíždí na ostatní psy a opět začala utíkat. Nemá problém podlézt,přeskočit nebo podhrabat se. Toto byl velký problém ze začátku a přestala s tím, ale bohužel po šesti měsících to dělá znovu. Chodíme na procházky, unavujeme fyzicky i psychicky. Pokroky sice byly, ale tak nějak se to zaseklo a nemůžeme se posunout dál. Můžete mi doporučit obojek a ohradník? Ohradník by nám stačil pouze asi na dvě strany zahrady, ale nevím zda je to možné.
Děkuji

hablova ji, 10. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den,

pokud máte obvod do 800m, můžeme doporučit tento ohradník s 8 nastavitelnými úrovněmi impulzu, což je velmi výhodné, jelikož můžete úrovně měnit dle potřeby https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/pet-at-school
Proti tahání na vodítku je nejlepší variantou postroj proti zahání, který má upnutí na hrudníku psa a při zatáhnutí stáčí psa směrem k Vám a nemůže tak dále pokračovat v pohybu v před https://www.elektro-obojky.cz/postroje-pro-psy/postroj-pro-psy-proti-tahani-easywalk
Výcvikový obojek by ve Vašem případě stačil tento https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-obojky-dogtrace/dogtrace-d-control-400

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den,
objednala jsem si obojek Remote Pet training Collar - včera jsem si ho vyzvedla a uvedla jsem ho do provozu, zatím jsem ho nepoužila - ale zjistila jsem, že když pohnu přijímačem (krabičkou co je na obojku) tak v něm chrastí, jako kdyby bylo něco uvolněné - je to v pořádku? Pokud ano, nebude ten zvuk vadit psovi? děkuji za odpověď Jitka Kuncová

Jitka Kuncová, 14. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den,

zakoupila jste nejlevnější a nejzákladnější výcvikový obojek. V tomto případě se jedná o vibrační pružinku, která nemá tak kvalitní upevnění jako dražší zařízení. Přijímač je tedy v pořádku. Pokud byste zaznamenala, že pejskovi zvuky vadí a snaží se například obojek z krku sundat, můžete jej do 30-ti dnů od převzetí vrátit a vyměnit za dobíjecí zařízení, které má jiné zpracování.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den, mám křížence am. stafordšír x belgický malinois, aktivní pes, zvyklý na každodenní pohyb venku, 5 let, 32 kg, nehoní zvěř, výcvik bez problémů, s jedinou výjimkou - nesnáší ostatní psy a okamžitě jde do konfliktu. Jaký obojek mi můžete doporučit?
Děkuji

Otakar Jaroš, 23. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den,
doporučili bychom tento obojek https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/aetertek-at-918c
Má dosah 550m, je vodotěsný, dobíjecí a úroveň nastavujete otočným kolečkem, což Vám umožní rychlou reakci v případě potřeby.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den. Dá se koupit nějaký elektrický obojek na psa který by fungoval jako výcvikový tak i jako ohradnikovy? Děkuji.

Vlastimil Tehan, 28. 12. 2019 Reagovat

Dobrý den,

kombinaci ohradníku a výcvikového obojku nabízí zařízení Reedog FX-500 https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/reedog-fx-500-ohradnik-a-vycvikovy-obojek

Elektro-Obojky.cz ®, 10. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,
již delší dobu přemýšlím nad elektronickým obrubníkem / neviditelný plot pro psa.
Vlastním výcvikový obojek Aetertek AT-918C, jedná se o ,,stejný systém"? Drát je vysílač a obojek je přijímač?
Jaké jsou možnosti v obrubníku, když v blízké rodině máme lidi s tzv. ,,budíkem" na srdci kdy tito lidé nesmějí používat např. magnety, indukční vařič, nebo klasickou svářečku s el. obloukem. Je možné neviditelný obrubník používat?
Předem Děkuji

Viktor Zemek, 10. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,

výcvikový obojek a ohradník jsou dvě různé věci. Výcvikový obojek funguje tak, že pomocí vysílačky v ruce posíláte korekci do obojku. Elektronické ohradníky jsou dvojí: 1. bezdrátový - základna připojená do sítě vysílá kruhový signál a při opuštění tohoto kruhu vyšle impulz do obojku 2. drátový - ze základny, která je připojena do sítě, je veden drát v místě, které chcete zabezpečit, případně podél celého pozemku a jakmile se k drátu pes přiblíží, je vyslán impulz do obojku. Pokud se drátu tedy někdo dotkne, nic se nestane.

Elektro-Obojky.cz ®, 13. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den, mám dotaz ohledně elektrického plotu pro psy. Na zahradě nemůžeme mít klasický plot a slyšela jsem, že lze natáhnout jen ten elektrický (neviditelný). Je to možné? Nebo to je určené vyloženě ke klasickému plotu či na místa, kam pes nesmí (zahrádka, atp.) Pro středně velké plemeno psa. Předem děkuji za odpověď.

Karolína, 11. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,
elektronický ohradník je určen pro psy a kočky. Existují typy bezdrátové (základna napojená do sítě vysílá kruhový signál a při opuštění tohoto kruhu vyšle impulz do obojku) nebo drátové (natáhnete drát tam, kde chcete zabezpečit pozemek a při přiblížení psa k drátu vyšle impulz do obojku.

Elektro-Obojky.cz ®, 13. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den, potřebuji obojek, který bude fungovat proti vití psa. Používáme Petrainer PET852, ale ten reaguje pouze na štěkání.
Díky moc za radu.

Jaroslav, 13. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,

napište nám prosím email, jakého psa máte, zda jich máte více nebo je jen jeden a zda je doma nebo venku a my se Vám pokusíme nabídnout vhodný typ.

Elektro-Obojky.cz ®, 14. 01. 2020 Reagovat

Dobry den prosim o radu kupila,som si protistekaci obojek mam nemeckeho ovcaka,strasne steka mam obojek pet 850 vubec nepomaha pes ma dlouhou srst asi proto vite o necem lepsim dekuju za,radu.

Maria Matesova, 15. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,

tento obojek reaguje na vibraci hlasivek a je tedy nutné, aby byl oboje správně nasazený na hlasivkách a nastavena správná citlivost.
Případně mohu nabídnout tento typ https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/dogtrace-d-mute-light

Elektro-Obojky.cz ®, 30. 01. 2020 Reagovat

Mohli byste mi prosím doporučit výcvikový obojek pro špringeršpaněla - 4měs., je velice živí. Sice se jedná o střední plemeno, ale vzhledem k tomu, že už nyní má 16kg, tak spíš s určením pro velké psy.
Ještě bych se ráda zeptala, zda elektronický výcvikový obojek PatPet T700 by byl vhodný a případně, zda jsou zde el. impulzy nějak odstupňované. Děkuji.

Pastorkova Eva, 25. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,

bohužel Vám obojek nyní doporučit nemůžeme, jelikož všechny elektronické obojky se smí používat až od 6-ti měsíců. Vyčkejte tedy prosím, až pejsek povyroste. Třeba nakonec nebude třeba :)

Elektro-Obojky.cz ®, 30. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,
mám ročního Liondoga, který utíká v lese za zvěří ,psy cokoliv se hýbe a nelze odvolat. A občas vrčí na psy bezduvodně. Poslouchá na přivolání jen pokud nemá nějaký podnět. Je velice paličatý. Jednu elektriku jsme mely a všechno bylo na maximum, ale pokud někam chce tak jde i když dostavá el.impulzy celou dobu co utíká kam nemá! Poradíte mi prosím co je nejlepsí za el.obojek.

Monika, 29. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den,

doporučila bych Vám tento typ s funkcí booster, která Vám umožní dát okamžitě silnější impulz v případě potřeby. https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/dogtra-arc-800

Elektro-Obojky.cz ®, 30. 01. 2020 Reagovat

Dobrý den, máme tříměsíční štěně louisianského leopardího psa. Nezvládá samotu, štěká a vyje. Podle sousedů i delší dobu. Můžete mi prosím poradit vhodný protištěkací obojek. Děkuji Matějovská

Bohumila Matějovská, 11. 02. 2020 Reagovat

Dobrý den,

bohužel Vám nyní nemůžeme doporučit vhodný obojek, jelikož se všechna tato zařízení, bez ohledu na typ korekce, smí používat u zvířat starších 6 měsíců. Vyčkejte tedy prosím. Pokud by štěkot trval i poté, obraťte se na nás prosím.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 02. 2020 Reagovat

Dobrý den, prosím o doporučení obojku pro malého pejska - yorkšírský teriér, váha 2 kg. Dokáže rozštěkat svým štěkáním všechny okolní psy, věk 9 měsíců. Děkuji.

Zdeněk Doubek, 13. 02. 2020 Reagovat

Dobrý den,
pro takto malé psy je nabídka omezená, jelikož musí být obojek speciálně upravený jak velikostí, tak nastavením. Doporučuji typ Canicalm small https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/canicalm-small

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 02. 2020 Reagovat

Prosím o laskavé sdělení, zda jde u vás zakoupit anténu k el. obojku Elite-Tek Model ET-9888.
V kladném případě prosím o její objednání.
Jsem s pozdravem a děkuji.

MUDr. Jiří Biolek
Havířská 146
43601 Litvínov

MUDr, Jiří Biolek, 16. 02. 2020 Reagovat

Dobrý den,

takový typ obojku jsme bohužel nikdy neměli v nabídce a nemůžeme Vám tedy v tomto případě pomoci.

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 02. 2020 Reagovat

Dobrý den mám roční kolii dlouhosrstou která na procházce utíká za zvěří a není možné ji přivolat. A tak uvažuji o elektronickým výcvikovým obojku. Poradili by jste mi jaký pořídit? Děkuji

Jana Strádová, 01. 03. 2020 Reagovat

Dobrý den,
v tomto případě bychom Vám doporučili tento dobíjecí, plně vodotěsný obojek s dlouhou výdrží baterie, určený pro pobyt v lese https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/sportdog-sd-875e

Elektro-Obojky.cz ®, 03. 03. 2020 Reagovat

Dobry den,mam dotaz k obujku k nevidelnemu ohradniku.Jiz dva roky ho používám.Pred tydnem baterie vybita.Koupila jsem jinou,po nacvaknuti hlasi vybito.Šla jsem koupit jinou,po minute hlásí opět vybito,tak jdu pro další a opet vybito.Nevěřím tomu ze vsechny tri baterky byly ze spatne serie.Jedna byla z jineho obchodu nez ty dvě.Nevíte cim by to mohlo byt?Děkuji za radu.Jsem už úplně bezradna,pač mi čuba vše ničí.

Michaela Slanařová, 24. 03. 2020 Reagovat

Dobrý den,

prosím informujte nás na naší emailové adrese info@reedog.cz jaký typ zařízení máte.

Elektro-Obojky.cz ®, 26. 03. 2020 Reagovat

Dobrý den, je možné si objednat a zároveň koupit další magnety u Dvířka Staywell 932 bílé na magnet?
Děkuji Petrovičová

Vanda Petrovičová, 26. 03. 2020 Reagovat

Dobrý den,

další magnety můžete zakoupit zde: https://www.elektro-obojky.cz/klice-k-dvirkum-pro-psy/2-magneticke-klice-pro-dvirka-staywell-400-a-900

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, jde dokoupit k elektrickému výcvikovému obojku i elektrický ohradník?

Sabina, 29. 03. 2020 Reagovat

Dobrý den,

dokoupit to samozřejmě lze, ale bude se jednat o dvě různá zařízení, nekompatibilní.
Jediné zařízení v naší nabídce, nabízející kombinaci výcvikového obojku a ohradníku je toto: https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/reedog-fx-500-ohradnik-a-vycvikovy-obojek

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, máme smečku 8 belgických ovčáků a 3 z nich o samotě neustále štěkají. Prosím poraďte mi nějaký účinný protistekaci obojek. Děkuji

Marie Terzievova, 12. 04. 2020 Reagovat

Dobrý den,

můžeme Vám doporučit tento produkt s dvojí detekcí, která umožňuje korekci štěkání i vytí a zároveň předchází nechtěnému spuštění jiným psem https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/reedog-no-bark-premium

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, máme kříženku border kolie a jezevčíka z útulku - 12 kg. Velmi často doma štěká na jakýkoli hluk od sousedů i z venku. A odejít z bytu byť jen s košem je nemyslitelné. Štěká a skáče na vchodové dveře. Potřebuji poradit jaký obojek by byl nejvhodnější. Děkuji

Eva Bacovská, 24. 04. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro Vašeho pejska můžeme doporučit tento protištěkací obojek https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/dogtrace-d-mute-small

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Potrebuju poradit mám stafordku je na mě moc fixnuta na starém bytě trvalo než si zvyká a zničila dveře a okno pak 4 roky dobrý a nic neudelala tedka se stěhují do nového bytu a začíná to dělat zas stačí být půl hodin pryč. Tedka pracuji na home office takže doma jsem ale brzo půjdu do práce a nemohu si dovolit aby zničila dveře. Kamarádka říkala ze by mohl pomoc elektricky ohradnik ? Poradíte mi ? V kleci není zvykla její 7 let a učit ji to nechci v tomdle věku. Dekuju

Lucie Literova, 28. 04. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro tento případ mohu doporučit domácí ohradník https://www.elektro-obojky.cz/bezdratove-ohradniky/petsafe-pawz-away-domaci-ohradnik-pro-psy-a-kocky

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den. Nedávno jsme si dovezli asi ročního křížence labradora s retrívrem. Pejskovi se bohužel nedostalo žádné výchovy ani socializace. Na lidi je hrozně hodný. Bohužel na procházkách reaguje velice agresivně na ostatní zvířata. Doma na zahradě se nechá strhnout od sousedních psů k vytí a štěkání. Bohužel i na kolemjdoucí. Můžete mi prosím poradit jaký a jestli vůbec nějaký obojek by byl vhodný. Děkuji.

Radka Divišová, 04. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro korekci štěkání Vám mohu doporučit tento obojek https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/patpet-772s Ohledně použití při procházkách se ale raději poraďte s výcvikovým centrem, aby Vám poradili, zda je použití ve Vašem případě vhodné.

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobrý večer, mám 2 pražské krysaříky a jsou jim 3.měsíce. Potřebovala bych na ně svítící kšíry a zvlášť ještě svítící obojek, obojí 2x, ale každou jinou barvu. Prosím poradíte mi, ráda bych je u Vás zakoupila. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Novotná Petra

Petra Novotná, 11. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

svítící kšíry máme v nabídce tyto https://www.elektro-obojky.cz/svitici-obojky/reedog-svitici-ksiry-pro-psy-a-kocky Nabídku svítící obojků naleznete zde: https://www.elektro-obojky.cz/Vyhledavani?fraze=sv%C3%ADt%C3%ADc%C3%AD+obojek

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobry den , zakoupila jsem u vas dva obojky typ PETRAINER PET853, pro knirace reaguje skvele ale u border kolie nesnima stekot,tak chci poradit zda koupit jiny typ? citlivost je nastavena na maximum , nevim jestli ma vliv to ,ze pes nesteka intenzivne ale s rozestupy ? dekuji za pomoc

Terka kralova, 12. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

tento obojek reaguje na zvuk a aktivuje se již při prvním zaznamenání štěkotu.
Pokud se během testování obojek aktivuje, je zařízení v pořádku, ale pravděpodobně je frekvence štěkotu Vašeho pejska v jiném rozmezí, než které toto zařízení detekuje. Zároveň není toto zařízení vhodné pro použití při více psech. Mohu vám doporučit případně tento typ https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/reedog-no-bark-premium

Elektro-Obojky.cz ®, 15. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, mám problém s toulavou kočkou, která si zvykla mi lézt do motoru nového auta a nosit si tam rohlíky a chleba, kterými je krmí sousedky z paneláku. Jídlo se velmi špatně odstraňuje.
Odpuzovač koček na přírodní basi ve spreji příliš nefunguje. Proto bych rád věděl, zda by se dal použít Váš elektronický Eynimal na baterie. A pokud ano, zda by fungoval i tehdy, pokud by nebyl umístěn přímo v motorovém prostoru. Děkuji za Vaši odpověď.

Antonín Staněk, 17. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro tento případ můžeme nabídnout tento odpuzovač, který pokryje plochu až 70m čtverečných a stačilo by tedy umístit jednotku v blízkosti vozidla. https://www.elektro-obojky.cz/odpuzovace/odpuzovac-kocek-eyenimal-36690

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli můžu u elektronického ohradníku (pro psa) použít místy i silnější kabel než je originální. Například kabel koupený někde v "elektru". Jde mi jen o místa kde například přejíždím autem, nebo u branky. Originální kabely se mi zdají hodně tenké.
Děkuji za odpověď.

Tomáš, 21. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

u některých typů to možné je, u některých bohužel ne. Záleží na nastavení základny.
U produktu na našich stránkách vždy naleznete v příslušenství možné kompatibilní rozměry drátů.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, mám AUSxBOC rok a 6 měsíců. Náš problém je štěkání. Je velmi temperamentní, denně se ji věnuji 3 hodiny - dlouhé procházky, hry, vycvik, vymyslim hry na hlavu, hledani. Víceméně každý den dostane rapl kdy je schopná štěkat hodiny vkuse, nereaguje, neslysi, nevidi ... zkoušela jsem odnaučit přes povel, bohužel neúspěšně. Takže sháním protištěkací obojek nejspíše asi elektrický, nebo výcvikový elektrický obojek. Netuším který vybrat. Děkuji

Barbora Frišová, 21. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro Vašeho pejska bych tedy doporučila tento protištěkací obojek reagující na vibraci hlasivek se zvukovým upozorněním https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/dogtrace-d-mute-light

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 06. 2020 Reagovat

Dobry den, potřebuji poradit jaký obojek zvolit proti štěkání . Mam dva královské pudly. Jsou hrozne ustekani a ruší to sousedy. Kdokoli se mihne kolem plotu je to neskutečný mazec. Ještě sousedem jsou taktéž dva ustekani psi. Všichni 4 se nesnáší, takže když nekolikrat za den na sebe začnou strkat, musí to slyset i v sousedním městě ? opravdu už to obtěžuje. Koukala jsem i na ten sprey nevim jestli je lepsi ten výbojovy nebo ten spreyovy. Můžete mi poradit? A ještě prosím je možno dokoupit pak samostatný sprey? A kolik stojí. Dekuji Eva

Eva Kusyn, 24. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

sprejový protištěkací obojek je spíše vhodný pro domácí použití. I při mírném větru ztrácí smysl, jelikož sprej plně nezasáhne čumák. Pro venkovní použití s více psy doporučuji tento typ obojku https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/reedog-no-bark-premium

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, zakoupila jsem pro křížence ( labrador s borde kolií) obojek kvůli nesmyslnému, otravnému štěkání. Koupila jsem Canicalm First. Nepomáhá. Když se rozštěká, tak dle mě vůbec nereaguje na obojek a vůbec ho nevnímá. Hlavně vydává zvukový signál i třeba u zakňourání a to mi přijde zbytečný. Je možnost vrátit a případně vyměnit za jiný? Hodilo by se mi víc něco ve stylu, že začne štěkat a já mám ovládání v ruce. Děkuji předem za případnou odpověď.

Miroslava Klačková, 26. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

každý pejsek reaguje na obojky jinak a je tedy možné, že impulzy tohoto obojku Vašemu pejskovi nevadí nebo jej nemá dostatečně utažený, aby impulzy cítil. Bohužel nemáme v nabídce žádný protištěkací obojek na ovládání. Vždy se jedná o automatické zařízení.
Máme v nabídce výcvikové obojky s protištěkacím módem, ale tam je nastavena pouze jedna úroveň impulzu a nelze měnit. Jedná se pouze o doplňkovou funkci.
Mohu Vám nabídnout tento typ obojku s nastavitelnou citlivostí a nastavitelnými typy korekce https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/reedog-no-bark-premium

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,chci se zeptat se svým ex manželem jsme si nechali štěně od matky Labrador - Retrivr teď je fence 4 roky a žije semnou a s mýn novým přitelem oddělili jše ji od matky.
Když jdeme pryč s přitelem tak fenka začne výt a kňučí a občas štekne. Jaký obojek by jste mi doporučili nechci ať si sousedi začnou ztěžovat na nás.
Děkuji Kotulová

Gabriela, 26. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro Vašeho pejska můžeme doporučit tento nabíjecí obojek s dvojí detekcí štěkání, která zabraňuje nechtěnému spuštění okolními zvuky, má dotyková tlačítka takže je vyloučeno nechtěné přenastavení pohybem psa a tři volitelné typy korekce https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/reedog-no-bark-premium

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, prosím Vás o radu. Máme maltezačka je jí 1,5 ROKU,ale strašně štěká na všech, na lidí,děti a pejsků. Náš miluje, a my ji také. Ale má snahu i kousnout, když ji věnčim. Jsem s toho nesčastny. Děkuju Vám za informaci

Jiří, 27. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

pro takto malého psa mohu doporučit tento ověřený a velmi spolehlivý protištěkací obojek https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/canicalm-small na procházky potom jako pomůcku tento typ výcvikového obojku https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/aetertek-at-211d-mini
Bohužel kombinaci výcvikového obojku s protištěkací funkcí pro takto malého pejska nemáme.

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den, prosím o radu: Koupili jsme zvířatům ( pes a kočky) dvířka od vás - Staywell 620. S výrobkem jsme velmi spokojeni, i miláčkové si brzy zvykli a nemají s proskakováním problém. Nyní jsem si všimla, že máte v nabídce i zateplená dvířka která se mi velice líbí. Proto bych se chtěla zeptat, zda je možné koupit pouze vnitřek zateplených dvířek a zda je technicky možné vsadit jej do rámu který již máme. Zmiňujete, že typ Extrem je 3 plášťový, my máme ve stávajících dvířkách jen 1 vrstvu a v nabídce náhradního flapu EXTREM je, domnívám se pouze střední vrstva. Jak tedy objednat, abych nemusela kupovat celá dvířka, když rám vlastně mám? Moc děkuji za odpověď. Marie Fraňková

Marie Fraňková, 27. 05. 2020 Reagovat

Dobrý den,

náhradní zateplený flap lze zakoupit zde: https://www.elektro-obojky.cz/nahradni-flapy-pro-dvirka/nahradni-izolacni-flap-pro-dvirka-petsafe-r-extreme-weather-doortm
Rozměry naleznete v popise velikostí dvířek https://www.elektro-obojky.cz/dvirka-pro-psy-a-kocky/dvirka-petsafe-r-extreme-weather-doortm-do-chladneho-pocasi

Elektro-Obojky.cz ®, 29. 05. 2020 Reagovat

Dobry den, nasemu pejsovi jsou cca 3 roky, mame ho z uzulku, je to krizenec civavy a vazi 5,5 kg. Doted se nam nepodarilo odnaucit ho stekat a vrcet na jine pejsky. Je opravdu hodne precitlively, proto nechci impulsy. Zaujaly me ale vibrace a spray, protoze nekdy sebou ven nosim lahvicku s rozprasovacem, a to nam zabira. Koukala jsem se na sprejovy obojek, ale je psane az od 7kg, prisel mi moc velky. Prosim, co byste nam doporucili? Nejde mi o privolani, ale o to kdyz uvidi jineho psa aby po nem nevyjizdel. Dekuji moc

Martina Zalesakova, 07. 06. 2020 Reagovat

Dobrý den,

bohužel sprejové obojky, které máme nyní v nabídce jsou na Vašeho pejska velké.
Mohu Vám doporučit buď výcvikový obojek https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/aetertek-at-211d-mini nebo protištěkací s možností vypnutí impulzu https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/dogtra-iq-no-bark

Elektro-Obojky.cz ®, 09. 06. 2020 Reagovat

Dobrý den, chci se zeptat, zda úchytky na GPS lokátory pro pejsky půjdou přichytit na obojek o šířce 3 cm. Děkuji.

Josef Moravec, 09. 06. 2020 Reagovat

Dobrý den,

to záleží na typu lokátoru. Každý má jiné uchycení na obojek.

Elektro-Obojky.cz ®, 11. 06. 2020 Reagovat

Dobrý den,

prosím o radu. Máme psa střední velikosti (19 kg) a před 3 roky jsme ve Vašem obchodě pořídili obojek Petrainer PET853. Obojek funguje proti štěkání, ale proti vytí ne i když je u něj uváděno, že by fungovat měl. Poradíte mi, prosím, jiný typ obojku, který zaručeně odnaučí i výt? :)

Děkuji

Lucie Houšková, 15. 06. 2020 Reagovat

Dobrý den,

na vytí jsou vhodné obojky reagující na zvuk, tak jak jste zakoupila. Bohužel každý obojek reaguje na trochu jiný rozsah frekvencí a je tedy možné, že Vámi zakoupený obojek nedetekoval vytí Vašeho psa. Nelze tedy nikdy přesně říci, zda daný obojek bude na konkrétního psa 100% fungovat. Mohu Vám nabídnout tento typ s možností nastavení citlivosti, korekcí zvukem, vibrací a impulzem a rychlonabíjením https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/reedog-no-bark-premium

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den, zakoupila jsem u Vás před pár lety petrainer-pet619. Musím říci, že naprostá spokojenost. Pejsek si opravdu rychle zvykl a může chodit na volno. Můj dotaz zní: ovládání obojku /to, co mám v ruce/ mi přestalo fungovat. Dá se zakoupit náhradní nebo opravit? Máme další štěndo a ráda bych ho také vycvičila. A dále , pokud mám dva pejsky, je možné mít oba na tomto vodítku? Je mi jasné, že nemůžou mít oba obojek. Tedy, zda se dá zakoupit pouze obojek a spárovat to popřípadě s ovládáním stávajícím? Tedy, pokud půjde opravit.
Děkuji mnohokrát , krásný den Ticháková Ivana

Ivana Ticháková, 23. 06. 2020 Reagovat

Dobrý den,

jestliže máte zařízení již delší dobu, může být třeba výměna akumulátoru ve vysílačce. Co se týká dokoupení nového vysílače nebo přijímače, u těchto typů může být problém s kompatibilitou. Jednou za čas musí výrobce vzhledem k velikosti produkce změnit frekvence zařízení a je tak možné, že by zakoupený nový přijímač nebyl kompatibilní se starou vysílačkou. Bohužel nemáme k dispozici starší verze přijímačů ke starším vysílačkám. Můžete si jej ale zakoupit a pokud by kompatibilní nebyl, můžete jej do 30 dnů vrátit.

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den, objednala jsem si obojky pro psy. Ale jeden obojek asi je špatný. Když ho zapnu tak tam se píše číslo 8. Přitom v návodu nic o 8 nepisou. Jedná se o obojek: Reedog No Bark Premium

Prosím je to závada nebo co to je ? Děkuji za odpověď.

Hana Stojanikova, 13. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den, vlastním obojek aetertek at-216 D . Když ho dám nabíjet tak klasicky svítí červená dioda. Když nabíječku odpojím tak dioda začne blikat červeně. Když zmáčknu jakýkoliv příkaz na všech třech kanálech tak obojek nereaguje ani nesvítí modře. Když ho zkusím vypnout a znovu zapnout tak pořád bliká červená a pořád nereaguje na signál z vysílačky. Obojek fungoval normálně několik let. Při vložení na nabíječku vždy vydá zvukový signál i zavibruje, tak jak dříve. Můžete mi poradit kde v čem je problém ? Dekuji

David Čajánek, 20. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den,

jestliže již máte toto zařízení několik let, pravděpodobně již klesla kapacita akumulátoru a bude třeba jeho výměna. Můžete si jej objednat zde: https://www.elektro-obojky.cz/akumulatory-do-vycvikovych-obojku/akumulator-do-prijimace-at-216d

Elektro-Obojky.cz ®, 21. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den, moje fenka bernský salašnický pes je čipovaná. Můžeme instalovat elektronický ohradník? Děkuji za odpověď.

Meixnerová Renata, 21. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den,

čip nemá na fungování ohradníku vliv, jelikož pracuje na frekvencích. Pokud máte tedy pejska staršího 6 měsíců, můžete ohradník zakoupit.

Elektro-Obojky.cz ®, 22. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den,

máme 9 měsíců starého komondora, který bohužel prvního půl roku života strávil bez patřičného vedení. Je velmi tolerantní ke všem, nicméně v noci občas dost hlasitě štěká (na ježky, ostatní psy kdesi daleko, nebo i na chrobáky). U takto velkého psa je docela slyšet. Chápu, že nejlepší řešení by byl ultrazvukový obojek (protože je velmi osrstěný, impulz by asi neposloužil. Zároveň máme problém, s poslušností při procházce na volno přiběhne pouze v okamžiku, kdy jsme sami. Jakmile se objeví jiný pes, neodolá a běží radostně za ním.

Existuje nějaký obojek, který kombinuje výrobek pro oba případy?

Děkuji!

Radek, 22. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den,

samozřejmě existují výcvikové obojky s funkcí antištěk. Jedná se ale pouze o doplňkovou funkci a tak nelze úroveň impulzu ve funkci antištěk nijak nastavit. Jeho používání k trvalému zamezení štěkotu tedy příliš nedoporučujeme. Mohu Vám nabídnout tento protištěkací obojek vhodný pro velké psy. https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/dogtrace-d-mute
Ultrazvukové obojky ne na každého psa fungují, záleží na citlivosti sluchu. Jako výcvikový obojek mohu nabídnout tento https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-obojky-dogtrace/dogtrace-d-control-400

Elektro-Obojky.cz ®, 27. 07. 2020 Reagovat

objednala jsem u Vás SPORTDOG SD 575E plus druhý přijmač s obojkem a mám od vás doma protištěkací obojek.Pejsci ho už nepotřebují a až nebudeme potřebovat poslušnostni ,chtěla jsem se zeptat jestli je možné poslat k vám zpět do bazaru aby posloužil někomu jinému a jk to funguje? Děkuji.
Přeji pěkný den.

Adelheide Grobheiserová, 28. 07. 2020 Reagovat

Dobrý den,

bohužel zboží do bazaru nevykupujeme. Naše bazarové zboží je zboží vrácené ve 30-ti denní lhůtě zákazníkem.

Elektro-Obojky.cz ®, 04. 08. 2020 Reagovat

Dobrý den,

máme štěně Flat coat retrievera. Bohužel se u něj projevuje doslova posedlost požíráním vlastních exkrementů. Přiznám se, že tato vlastnost je pro mě osobně zcela nepřijatelná a na druhou stranu bohužel zjišťuji, že je to u této rasy téměř neřešitelný problém a žerou i lidské exkrementy. Pomohl by el. obojek v situaci, kdy ho uvidím na procházce něco hnusného žrát?

Milan Komárek, 23. 08. 2020 Reagovat

Dobrý den,

tento problém by mohl vyřešit výcvikový obojek. Nicméně je známé, že pojídání vlastních exkrementů může značit zažívací potíže nebo chybějící enzymy. doporučujeme tedy navštívit veterináře.

Elektro-Obojky.cz ®, 25. 08. 2020 Reagovat

Dobrý den
Máme 3 letou fenku německého ovčáka, která v noci bezdůvodně štěká.
Před půl rokem jsem u Vás koupil protištěkací budku GoodLife DogSilencer. U místil jsem ji zhruba do poloviny dvorku který má cca 25x7m, pod přístřešek na okénko garáže. Chvíli se mi zdálo, že štěká míň, ale teď už je vše zase při starém. V noci štěká pro nic. Budka při hlasitějším zvuku svítí i vydává zvuk - říká syn (já to vůbec neslyším), takže je asi vpořádku. Prosím o radu, co s tím? Děkuji Zdeněk

Zdeněk Novotný, 14. 09. 2020 Reagovat

Dobrý den,

protištěkací budky vysílají ultrazvuk a účinek je tedy velmi individuální, záleží na citlivosti sluchu psa.
Vypadá to tedy, že si Váš pejsek již na ultrazvuk zvykl a už mu tolik nevadí. Pro použití pro vlastního pejska doporučujeme spíše použití protištěkacího obojku.

Elektro-Obojky.cz ®, 25. 09. 2020 Reagovat

Dobrý den. Mám 11letou fenku kokršpaněla, která mi doma štěká a vyje - pokud je doma sama. Nedávno jsme se přestěhovali do bytu a nerada bych měla problémy se sousedy. Můžete mi doporučit variantu obojku pro staršího pejska?

Předem děkuji!

Kristýna Fridrichová, 22. 09. 2020 Reagovat

Dobrý den,

můžeme Vám doporučit obojek Patpet 772S, který má korekci zvukem, vibrací a impulzem. Můžete tedy zvolit korekci přesně podle reakcí pejska.

Elektro-Obojky.cz ®, 25. 09. 2020 Reagovat

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s elektrickým výcvikovým obojkem pro psa cca 30kg. Chtěla bych aby měl akumulátor, dosah do 300m, aby byl obojek vhodný do deště- pes je venku. Potřebuji, aby byl opravdu spolehlivý, pes je blázen. A zklidní ho až elektrostatický impulz. Zkušenost s obojkem a psem máme. Výdrž baterie aby byla alespoň 5 dnů. Cena do 1600.
Koukala jsem na tento, ale nevidím info a výdrži baterie a v recenzích jsem četla, že je slabý na velké psy. Elektronický výcvikový obojek PAIPAITEK PD520S
Můžete mi tento nebo nějaký jiný doporučit? Děkuji, Tučková

Karla Tučková, 29. 10. 2020 Reagovat

Dobrý den,

bohužel zařízení značky PAIPAITEK nenabízíme. V naší nabídce bohužel nemáme žádné zařízení vhodné do vody do 1600Kč. Prosíme kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a pokusíme se Vám nabídnout vhodné zařízení.

Elektro-Obojky.cz ®, 03. 12. 2020 Reagovat

Jak zajistit proti bouřce Petrainer 803 elektronický ohradník pro psa neviditelný plot pro psy PET803?
Děkuji

Josef, 09. 12. 2020 Reagovat

Dobrý den,

bohužel téměř žádný ohradník nemá ochranu proti bouřce. Je tedy nutné zařízení při bouřce vždy vypnout a odpojit od elektřiny.

Elektro-Obojky.cz ®, 24. 12. 2020 Reagovat

Dobrý den, pro fenku čínský chocholatý váží max 4,5 kg potřebuju doporučit protistekaci obojek mám s ní v bytovce potíže děkuji

Luděk, 14. 01. 2021 Reagovat

Dobrý den

Prosil bych o radu mám dva psi potřeboval bych ohradit celou zahradu a část domu cca 300m drátu
Kolem plotů mám řadu thují které bych potřeboval ochránit plus dětský koutek a máme plán na bazén....
Vůbec nevím který z Vašich produktů zvolit
V podstatě můžu jak táhnout drát tak jsem ještě koukal na ty bezdrátové, ale máme zahradu členitou a úplně jsem nepochopil jak vytýčit prostor.....
Dále bych se chtěl zeptat zda jde ohradníkový obojek použít jako výcvikový třeba s dokoupením ovladače, pač máme jedno štěně a starší pes by občas taky potřeboval varovat.....
Prosil bych tedy o nějaké varianty s cenovou nabídkou.......
Předem děkuji Michal

Michal Faic, 18. 01. 2021 Reagovat

ZOBRAZIT DALŠÍ