Soutěžili jste s námi...Jak vám pomohl elektronický obojek? Vítězi soutěže

Od 29. 5. do 5. 6. 2018 jste s námi mohli soutěžit a vyhrát nákup v hodnotě 2000 Kč! Zapojit se do soutěže bylo jednoduché: stačilo nám zaslat příběh o tom, jak Vám pomohol výcvikový obojek, protištěkací obojek, elektronický ohradník či GPS obojek.

Soutěže se zúčastnily desítky spokojených zákazníků a my jsme museli vybrat 1 vítěze z každé ze 4 kategorií. Celkem jsme tak udělali šťastnými 4 naše zákazníky.

Jejich krásné příběhy si, samozřejmě, můžete přečíst i vy. 

Neposedný Pier (Pavel Kuna) - vítěz v kategorii Výcvikový obojek

"S radostí jsem vyrazil a doběhl pro damíka. Páníček mě přivolal, nejprve jsem se chtěl vrátit a přinést damíka k páníčkovi, ale pak mě napadla nová hra. Vzal jsem damíka a utíkal s ním do polí. Tam jsem zalehl a čekal co bude. Páníček vyrazil za mnou a to byla moje chvíle. Jakmile  přišel na dosah, sebral jsem damíka a utíkal dál..."

 

Uštěkaná Aida (Viktorie Veselá) - vítěz v kategorii Protištěkací obojek

"Tu jsme měli okusit Aidin hněv a žalozpěv.Bydlíme v řadovém domku,kde jse slyšet  u sousedů i tikání našeho budíku,natož kvílení jednoho tesknícího psa. Netrvalo,dlouho a stížnosti ze stran sousedky nebraly konce.Přiznám se,že v tu chvíli jsem vážně přemýšlela,kdo by si mohl Aidu vzít..."

 

Dva ovčáci na jeden plot (Antonín Blažej) - vítěz v kategorii Elektronický ohradník

"Jaké bylo naše překvapení, že kolemjdoucí psi a naši dva němečtí ovčáci se k novému plotu nechovají vstřícně. Běhali společně kolem plotu a podařilo se plot poškodit. Místo pravidelných kosočtverců měly oka plotu tvar netvar..."

 

Aby se Bětuška už nikdy neztratila (Veronika Šmídová) - vítěz v kategorii GPS obojek

"Betušce bylo tři a půl roku, když dostala první epileptický záchvat. Vyšetření ukázalo, že pravděpodobě prodělala zánět mozkových blan, asi jako důsledek boreliozy. Bohužel se záchvaty vracely, takže dostala prášky, které musela baštit pravidelně. Chvíli to vypadalo, že máme skoro vyhráno, téměř rok byla bez záchvatu..." 

 Související produkty

Je nám líto, ale dle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky