Elektro-Obojky.cz na veletrhu InterZoo 2016

V pátek 27. května se naši zástupci Alice a Tomáš vydali na největší chovatelský veletrh v Evropě Interzoo 2016, který se každoročně koná v nedalekém Norimberku. Akce to byla opravdu vydařená! Na veletrh vzali i naši maskotku Bellu. Ta samozřejmě zdolala největší úspěch a každý se rozplýval nad její roztomilostí, a tak i díky naši Belle, Alice s Tomášem získali nové kontakty. 

Krátkou přestávku Bella trávila v její nejoblíbenější poloze, kde opět získávala úsměvy kolemjdoucích.

I když celý veletrh trval až 4 dny, my se zůčastnili pouze jednoho dne, a tak nebylo v našich silách projít všechny stánky a úžasné produkty, které tam vystavovatelé měli. Nemusíte se však bát, náš tým byl šikovný a přece jen našel pro vás a vaše miláčky zajímavé produkty, které můžete brzy očekávat na našem e-shopu.

Nejlepším zážitkem bylo však setkání se osobně s našimi partnery jako je Num´Axes, Dogtra, SureFlap a mnoho dalších, s kterými již mnohé roky spolupracujeme. Setkat se tváří tvář s lidmi, který stojí za všemi těmi úžasnými produkty, které vám díky nim můžeme přinést, bylo pro nás nesmírným potěšením a těšíme se na další setkání.

A nakonec jedna vtipná fotka pro pobavení, aneb jak se Alice rozhodla ukázat našim partnerům, jak se leze na koně. 

 

Tým Elektro-obojky.czSouvisející produkty

Je nám líto, ale dle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky