Autorizovaný prodejce

Naše společnost je jediným a oficiálním velkoobchodním distributorem značek Aetertek, Petrainer, E-collar, NumAxes, Eyenimal, iTrainer, Canicom , EasyPet, SportDog, PetSafe, Dogtra, Martin Systém, Garmin a Reedog v České republice a na Slovensku. Pouze u obojků zakoupených v naší síti autorizovaných prodejců jsme schopni garantovat jejich 100% pravost, plnou 2letou záruku, český návod či záruční a pozáruční servis. Důrazně varujeme před nákupem od jiných, než autorizovaných prodejců. Je možné že zakoupíte produkty levněji, ale ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro český trh - tzv. šedý dovoz.

 

Certifikáty jednotlivých značek, které zastupujeme.

Co to znamená a jaké výhody vám to přináší?

  • Garance 100 % kvality: U zboží zakoupeného v síti autorizovaných prodejců máte garanci, že zboží je originál a nejdná se o kopii či sedý dovoz. Každý produkt si můžete ověřit zde: ověření pravosti

  • Garance nadstandardního servisu a reklamací: Na zboží zakoupené v síti autorizovaných prodejců se vztahují nadstandardní reklamace. Veškeré reklamace jsou vyřízené v co nejkratší době (většinou 3-5 dnů) 

  • V síti autorizovaných prodejců si může zákazník zboží vyzkoušet nebo zapůjčit na 30 dní zdarma.

 

Firma Elektro-obojky.cz je ověřena ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pro prodej vyhrazených léčivých přípravků.