Kontakty

Adresa pro vrácení zboží a reklamace

Poštou i osobně

  • Elektro-obojky.cz & Reedog, Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle, 101 00
reklamační protokol       odstoupení od smlouvy

 

Informace ke zpětnému odběru elektrozařízení (PDF).

Manager prodejny 

Gabriela Drázdová

+420 216 216 106

gabriela@elektro-obojky.cz

 

Zákaznická podpora

Lada Všechovská

+420 216 216 106

lada@elektro-obojky.cz

 

Manager prodejny 

Karolina Šebestová

+420 216 216 106

karolina@elektro-obojky.cz

 

Sklad a expedice

Ondřej Novák

+420 216 216 106

ondra@elektro-obojky.cz

 

Reklamace a servis

Jakub Kladiva

+420 228 225 794

jakub@elektro-obojky.cz

 

Velkoobchod a nákup

Lýdia Ondíková

+420 774 631 554

lydia@elektro-obojky.cz

 

PR a social media

Nikola Krišteková

+420 216 216 106

nikola@elektro-obojky.cz

 

Administrativa a fakturace

Lucie 

+420 216 216 106

lucie@elektro-obojky.cz

 

Copywriting a magazín

Jitka Zemanová

+420 216 216 106

jitka@elektro-obojky.cz

 

Country Manager Polsko

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

wojciech@elektro-obojky.cz

 

Country Manager Maďarsko

Erik Bálint

+36 800 88 110

erik@elektro-obojky.cz

 

Country Manager Německo

Petr Malota

+49 176 34 433 212

petr@elektro-obojky.cz

 

Big Boss

Tomáš Mráz

+420 721 031 449

tomas@elektro-obojky.cz

 

Online marketing

Matěj Jačka

+420 722 927 702

matej@elektro-obojky.cz

 

Finance a účetnictví

Tereza 

+420 216 216 106

tereza@elektro-obojky.cz

 

Prodejna

Showroom Praha 9 - Harfa 

Pod Harfou 32, Praha 9 - Vysočany, 190 00

Email:

Telefon:

harfa@reedog.cz

+420 228 224 371

 

Showroom Praha 10 - Bohdalec 

Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle, 101 00

Email:

Telefon:

info@reedog.cz

+420 216 216 106

 

Víkendový provoz: Pokud máte zájem o vyzvednutí zboží o víkendu - mimo pracovní dobu, musí být objednávka v minimální výši 500,- Kč. Pokud je nižší, využijte prosím služby "Kurýr po Praze". V takovém případě rozvezeme i objednávku nižší, než 500,- Kč.

Víkendový provoz: Pokud máte zájem o vyzvednutí zboží o víkendu - mimo pracovní dobu, musí být objednávka v minimální výši 500,- Kč. Pokud je nižší, využijte prosím služby "Kurýr po Praze". V takovém případě rozvezeme i objednávku nižší, než 500,- Kč.


Napište nám

Fakturační údaje

 

 
Reedog s.r.o.
Sedmidomky 459/8 
Praha 10 - Michle, 10100
IC: 05179220, DIC: CZ05179220
 
CZ Bankovní účet
Č.Ú.: 2601015899/2010
IBAN: CZ5420100000002601015899
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
 
EUR Bankovní účet
IBAN: CZ6920100000002501015904
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX